Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Nova zvezda Appla
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 15.10.2013 17:17:50
Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih


Angela Ahrendts ja prišla v Apple za šefa trgovin. Vendar zgleda, da je ženska karizmatična in vizionarska tržnica. Predvsem obvlada socialna omrežja.

Na Apple je prišla iz prestižne hiše Burberry's, kjer je imela spoštovanja vredne dosežke. Če bo po njeno, bo Apple najprej prestiž, šele potem tehnologija!

V Applu se obetajo spremembe!

http://blogs.wsj.com/digits/2013/10/15/burberry-chief-joins-male-dominated-company
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.09.2012
Prispevkov: 212
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.10.2013 19:29:25
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Vendar zgleda, da je ženska karizmatična in vizionarska tržnica.


Če se naprava sesuva, mi njihov marketing pomaga kako že? Za tisti retail store pa se mi tut j*** ko ga vidim 1x na leto ali dve Very Happy

Citiram:
Če bo po njeno, bo Apple najprej prestiž, šele potem tehnologija!


Sej, to postaja vedno večji problem Appla.
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.10.2013 19:51:41
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pričakoval sem popolnoma drugačen post, se pa strinjam z zgoraj napisanim.

_________________
we are  of borg
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2011
Prispevkov: 344
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 15.10.2013 20:36:22
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:


Angela Ahrendts ja prišla v Apple za šefa trgovin. Vendar zgleda, da je ženska karizmatična in vizionarska tržnica. Predvsem obvlada socialna omrežja.

Na Apple je prišla iz prestižne hiše Burberry's, kjer je imela spoštovanja vredne dosežke. Če bo po njeno, bo Apple najprej prestiž, šele potem tehnologija!

V Applu se obetajo spremembe!

http://blogs.wsj.com/digits/2013/10/15/burberry-chief-joins-male-dominated-company


Zadnje čase je pri applu itak še samo marketing, samo poglejte iOS7 miljone bugov, posodobitev še od nikjer, mogoče se včakamo 7.1 ko bodo prišli iPadi pa še vprašanje koliko bugov bo ostalo in koliko bo spet novih...

Pa naj še kdo reče da bi v času Steve Jobsa upali dati tak bugast sistem ven...

_________________
iPhone & iPad -> r0x
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.12.2011
Prispevkov: 640
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 15.10.2013 21:06:26
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mickeycek je napisal/a:

Pa naj še kdo reče da bi v času Steve Jobsa upali dati tak bugast sistem ven...


in nek plastik fantastik zelen/rumen iphone 5c
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.04.2010
Prispevkov: 1795
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 15.10.2013 21:07:09
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz na ios 7 nisem imel niti enega problema
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.12.2011
Prispevkov: 640
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 15.10.2013 21:12:58
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja, ti nimaš bugov, ker ios7 za tvoj tel deluje drugače kot za ostale uporabnike
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.10.2012
Prispevkov: 262
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 15.10.2013 21:14:34
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Khm, meni se od bete 2 ni niti enkrat respringal telefon, kaj šele kaj hujšega. Nevem kaj vsi motovilite o tem kako je OS bugged.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2006
Prispevkov: 974
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 15.10.2013 21:16:28
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
men tut dela BP... ze med betami nisem imel nekih problemov...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.04.2010
Prispevkov: 1795
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 15.10.2013 21:24:59
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jabuk5 je napisal/a:
ja, ti nimaš bugov, ker ios7 za tvoj tel deluje drugače kot za ostale uporabnike


al pa ti lažeš, pravzaprav mi od bete 4 dela čist bp.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.08.2010
Prispevkov: 313
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 15.10.2013 21:26:06
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, ce imas telefon vecinoma na nocni omarici in na pultu v kaficu in ga imas v uporabi 15 minut dnevno, bugov ne boste opazili... To drzi...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2011
Prispevkov: 344
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 15.10.2013 21:56:37
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ga dosti uporabljam in bugov je res ogromno. Ne da se mi zdaj vseh pisat ker jih je toliko da se niti več vseh ne spomnim ampak na kratko:

- Največji "bug" je itak počasnost sistema - vem ko sem gledal video za iPhone5 in iOS6 da je kar "letelo" si kliknil se je aplikacija instantno zagnala, zdaj je pa vse skupaj tako počasi...

- Ko odkleneš lock screen je še nekaj sekund home screen "zamrznjen" in se ne odzove takoj

- Settings app pogosto crasha

- Prejšnjič sem mel vibrate izklopljen pa je telefon kljub temu vibriral, pomagal samo restart.

- Appstore mi je dostikrat javljal (zdaj pri 7.0.2 sicer več nisem naletel, upam da so to popravili) "Can't connect to iTunes store" ali nekšo podobno sporočilo. Rešitev je bila da sem se potem izpisal in ponovno vpisal (nimam 2 računa da bi bil krivec US/SLO account, mam samo SLO)

- Ko maš neodgovorjen klic na lock screenu in ga swipneš da bi ga odstranil se ponovno pojavi, nekaj časa se ne zgodi nič, potem osebo pokliče vendar neodgovorjeni klic včasih ostane

- Ko odstraniš aplikacijo v multitasking meniju včasih še vedno ostane (tista zgornja slika izgine, spodnja ikona aplikacije pa ostane)

- Animacije so v nekaterih aplikacijah "čudne", predvsem SMS mi deluje kot da bi ta oblaček rezal skozi polje za vnos besedila? O animacijah na iPadu nebi raje govoril.

Še bi lahko našteval ampak itak brezveze, bomo videli če bodo popravili ali samo še poslabšali...

_________________
iPhone & iPad -> r0x
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.04.2010
Prispevkov: 1795
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 15.10.2013 22:19:31
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Fedor je napisal/a:
Ja, ce imas telefon vecinoma na nocni omarici in na pultu v kaficu in ga imas v uporabi 15 minut dnevno, bugov ne boste opazili... To drzi...

Ne, zagotovo uporabljam ios naprave vsaj 4 ure+
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.10.2012
Prispevkov: 262
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 15.10.2013 22:20:12
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moj iPhone 5 gre iz roke v žep in spet v roko na vsake 2-3 minute tekom dneva. Se imam kar za power userja. Od prve bete naprej se mi je crashal le mislim da dvakrat, enkrat v camera appu in enkrat med pošiljanjem MMS-a.

Edino ta zadeva z multitaskingom pa priznam, da se mi dogaja, samo ni nek dealbreaker.

Potrošniki smo razvajeni ratal, pa nas vse moti. Če rabiš ultra odziven telefon, je pa to še kar Nokia 3310. Nobenih nadležnih animacij, ki bi ti uničevale uporabniško izkušnjo, vse se zgodi v momentu ko pritisneš, pa tudi crasha nikoli nič, vsaj meni se ni zgodilo. Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 15.10.2013 23:09:17
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mickeycek je napisal/a:
Jaz ga dosti uporabljam in bugov je res ogromno. Ne da se mi zdaj vseh pisat ker jih je toliko da se niti več vseh ne spomnim ampak na kratko:

- Največji "bug" je itak počasnost sistema - vem ko sem gledal video za iPhone5 in iOS6 da je kar "letelo" si kliknil se je aplikacija instantno zagnala, zdaj je pa vse skupaj tako počasi...

- Ko odkleneš lock screen je še nekaj sekund home screen "zamrznjen" in se ne odzove takoj

- Settings app pogosto crasha

- Prejšnjič sem mel vibrate izklopljen pa je telefon kljub temu vibriral, pomagal samo restart.

- Appstore mi je dostikrat javljal (zdaj pri 7.0.2 sicer več nisem naletel, upam da so to popravili) "Can't connect to iTunes store" ali nekšo podobno sporočilo. Rešitev je bila da sem se potem izpisal in ponovno vpisal (nimam 2 računa da bi bil krivec US/SLO account, mam samo SLO)

- Ko maš neodgovorjen klic na lock screenu in ga swipneš da bi ga odstranil se ponovno pojavi, nekaj časa se ne zgodi nič, potem osebo pokliče vendar neodgovorjeni klic včasih ostane

- Ko odstraniš aplikacijo v multitasking meniju včasih še vedno ostane (tista zgornja slika izgine, spodnja ikona aplikacije pa ostane)

- Animacije so v nekaterih aplikacijah "čudne", predvsem SMS mi deluje kot da bi ta oblaček rezal skozi polje za vnos besedila? O animacijah na iPadu nebi raje govoril.

Še bi lahko našteval ampak itak brezveze, bomo videli če bodo popravili ali samo še poslabšali...

Res!!!

Jaz sem nekje napisal kako fajn dela z štirko ...in tudi JE delal ....ene 4-5 dni, potem pa vse to kar si napisal in veliko več ....KATASTROFA! Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 15.10.2013 23:27:43
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Applova prihodnost je Lifestyle in ne Tech.
http://www.forbes.com/sites/clareoconnor/2013/10/15/apples-hire-of-burberrys-angela-ahrendts-shows-its-future-is-in-lifestyle-not-tech

V bistvu je to že skoz tko, le da gore uporabnikov ne dojamejo tega, da z uporabo Applovih izdelkov spremenijo tudi svoj način življenja.

Ne pozabit "digital hub", "think different", "I'm A Mac, I'm A PC", ...
Top tehnologija je samo orodje, Lifestyle je pa izkušnja.

Zame je ta ženska velika pridobitev. Kar berem, je not CEO pri Burberry razturila.
Dvignila je prodajo za 300% in to prestižne robe.

Zadnjič sem bral, da gre Apple pri Wearable napravah v nadzor in upravljanje hišnih naprav. Namigujejo, da bi lahko kupili Nest.

Tim Cook je že spomladi razlagal, da je prihodnost v senzorjih.

S tehnologijo izboljšajo življenje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 16.10.2013 06:51:12
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest I5 precej uporabljam prav tako minija ...... nimam niti enega buga gor naštetega, niti tistega z multitaskom ne. Tko da mickeycek mogoče je čas za servis.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 16.10.2013 07:24:50
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
V bistvu je to že skoz tko, le da gore uporabnikov ne dojamejo tega, da z uporabo Applovih izdelkov spremenijo tudi svoj način življenja.

Nekaj v stilu tistih, ki pristopijo v razne Hare Krisne in podobne Wink Saj vem, da bo sedaj pol foruma skocilo po meni, ampak ce malo manj obremenjeno pogledas na to, je vsaj 70% Apple userjev tocno taksnih. Ze to najedanje z "uporabnisko izkusnjo" je v stilu prej omenjene "spremembe nacina zivljenja". Matr... sprememba nacina zivljenja zato ker imas telefon ene znamke? Question
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 16.10.2013 07:45:42
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne zato, ker imaš telefon in potem ti je telefon všeč še kupiš ipad, ti je všeč ipad še kupiš Maca, in potem ti gre vse skup z kakimi updejti počasi na živce, ampak še vedno kupiš Applov izdelek ker si prisiljen v ta life style, ker je vse med samo povezano in sinhronizirano, in se ti niti približno, ne da ukvarjat z Androidom, in potem iskat neke alternative za programe katere uporabljaš na vseh napravah (notes, reminders, iphoto, icloud...) to jaz dojemam kot način življenja v katerega si se sam prisilo in ne moreš ven, kljub temu, da je roba CRAP Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2011
Prispevkov: 551
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 16.10.2013 07:45:57
Re: Nova zvezda Appla
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dumber je napisal/a:
Ne zato, ker imaš telefon in potem ti je telefon všeč še kupiš ipad, ti je všeč ipad še kupiš Maca, in potem ti gre vse skup z kakimi updejti počasi na živce, ampak še vedno kupiš Applov izdelek ker si prisiljen v ta life style, ker je vse med samo povezano in sinhronizirano, in se ti niti približno, ne da ukvarjat z Androidom, in potem iskat neke alternative za programe katere uporabljaš na vseh napravah (notes, reminders, iphoto, icloud...) to jaz dojemam kot način življenja v katerega si se sam prisilo in ne moreš ven, kljub temu, če je roba CRAP Very Happy

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani