Jabuk
spet ne dela!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.06.2008 15:48:24
spet ne dela!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spet imam problem! Ko sem ga vgasnil in ponovno prižgal, se sploh ne odziva več Crying or Very sad pojavi se mi jabolko in potem še krogec s črticami, in nič dalje... prav tako če stisnem home+lock button, se vgasne in ko se prižge, je isto sranje... itunesi ga sploh ne prepoznajo, z wi-fi se pa da povezat... kaj lahko naredim? sem (bil) na 1.1.4...

nazadnje, kar sem naredil, je bilo to:

Ce vam SMSD in CallID ne delujeta spodnje preverjeno deluje!

Use WinSCP to SSH into your iPhone. Then go into Terminal. Enter the following commands, one line at a time, hitting "Execute" after each line:

rm -r /var/root/Library/AddressBook/
rm -r /var/root/Library/CallHistory/
rm -r /var/root/Library/Notes/
rm -r /var/root/Library/SMS/

ln -s /var/mobile/Library/AddressBook /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/CallHistory /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/Notes /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/SMS /var/root/Library/


This will remove the directories that prevent CallID (and also SMSD and weTOOL-US) from working, and create a symlink which will allow all three apps to work.

Note: In the first 4 lines where you are removing directories, you may get some sort of error message pop up saying something about "directory doesn't exist" or something like that. Don't worry about the error message. It only means that the directory isn't there anyway (which is fine) therefore it can't be removed. Those 4 command are merely given in the event any of those directories exist, so that they can be removed.

P.S. The symlinking of Notes is done (above) otherwise you wouldn't be able to save SMS's to Notes.

stvar bi naj bila preizkušena in bi po vseh pravilih morala delovati...

je mogoče to krivo??? se da to stvar nekako vrnit v prejšnje stanje???

aja, potem pa sem še sparil z bluetooth slušalko... in potem sem ga vgasnil in prižgal...in nič, ne diha Crying or Very sad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.06.2008 15:55:12
Re: spet ne dela!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
spidi21 je napisal/a:
Spet imam problem! Ko sem ga vgasnil in ponovno prižgal, se sploh ne odziva več Crying or Very sad pojavi se mi jabolko in potem še krogec s črticami, in nič dalje... prav tako če stisnem home+lock button, se vgasne in ko se prižge, je isto sranje... itunesi ga sploh ne prepoznajo, z wi-fi se pa da povezat... kaj lahko naredim? sem (bil) na 1.1.4...

nazadnje, kar sem naredil, je bilo to:

Ce vam SMSD in CallID ne delujeta spodnje preverjeno deluje!

Use WinSCP to SSH into your iPhone. Then go into Terminal. Enter the following commands, one line at a time, hitting "Execute" after each line:

rm -r /var/root/Library/AddressBook/
rm -r /var/root/Library/CallHistory/
rm -r /var/root/Library/Notes/
rm -r /var/root/Library/SMS/

ln -s /var/mobile/Library/AddressBook /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/CallHistory /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/Notes /var/root/Library/
ln -s /var/mobile/Library/SMS /var/root/Library/


This will remove the directories that prevent CallID (and also SMSD and weTOOL-US) from working, and create a symlink which will allow all three apps to work.

Note: In the first 4 lines where you are removing directories, you may get some sort of error message pop up saying something about "directory doesn't exist" or something like that. Don't worry about the error message. It only means that the directory isn't there anyway (which is fine) therefore it can't be removed. Those 4 command are merely given in the event any of those directories exist, so that they can be removed.

P.S. The symlinking of Notes is done (above) otherwise you wouldn't be able to save SMS's to Notes.

stvar bi naj bila preizkušena in bi po vseh pravilih morala delovati...

je mogoče to krivo??? se da to stvar nekako vrnit v prejšnje stanje???

aja, potem pa sem še sparil z bluetooth slušalko... in potem sem ga vgasnil in prižgal...in nič, ne diha Crying or Very sad
restore... po mojem!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.06.2008 16:05:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok, ne vem kak, ampak ratalo mi ga usposobit, da ga itunesi zaznajo Smile zaj pa spet vse na novo :shock:
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.06.2008 16:09:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mogoče bo zdaj delovalo...

ampak vseeno me zanima, če mogoče drugače kdo ve, kaj bi lahko blo narobe? je možna tista skripta od prej (kao za delovanje smsd-ja)???
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 10.06.2008 17:54:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko si ze prej kaj takega namestil ali kaj caral in od takrat nisi restartal telefona... Sedaj, ko si ga pa restartal pa ne dela vec Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.12.2007
Prispevkov: 469
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 10.06.2008 18:19:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj to je glih to, da je pred tem še vse delovalo...in tudi ko sem uporabil to skripto, sem ga restartal in še je vedno delalo vse...

ni mi jasno, res ne :shock:
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani