Jabuk
PROBLEM: MacBook in Word
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 10
Kraj: Lendava
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.05.2008 21:44:08
PROBLEM: MacBook in Word
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav!

Jaz mam pa kar kompleksen problem, in se mi niti ne sanja kako ga naj rešim. Namreč ... Novi macbook (star 3 mesece), na njem inštaliran Word. Word dela, čisto normalno, ko se izvrši zadnji update, se word noče pognat. Ko ga poženem, se namesto worda požene office assistant. Ko kliknem da nočem/hočem sodelovati v anketi za izboljšanje officea, se požene updater, in ko ga zaprem, je vsega konec. Nič ... Ne morem pognati worda.

Ko ne najdem rešitve, se odločim da ga zbrišem (kulturno seveda, uninstall programčič) in ponovno naložim. Storim to, in kar naenkrat me vse zapusti. Word ikonica enkrat poskoči in konec. Nič več ne dela od office-a. Poleg tega se mi v firefoxu namesto šumnikov prikazuje črka+oklepaj ... Nekaj takega: namesto š piše s( ...

Lepo prosim za pomoč!!! Kaj mi je storiti? V windowsih nebi blo problemov, samo tu ...

Hvala
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 101
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.05.2008 22:34:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hmm.. Smile

za prvo težavo pri officu je vzrok jasen in znan. imaš piratsko verzijo in ko so izdali SP so poskrbeli, da so piratske serijske številke prenehale delovati.

kar se tiče firefoxa, ta težava gotovo nima veze z officom Smile ... a v safariju je ista težava? poskusi v firefoxu obkljukati View -> Character Encoding -> Unicode (UTF-Cool

Pa dej prosim naslednjič na forumu postu naslov tak, da bomo vedeli za kaj gre. ne pa s tiskankami problem problem in pomoč. to človeku nič ne pomaga. jst sm najprej mislu, da ti je hrček umrl, pa da ne veš kaj bi z njim...

lp
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.05.2008 22:54:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede piratskih verzij Office 2008 je verjetno res tako kot je rekel amadeus (potrdim iz lastnih izkušenj Razz), vendar naj bi se problem pojavljal tudi pri originalnih verzijah. Je pa čudno, da ti po ponovni namestitvi Word ni več deloval, ker vsaj pri meni je bilo potem vse kul. Pri Firefoxu (oz. Caminu) sem tudi jaz včeraj opazil nekakšne psevdo š-je, vendar so izginili potem kot sem Camino reštartal.

_________________
Blackrider - Ponosen Mac uporabnik od 2007, MacBook Pro 2.2 GHz, 10.6.7
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.10.2007
Prispevkov: 390
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.05.2008 11:30:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tut jst mam problem z wordom po updatu in sicer ko odprem nek *.doc file. Namesto da bi se prikazala vsebina te datoteke mi vedno prikaze nov prazen dokument1. Zato je potrebo it pod file->open file. Zelo nadlezna stvar.

Ma kdo podoben problem?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 25.05.2008 12:29:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm glede na to da piratstvo ni lepa stvar (kakor sem zasledil na tem forumu se ga tudi ne podpira) in da imate tudi z kupljenimi M$ office ( :twisted: nič novega) programi probleme predlagam uporabo NeoOffice programa --> http://www.neooffice.org/neojava/en/index.php

lp, D
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 25.05.2008 16:46:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oz. kupimo si iWork '08 da si olajšamo vest zaradi piratiziranja M$ in damo tistih 80€ za spodoben pisarniški paket. Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 25.05.2008 16:48:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wehi je napisal/a:
Tut jst mam problem z wordom po updatu in sicer ko odprem nek *.doc file. Namesto da bi se prikazala vsebina te datoteke mi vedno prikaze nov prazen dokument1. Zato je potrebo it pod file->open file. Zelo nadlezna stvar.

Ma kdo podoben problem?


Kar sem malo surfal naokoli naj bi imeli podobne težave VSI. Treba bo počakat na naslednji paket popravkov. Žal...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani