Jabuk
Mac OSX Leopard na AMDju
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.04.2008 10:44:12
Mac OSX Leopard na AMDju
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vem, da vas večina ima tu Mace, ampak nažalost jaz (še) nisem med vami...Zato me zanima, ali je že kdo tu poskusil namestiti Leopard na AMD računalnik? Ker se sam lotevam podobnega podviga...

Hvala in LP Smile
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 08.11.2006
Prispevkov: 871
Kraj: Žalec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 13.04.2008 10:49:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
SEm zagovornik tega, da nekot nepaše leopard na nemac mašine, kr na žalost to ni pravi leopard ampak hack leoparda, kjer ponavadi ne dela velika večina aplikacij ter updejtov ter ni podprto veliko strojne opreme. Raje nalagaj na kupček in si privošči prave maca, pa tudi če moreš sparat leto dni, ti z nakupom ne bo žal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.11.2007
Prispevkov: 311
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.04.2008 12:58:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
če že hočeš imeti na pcju leoparda je lažje nasneti na pcje z intel procesorjem z amdjem so same muke nekej probaval sam samo ni ratalo nič najdlje sm pršu do boot screena
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.04.2008
Prispevkov: 315
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 13.04.2008 16:56:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
www.insanelymac.com
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.06.2007
Prispevkov: 27
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 14.04.2008 07:54:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jay imam Leoparda na AMD-ju samo mi dela zeeeelo slabo. Zato sem v procesu nakupa Maca.
Če boš nalagal OS X na AMD mašino, rajši naloži Tigra 10.4.10 ali 10.4.11. Sam sem imel sicer 10.4.8 a mi je deloval kot švicarska urica. Sedaj s Leopardom imam pa same probleme.

Je pa dejstvo da OS X daleč najbolje dela na Mac mašinah.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.09.2007
Prispevkov: 2
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 20.04.2008 16:53:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Predenj greš leoparda inštelirat na karkoli nemac-ovskega, na insanelymac preglej ali so komponente kompatibilne ter da so driverji in način inštalacije, da uspešno vse laufa (predvsem bodi pozoren na matične plošče, zvočne kartice in grafične kartice ... in to ne samo na proizvajalca ampak na model!).

Meni je uspelo Leoparda inštalirati na Intel-a z Gigabyte GA-P35-DS3P matično in nVidia 8800 GT. Trenutno lahko potrkam, da mi vse dela kot po maslu in mi noben program ne bi delal (razen backdropi v PhotoBooth Confused GAH!!!)

Bi si pa drugače raje kupil pravega Mac-a, samo zaradi finančnih razlogov bo to moralo počakati do naslednjič Rolling Eyes.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani