Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Tarok Pro
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 13.06.2011
Prispevkov: 10
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #141   Objavljeno 19.06.2014 11:21:06
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo!

Jaz sem nabavil to igro "Tarok PRO" ampak se mi zdi, da ne deluje ravno pravilno.. Ali samo jaz tako mislim... Namreč, ko sem igral "Berača" in v igri zmagal prvič mi je štel +70 pik, drugič ko sem ga izgubil je bilo tudi v redu... -70 pik, tretjič pa ponovno zmagam in glej ga zlomka spet -70 pik. Četrtič spet zmagam in ponovno -70 pik... Je to kak bug v igrci?

_________________
Tomaž
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.01.2009
Prispevkov: 194
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #142   Objavljeno 19.06.2014 12:23:47
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tomaz'80 je napisal/a:
Živjo!

Jaz sem nabavil to igro "Tarok PRO" ampak se mi zdi, da ne deluje ravno pravilno.. Ali samo jaz tako mislim... Namreč, ko sem igral "Berača" in v igri zmagal prvič mi je štel +70 pik, drugič ko sem ga izgubil je bilo tudi v redu... -70 pik, tretjič pa ponovno zmagam in glej ga zlomka spet -70 pik. Četrtič spet zmagam in ponovno -70 pik... Je to kak bug v igrci?

Najverjetneje, ker smo že pisali o tem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2010
Prispevkov: 597
Kraj: Novo mesto
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #143   Objavljeno 19.06.2014 18:32:36
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja,bo potreben popravek....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #144   Objavljeno 21.06.2014 00:00:16
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prav veliko uporabnikov pa, vidim, še ni. Več kot 1 avalable igralca mi ne najde nikoli preko neta.

_________________
2013 15" MBP, 2010 MBA 11", 2007 MB 2.0, TC, iPhone SE, iPad Mini Retina, iPad2.
Jebemti, bere se, kot da sem fanboy ...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.06.2011
Prispevkov: 151
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #145   Objavljeno 22.06.2014 15:57:11
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj ni tega tudi v app storu za računalnike mac?Smile)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2012
Prispevkov: 261
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #146   Objavljeno 22.06.2014 20:43:40
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še moje mnenje....

Ideja je dobra, ozadje prijetno...
Ampak. UI je izredno slaba. Bedarija za bedarijo. Glede na to da je igra za plačat, bi se morali na tem področju precej bolj potruditi. Sploh pa če upoštevamo, da dobit 3 druge igralce za igro v 4, je nemogoče!

Avtorja aplikacije prosim, da čim prej popravi UI in pa, da se borbi proti računalniku omogoči tudi igra v 4. Prav tako pa je treba nekaj pogruntat glede pridobitve večje mase igralcev. App bo šel v pozabo, če ne bo možno igranje prek spleta, kar pa bi bilo škoda. Za zaslužek pa naj se avtor pozabava z in app nakupi in dodatnimi plačljivimi ugodnostmi (spremljanje dnevne, tedenske, mesečne statistike igralcev, s katerimi smo že igrali in podobno - moje mnenje). Prodaja slabe UI ne bo dolgo zdržala.

LpR
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.06.2009
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #147   Objavljeno 30.06.2014 22:36:17
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tale Tarok igra je res bolj ena šlamastika, v zgodnji alfa fazi. Še vsaj pol leta ne bo zrel za objavo, avtor pa bi že rad služil z njim. Res škoda. Tudi grafično je bolj v k... Še tista PC mrežna varianta Taroka, narejena kot seminarska na FRI več deset let nazaj je več obetala.

Drugače pa ne razumem, zakaj ime "tarot" v tuji verziji. Halo! Kot da avtor ne pozna dobro zgodovine taroka, ki se vleče vse do Italije in prvega prihoda kart v Evropo. Tarot je bil vedno samo vedeževanje s kartami, predvsem v Franciji.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #148   Objavljeno 01.07.2014 08:19:38
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Morem se pridružit zadnjima dvema. Glede na to, da sem bil v skupini ljudi, ki je igro kupilo precej na začetku - tudi kot znak podpore razvijalcu, je zelo žalostno to, da od takrat še nisem odigral ene igre v 3 ali 4. Enkrat sem igral v 2 - kar pa je itak čist mimo. Pa še to. S kolegom sva bila na enaki wifi povezavi in sva testirala ali bo zaznalo aktivne igralce. In glej ga zlomka - kolegu je ponudilo 1 aktivnega igralca, meni nobenega. Kolega je nato bil primoran igrati v 2 - jaz pa sem lahko samo gledal kako se vrti krogec in piše "iščem igralce" in 0 aktivnih igralcev. Kako je lahko 0 aktivnih igralcev, če v pričo mene igra kolega v 2?????
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.03.2011
Prispevkov: 35
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #149   Objavljeno 12.07.2014 12:14:36
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zelenicaj je napisal/a:
Avtorja aplikacije prosim, da čim prej popravi UI in pa, da se borbi proti računalniku omogoči tudi igra v 4.

Izboljsana UI sedaj omogoca tarok tudi v 4. Dodana so tudi pravila.

TilenH je napisal/a:
Pa še to. S kolegom sva bila na enaki wifi povezavi in sva testirala ali bo zaznalo aktivne igralce. In glej ga zlomka - kolegu je ponudilo 1 aktivnega igralca, meni nobenega.

Povezovanje igralcev vodi Apple in bo izboljsano z iOS 8. Zmotno je misliti, da je za njihovo fasado vse brezhibno.

TilenH je napisal/a:
Kako je lahko 0 aktivnih igralcev, če v pričo mene igra kolega v 2?

Stevilo aktivnih igralcev predstavlja stevilo igralcev, ki so v zadnji minuti iskali igro in ne vkljucuje tiste, ki ze igrajo. Za verodostojnost stevila skrbi Apple.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2006
Prispevkov: 773
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #150   Objavljeno 16.07.2014 13:21:05
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po zadnjem update-u aplikacije neprestano dobivam sila slabe karte in tako težko karkoli odigram, ker sta oba namišljena soigralca vedno premočna ali pa se pravzaprav "duvata" z npr. enko, potem pa "popušita" špil. Če pa se kljub malce boljšim kartam vseeno odločim, da ne bom igral pa se obvezno zgodi klop in poberem kar precej štihov, če že nisem poln.
Tole o čemer pišem ni zrastlo le na mojem zeljniku, temveč sem se ravno včeraj pogovarjal z še nekaj frendi, ki so enakega mnenja.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.05.2008
Prispevkov: 101
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #151   Objavljeno 16.07.2014 14:40:15
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
še moje mnenje

Jaz bi pohvalil razvijalce igre, saj je ogromen napredek v primerjavi s prejšnjo verzijo. UI (torej igra proti računalniku) je zelo dovršena. Moti me le dejstvo da igralci ne znajo šmirat če igrajo z mano, čeprav se ve. Pa en igralec ne vem več keri vrže prehitro pagata, če ga ima, klub temu da ne bo moj/najin štih. Če napovem na koncu kralja, igralec s katerim igram ne špara škisa (pa ga je imel) da bi dobila zadnji štih. Obratno, vsi igralci so bili zadnje 2 štiha brez tarokov, jaz sem napovedal zadnjega pagata, igralec ki je igral z mano, ni vrgel klicanega kralja na koncu, čeprav sem jaz vse pobiral (imel je pa še dva kralja, klicanega in enega drugega), ...

Pogrešam možnost dajanja konter, ter da bi dobili radelc ko se igra klop, berač, solo brez ali valat.

Zelo moteče pa je, da če sem npr. prvi in napovem tri, vsi ostali igralci grejo naprej, jaz nimam več možnosti igre spremeniti v npr. 1 ali 2, ali kaj drugega, ter da ne morem spremeniti odločitve ko enkrat vzamem karte iz talona.

Glede kakovosti kart (kar je omenil en uporabnik) se meni ne zdi da bi dobival skos slabe karte, je pa tako da pri taroku v 4, lahko skos igraš (eni se duvajo) lahko pa čakaš ...

Izboljšan je berač, sedaj moraš imeti res slabe karte da ga narediš, ... Skratka POHVALA!!!

_________________
 MacBook Pro 
 iPad Pro 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #152   Objavljeno 29.07.2014 20:59:43
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še moje mnenje...

Zamisel je zelo dobra, ker res manjka takšna igra, ampak se moram pridružit predhodnijim komentarjem, da je UI še zelo nedokončan...manjka mi tudi opcija, da bi lahko izbral, da si želim igrati samo (3) 4 ali pa bi pustil opcijo odprto, da igram tudi v 2, ker mi je ta način igre itak mimo...
Ker bilo je 5 "aktivnih" igralcev, pa nisem niti s tremi igral...Surprised
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 22.06.2009
Prispevkov: 287
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #153   Objavljeno 11.10.2014 23:49:45
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zanima me, če še igrate kaj tarok. sem namreč pred nakupom, pa bi rad prej vedel, kako zadeva laufa trenutno.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #154   Objavljeno 12.10.2014 07:44:50
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem obupal -
Se enkrat nisem igral vsaj v 3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #155   Objavljeno 12.10.2014 09:33:07
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TilenH je napisal/a:
Jaz sem obupal -
Se enkrat nisem igral vsaj v 3


Enako tukaj - enkrat me je en snel za igro v 2, to pa je to ... očitno nas je premalo tarokarjev.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.11.2010
Prispevkov: 20
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #156   Objavljeno 27.11.2014 12:01:55
Re: Tarok Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Očitno ne bo nič z tem tarokom? Sem ga pravtako kupil. brezveze. stran vržen denae Confused
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.03.2011
Prispevkov: 35
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #157   Objavljeno 23.08.2016 06:14:06
Update: Tarok Pro 3.0
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vecigralski Tarok 3.0 je zdaj povsem nov in bistveno hitrejsi (video spodaj).
Kmalu na App Store, že zdaj pa lahko preizkusiš Beta verzijo: dodaj svoj email na seznam ali pa ga poslji na ZS.





_________________
Tarok - AI, Internet in Bluetooth
Instabody
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani