Jabuk
POMOČ
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.05.2008 16:59:27
POMOČ
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes sem se nekaj igral z iphonom in sem hotel si ustvariti paket ki bi se ob inštalaciji zraven naloživ v paketu pa so bili programi, ki jih potrebujem na iphonu. Ko sem na novo restorov iphone se mi je iphone restorov potem pa se je začel nalagat tudi paket. Jaz sem med nalaganjem ponesreči odklopil usb kabel od iphona in se mi je vse prekinilo. sedaj se mi prižge samo do jabučka potem pa noče naprej in sem že probal vse tudi tipko za prižig in pa tipko home (7 sekund ) pa ni učinkovalo. I tunes mi ne zazna restorov pa sem z programom WINPWN.

ZELO PROSIM ZA POMOČ!!!

Hvala ker se trudite
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.05.2008 18:14:33
Re: POMOČ
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih je napisal/a:
Danes sem se nekaj igral z iphonom in sem hotel si ustvariti paket ki bi se ob inštalaciji zraven naloživ v paketu pa so bili programi, ki jih potrebujem na iphonu. Ko sem na novo restorov iphone se mi je iphone restorov potem pa se je začel nalagat tudi paket. Jaz sem med nalaganjem ponesreči odklopil usb kabel od iphona in se mi je vse prekinilo. sedaj se mi prižge samo do jabučka potem pa noče naprej in sem že probal vse tudi tipko za prižig in pa tipko home (7 sekund ) pa ni učinkovalo. I tunes mi ne zazna restorov pa sem z programom WINPWN.

ZELO PROSIM ZA POMOČ!!!

Hvala ker se trudite


Daj ga v restore mode in ga se enkrat restoraj...
Kako? Ravno vceraj sem enemu to pisal... in ze prej nickolikokrat... zato te bom najprej napotil na iskanje ... Rolling Eyes

Nevem pa od kod ti tistih 7 sekund na HOME tipko... Confused

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 20.05.2008 18:48:06
Re: POMOČ
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hotel sem povedati da ga ne morem dati v restore saj ga računalnik ne prepozna na nikakršen način ga ne morem dati v restore....LP, Matej
Jest je napisal/a:
rolih je napisal/a:
Danes sem se nekaj igral z iphonom in sem hotel si ustvariti paket ki bi se ob inštalaciji zraven naloživ v paketu pa so bili programi, ki jih potrebujem na iphonu. Ko sem na novo restorov iphone se mi je iphone restorov potem pa se je začel nalagat tudi paket. Jaz sem med nalaganjem ponesreči odklopil usb kabel od iphona in se mi je vse prekinilo. sedaj se mi prižge samo do jabučka potem pa noče naprej in sem že probal vse tudi tipko za prižig in pa tipko home (7 sekund ) pa ni učinkovalo. I tunes mi ne zazna restorov pa sem z programom WINPWN.

ZELO PROSIM ZA POMOČ!!!

Hvala ker se trudite


Daj ga v restore mode in ga se enkrat restoraj...
Kako? Ravno vceraj sem enemu to pisal... in ze prej nickolikokrat... zato te bom najprej napotil na iskanje ... Rolling Eyes

Nevem pa od kod ti tistih 7 sekund na HOME tipko... Confused

Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 20.05.2008 18:51:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nekako sem firmware zbrisou
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2008
Prispevkov: 396
Kraj: Novo mesto / Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 20.05.2008 18:53:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ga lahko popolnoma ugasneš? Če lahko, potem ga ugasni, tišči home tipko in medtem priključi na kabel in počakaj na recovery znak...

_________________
Lp
Bench
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 20.05.2008 18:56:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
use sm že probu pa noče. prižgem in probam dat v restore mode in v recovery pa noče ker zgleda smvse izbrisou iz iphona
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 20.05.2008 19:03:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih je napisal/a:
use sm že probu pa noče. prižgem in probam dat v restore mode in v recovery pa noče ker zgleda smvse izbrisou iz iphona


Ne take panike zganjat...

"use" sigruno nisi probal... Wink

Sem ti rekel,d a sem ravno vceraj nekomu odgovarjal, ker je tudi pisal, da nikakor ne gre... potem, pa je kar naenkrat slo, ko je pocasi in pozorno prebral, kaj mora sploh narest...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=4505&highlight=

Nisi zbrisal... le malo prevec povrsno si izgleda nekaj pocel...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 20.05.2008 19:09:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
probal sem vse po navodilih pa ne gre ker se mi jabuček prikaže ubistvu boot jabuček ker sem naložil kokr svojo slikco jabučka inj čez to slikico ne gre pa sem na vse možne načine probal dati v restore. Računalnik ga nikakor ne zazna. zdaj sem ga razstavil pa vidim da se tu nič ne da narediti. POMOČ
Jest je napisal/a:
rolih je napisal/a:
use sm že probu pa noče. prižgem in probam dat v restore mode in v recovery pa noče ker zgleda smvse izbrisou iz iphona


Ne take panike zganjat...

"use" sigruno nisi probal... Wink

Sem ti rekel,d a sem ravno vceraj nekomu odgovarjal, ker je tudi pisal, da nikakor ne gre... potem, pa je kar naenkrat slo, ko je pocasi in pozorno prebral, kaj mora sploh narest...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=4505&highlight=

Nisi zbrisal... le malo prevec povrsno si izgleda nekaj pocel...

Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 20.05.2008 19:12:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih je napisal/a:
probal sem vse po navodilih pa ne gre ker se mi jabuček prikaže ubistvu boot jabuček ker sem naložil kokr svojo slikco jabučka inj čez to slikico ne gre pa sem na vse možne načine probal dati v restore. Računalnik ga nikakor ne zazna. zdaj sem ga razstavil pa vidim da se tu nič ne da narediti. POMOČ


Razstavil? Kaj? iPhone? Rolling Eyes

Sem skoraj preprican da bi slo na ta nacin... Pri meni je se vedno slo... pa je skozi moje roke slo ze cel kup "zafuranih" iPhonov ... Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2008
Prispevkov: 396
Kraj: Novo mesto / Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 20.05.2008 19:13:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih je napisal/a:
probal sem vse po navodilih pa ne gre ker se mi jabuček prikaže ubistvu boot jabuček ker sem naložil kokr svojo slikco jabučka inj čez to slikico ne gre pa sem na vse možne načine probal dati v restore. Računalnik ga nikakor ne zazna. zdaj sem ga razstavil pa vidim da se tu nič ne da narediti.


Pa menda nisi res iPhone fizično razstavil? Potem si ga pa verjetno res "zafural"... Very Happy

_________________
Lp
Bench
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 20.05.2008 19:19:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
moram povedati da sem razstavil že več kot 15 iphonov ker sem jim menjal zaslone in ohišje ter podobno. imam vse pripomočke od izvijača do plastike dobesedno vse kar potrebuješ. iphonu se ne pozna niti malo ko ga odpreš. tudi dosti se spoznam na software mislim osnovno. vendar sem nekaj nalagal in se mi je modilo pa sta v ozadju delovala 2 programa en je bil itunes ki je restoral drugi pa winpwn ki je bootov ali nekaj podobnega. videl sem da je itunes nehal delati pa sem ga izklopil v resnici pa je bil na delu win pwn. vse se je zamečkalo zdaj pa sem po 10 poskusih le uspel ponovno naložiti. zgleda da sem moral prižgati iphone in ga priključiti na kabel in potem z držanjem obeh tipk dati v restore. Najlepša hvala za pomoč, LP, Matej
Bench je napisal/a:
rolih je napisal/a:
probal sem vse po navodilih pa ne gre ker se mi jabuček prikaže ubistvu boot jabuček ker sem naložil kokr svojo slikco jabučka inj čez to slikico ne gre pa sem na vse možne načine probal dati v restore. Računalnik ga nikakor ne zazna. zdaj sem ga razstavil pa vidim da se tu nič ne da narediti.


Pa menda nisi res iPhone fizično razstavil? Potem si ga pa verjetno res "zafural"... Very Happy

Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 20.05.2008 19:21:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rolih je napisal/a:
moram povedati da sem razstavil že več kot 15 iphonov ker sem jim menjal zaslone in ohišje ter podobno. imam vse pripomočke od izvijača do plastike dobesedno vse kar potrebuješ. iphonu se ne pozna niti malo ko ga odpreš. tudi dosti se spoznam na software mislim osnovno. vendar sem nekaj nalagal in se mi je modilo pa sta v ozadju delovala 2 programa en je bil itunes ki je restoral drugi pa winpwn ki je bootov ali nekaj podobnega. videl sem da je itunes nehal delati pa sem ga izklopil v resnici pa je bil na delu win pwn. vse se je zamečkalo zdaj pa sem po 10 poskusih le uspel ponovno naložiti. zgleda da sem moral prižgati iphone in ga priključiti na kabel in potem z držanjem obeh tipk dati v restore. Najlepša hvala za pomoč, LP, Matej
Bench je napisal/a:
rolih je napisal/a:
probal sem vse po navodilih pa ne gre ker se mi jabuček prikaže ubistvu boot jabuček ker sem naložil kokr svojo slikco jabučka inj čez to slikico ne gre pa sem na vse možne načine probal dati v restore. Računalnik ga nikakor ne zazna. zdaj sem ga razstavil pa vidim da se tu nič ne da narediti.


Pa menda nisi res iPhone fizično razstavil? Potem si ga pa verjetno res "zafural"... Very Happy


Vsega se ne da resit s sraufencigerjem in kladivom Cool Rolling Eyes

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.05.2008
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 20.05.2008 19:23:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[/quote]

Vsega se ne da resit s sraufencigerjem in kladivom Cool Rolling Eyes[/quote]
saj imam potrebne pripomočke za rastavljanje sem mislil da je tam kakšna tipka čeprav sem vedel da ni, ni greh poskusiti.
LP, Matej
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani