Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Novi iOS 7 design
Kakšen se vam zdi novi iOS 7?
iOS 7 je super! Točno to sem si želel/a.
40%
 40%  [ 99 ]
Imam mešane občutke glede iOS 7. Nekaj mi je všeč, nekaj ni.
46%
 46%  [ 113 ]
Novi iOS je poden. Čakam novo verzijo.
7%
 7%  [ 18 ]
Nimam posebnega mnenja. Šel/šla bom s tokom...
5%
 5%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 244
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.06.2009
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.09.2013 07:23:59
Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdajle žulim že tretji dan tale novi iOS 7, pa mi še kar ne sede. Vse je nekam preveč belo. Dock z ikonami spodaj me zdaj tako presneto spominja na Windows taskbar, barve nagravžno gejevske, skratka...

Če ne bi bilo novega Control Centra, možnost blokiranja številk in še nekaj dobrot, ne bi upgradal. Oz. trenutno sem naredil upgrade samo na iPhonu, na iPadu ga pa ne bom. Ni šans. Kaj ostali mislite?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.09.2013 07:26:22
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Čez kak teden se boš privadil in o povrnitvi naZaj neboš niti pomislil… Smile

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.12.2012
Prispevkov: 456
Kraj: Honolulu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 20.09.2013 07:34:48
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meni osebno je novi ios 7 kr zadetek v polno, zdi se nekako dodelan, zaključen... s telefon se zdi kot en komplet, ki se ga da uporabljat

_________________
Človeka vse življenje muči lakota po priznanju.
(Jan Parandowski)
Premaknjeno: Pet 20. Sep 2013 07:39.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 1224
Kraj: Tam kjer cveti brnistra
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 20.09.2013 07:43:09
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super je zaenkrat niti en bug Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Lp Andrej 



______________
Iphone 15 Pro Max
Ipad 9 wifi 256gb
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.12.2010
Prispevkov: 35
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 20.09.2013 07:59:44
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Shine je napisal/a:
Zdajle žulim že tretji dan tale novi iOS 7, pa mi še kar ne sede. Vse je nekam preveč belo. Dock z ikonami spodaj me zdaj tako presneto spominja na Windows taskbar, barve nagravžno gejevske, skratka...

Če ne bi bilo novega Control Centra, možnost blokiranja številk in še nekaj dobrot, ne bi upgradal. Oz. trenutno sem naredil upgrade samo na iPhonu, na iPadu ga pa ne bom. Ni šans. Kaj ostali mislite?


Ja, kaj češ...stari koncept iOS-a je bil na 'terenu' v bistvu od kar se je rodil...je blo treba radilkalno nekaj spremenit...sicer pa bo zgleda zdaj vse v tem stilu...tudi OSX Mavericks bo narejen v tem stilu, verjetno kmalu tudi nov vmesnik na ATV, itd...navadit se bo treba, ni druge...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 20.09.2013 08:18:23
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to, da prihajajo ven aplikacije, ki bodo podpirale le iOS7, nimas izbire. Da pa bo vsem vsec ene stvar pa ne obstaja.

Sedaj, lahko se pritozujes, si na starem iOS, lahko pa sprejems spremembe in gres naprej.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.10.2012
Prispevkov: 234
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 20.09.2013 08:34:29
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
meni tudi ni preveč všeč. Se bom pa moral sprijazniti z njim ko dobim 5S
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.06.2013
Prispevkov: 719
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 21.09.2013 18:16:44
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je novi ios kul. Je kaka malenkost, ki me moti, vendar v celoti gledano je zelo dobra nadgradnja.

_________________
LG G6
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.12.2011
Prispevkov: 364
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 21.09.2013 18:29:03
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poglejte novi WP design Wink



_________________
 iMac 21,5" 2011 
 iPhone 4S 16GB 
 iPad mini 16GB 
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.04.2013
Prispevkov: 131
Kraj: Murska Sobota
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 21.09.2013 18:46:13
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
2iga je napisal/a:
Poglejte novi WP design Wink


Hehe zelo humoristično Smile iz 90ih

_________________
 iPad 4 black version, wifi only, 16gb 
 iPhone 5S champagne Gold, 16gb 
 ajFon 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.06.2009
Prispevkov: 986
Kraj: Skyfall
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 21.09.2013 18:50:05
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Menije dosti stvari grdih, so tudi dobre rešitve ampak grdo narejene, nekaj pa je tudi lepih in uporabnih stvari, dokler ne bo JB ne gre na moji iNapravi Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1628
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 21.09.2013 19:28:18
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ko bo jb bo pa pr men ios 7 na 4ko sem dal sej je kar cool sam petka pa ipad bosta pa počakala Idea Idea Idea

_________________
????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch 8 45mm homepod mini homepod mini
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.06.2009
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 22.09.2013 17:08:26
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj to je. Novi sistem je morda lepo in dobro zastavljen (nove lastnosti, plasti, poenostavljen flat design), ampak izvedba ponekod je pa več kot češka. Naravnost šlampasta in premalo premišljena. Npr. ikoni za kontakte in newsstand. Še slepci bi jokali. Tudi nova tipkovnica je slabša, saj se pri nekaterih črkah spet vidi cik-cak vzorec, česar prej ni bilo. Jebeš tanjšanje tipografije, če potem izpade slabo. To se pod Jobsom nikoli, ampak res nikoli ne bi zgodilo - da bi šla ven tako šlampasto narejena tipografija.

Sam sem iOS 7 dal na iPhona 4S in iPada 2. Sploh na telefonu deluje kar cool, na ipadu pa že slabše. Na iPada z retino ga pa ne dam, vsaj dokler se Ivy malo ne spravi v red in porihta stvari tako, kot bi jih moral že od začetka. Je zdaj preveč lepo. Da bi vse skvaril s polovičarskim zmazkom.

Drugače pa se mi zdi, da vsaj na iPadu baterija dlje drži. Tudi to, da si zna zapomniti gesla v Safariju je korak naprej.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.02.2011
Prispevkov: 128
Kraj: Ljutomer-Ptuj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 22.09.2013 17:14:01
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Shine je napisal/a:
Saj to je. Novi sistem je morda lepo in dobro zastavljen (nove lastnosti, plasti, poenostavljen flat design), ampak izvedba ponekod je pa več kot češka. Naravnost šlampasta in premalo premišljena. Npr. ikoni za kontakte in newsstand. Še slepci bi jokali. Tudi nova tipkovnica je slabša, saj se pri nekaterih črkah spet vidi cik-cak vzorec, česar prej ni bilo. Jebeš tanjšanje tipografije, če potem izpade slabo. To se pod Jobsom nikoli, ampak res nikoli ne bi zgodilo - da bi šla ven tako šlampasto narejena tipografija.

Sam sem iOS 7 dal na iPhona 4S in iPada 2. Sploh na telefonu deluje kar cool, na ipadu pa že slabše. Na iPada z retino ga pa ne dam, vsaj dokler se Ivy malo ne spravi v red in porihta stvari tako, kot bi jih moral že od začetka. Je zdaj preveč lepo. Da bi vse skvaril s polovičarskim zmazkom.

Drugače pa se mi zdi, da vsaj na iPadu baterija dlje drži. Tudi to, da si zna zapomniti gesla v Safariju je korak naprej.


Meni pa je tipkovnica kar všeč, predvsem to, da je bele barve. Na belih iNapravah zelo lepo pristaja.

_________________
Apple... 🍏
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.10.2011
Prispevkov: 76
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 22.09.2013 17:27:43
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ni mi všeč, dolgočasen, grde ikone...kaj vem, mogoče je kar se tiče uporabe boljši, to bom vidla čez kakšen dan Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 22.09.2013 23:23:56
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kar sem v teh dveh dneh uporabljal, mi je super.
Moja štirka je kot prerojena! Vse dela boljše. Baterija pa definitivno dlje drži.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.07.2011
Prispevkov: 101
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 22.09.2013 23:50:07
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Men je usec Smile sploh tili bonboncki k si jih prej lah meu sam iz jailbreakom Smile vizualno je tud ok razn ikona za safari je mal mim Smile aja pa koncno lahko newsstand das u mapo. Aleluja Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.06.2009
Prispevkov: 84
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 23.09.2013 06:05:42
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
OK, še eno prednost sem našel - prej mi je na iPAD 2 konstantno ven metal Clash of Clans. Sem imel dolgo na sumu slabo ujemanje z Game centrom, zdaj pa je to samo potrjeno. Odkar imam staro tablico na iOS7 mi CoC niti enkrat še ni vrglo ven Smile.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2013
Prispevkov: 302
Kraj: Cannot Determine Loaction
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 23.09.2013 06:56:32
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je na iPhone zelo vsec, na iPadu (od frenda) pa (nevem zakaj) mi ni tolk vsec.

Drgac pa mi zdej iMessage dela zaenkrat BP. Pa tale flesh je fajn. K mas lahko tut zaklenenga Very Happy Smile

Tudi vreme mi je zdaj bolj vsec. Sam ne vem zakaj je meni vceraj npr. za LJ na iPhone 5 pisalo 10°C, na iPhone 4 pa je pisalo 14°C.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 31.05.2011
Prispevkov: 32
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 23.09.2013 16:37:23
Re: Novi iOS 7 design
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple je definitivno moral naredit neki zarad vse glasnejsih kritik, da je UI enak ze pol desetletja.
Osebno menim, da je dobra stvar novega os-ja flat dizajn, v smislu da oci manj trpijo. Po drugi strani si bos pa oci zjebal zarad tanjse pisave. Placas konkreten denar za telefon, pa mors vseeno dat se neki denarja na stran za operacijo oci, ki jo bos rabil cez 5 let. Res hvala apple. Ko se boste naslednjic hvalili, kako ste okolju prijazni in da delate zaslone brez zivega srebra, se spomnite kolk ljudi zaradi vas nosi hipsterska ocala, po novem tudi z dioptrijo.
Po vecini je prevec bel UI, na belih iphonih zgleda lepo homogeno, na crn iphone pa nikakor ne pase. Nova tipkovnica je proti stari nekontrastna, da oci pecejo. Dobesedno. Lahko bi naredili enak UI s temnejso barvno paleto za crn iphone in dali opcijo v settings pa naj vsak izbere tisto, kar mu pase. Podobno kot invert colors funkcija. Ne pa da dajo funkcijo, ki ti vklopi oz izklopi prikaz I in 0 na teh switch-ih .. Ful pomembno, res.

Kar se tice inovacij je pa nesprejemljivo, kar trenutno pocnejo. Financna sredstva firme dopuscajo razvoj in izgradnjo vesoljskega raketoplana, brez da bi se firma za en dolar zadolzila, oni pa poberejo par "bombonckov" od jailbreak razvijalcev, zavijejo (ali pa se to ne) v fancy clean design in potem prodajajo naivnemu folku, ki pridno jé te ukradene droptinice in ob tem dozivlja ovacije. Bitch please ..

Najbolj nerazumljivi so mi pa komentarji v smislu "ni mi vsec, ampak se bom ze mogu navadit", sploh za to, ker se ima po rezultatih ankete, uporabik appla za nadpovprecno razgledanega. Od kod potem ideja, da nimas izbire in da se bos moral pac navadit?? Brez veze pol, da imamo kao free market economy.

Pa sploh nisem proti applu, le kritiziram jih zaradi tega padca v katerem so se znasli. Nic vec ne pocnejo, nic inovativnega. Nastejte mi 5 funkcij novega os-ja, ki prej niso bile dostopne z jailbreakom, pa boste videli kako inovativen je apple danes. Zgleda, da je bil jobs res gonilni motor firme. Jebiga, ce je bil nemogoc sef .. Zdej se lepo vidi, kaj se zgodi, ce ni reda pri hisi.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani