Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Programček za branje knjig
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 12.04.2009 21:39:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nalagam preko njihove desktop aplikacije (imam win mašino), format PDF, ker imam knjige v tem formatu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 13.04.2009 22:28:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zakaj nebi uporabil icomicbook reader podpira vse formate pa se simpl se uploada pa se lepisi intrfajce ma skratka th best js mam gor 50 alan fordov pa knjig
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 14.04.2009 07:00:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iz kje pa je? Appstore ali Cydia?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 14.04.2009 12:04:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Appulo khm khm
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 14.04.2009 12:11:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če imaš velik jpg ali bilo katerih drugih slik jih enostavno zazipaš spremeniš končnico iz .zip v .cbr in imaš comic book greš pod uploading in vpišeš ip telefona:8080 se ti odpre stran, kjer lahko uploadaš na telefon ali pa če imaš več knjig uporabiš program "Jivaro", ta ti pripravi knjige že na računalniku in jih lepo uredi za prikaz na policah pa lahko uploadaš N število knjig na enkrat al so to cbr ali pdf ali jpg ali pač karkoli.


PA programu se prav reče "myComics" evo še slike:


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.03.2009
Prispevkov: 156
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 14.04.2009 15:21:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za branje eknjig sta se, vsaj pri meni, najbolje odrezala WildEyes! in Stanza. Oba imata možnost landscape branja.

Imam sicer naloženih nekaj svojih eknjig v var/root/Media/EBooks, kjer mi WildEyes najde in odpre vse naložene knjige. Stanza pa ne - s Stanzo se po direktorijih telefona sploh ne da sprehajat in poljubno knjige odpirat kot z WildEyes. Pri Stanzi je treba svoje lastne eknjige z računalnika nalagat s Stanza Desktop-om preko WiFi omrežja. To bom storil v kratkem in potem sporočim, kateri program ima lepšo grafiko, si zapomni zadnjo prebrano stran ipd.

LP
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 16.04.2009 11:54:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam dobre izkušnje s prenašanjem knjig s Stanza desktop (edino že omenjena težava, da ta desktop aplikacija po svoje nastavi poglavja, me moti in težave še nisem odpravila). Stanza na iPhonu mi nikoli ne pozabi zadnje prebrane strani in je, vsaj meni, super nastavljiv program. Knjig na iPhonu pa res nimam v ločenih mapah (sem imela prej na iTouchu).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.07.2008
Prispevkov: 531
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 16.04.2009 14:39:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej to nepozabljanje je skoraj da standard pri večini programov za ta namen sej v tem je bistvo book readerja + landscape mode če tega ni ni smisla met programa čeprav jst najraje berem knjige v normalnem položaju telefona seveda so te knjige prav pripravljene za ta namen in so lepo berljive.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani