Jabuk
Total tv
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.04.2013 17:04:19
Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej doma imamo že siol in imamo prek njega tv in internet(maksimalno hitrost), vendar če priklopim še en komunikator mi slika šteka in potem ne dela nobena televizija tako kot bi morala. Sedaj me zanima če ima kdo izkušnje z total tv in kako je zadovoljen/nezadovoljen glede slike, programov, motenj.. Ker bi jaz dal pač total tv in še stara mama bi rada mela nekaj programov več. Torej ali je dobr ta total tv ali kaj priporočate?
Hvala za odgovor.

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 138
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 05.04.2013 18:57:26
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
andro007 je napisal/a:
Torej doma imamo že siol in imamo prek njega tv in internet(maksimalno hitrost), vendar če priklopim še en komunikator mi slika šteka in potem ne dela nobena televizija tako kot bi morala. Sedaj me zanima če ima kdo izkušnje z total tv in kako je zadovoljen/nezadovoljen glede slike, programov, motenj.. Ker bi jaz dal pač total tv in še stara mama bi rada mela nekaj programov več. Torej ali je dobr ta total tv ali kaj priporočate?
Hvala za odgovor.


kater siolov modem pa imaš če lahko vprašam? ker jaz sem imel prej sinope+, nato pa sem se decembra odjavil in takoj na novo prijavil na siol tako da sem izkoristil tisti njihov bonus ki so ga imeli...
Ob tem so mi zamenjali tudi modem za novejšega, sedaj delujejo tri televizije hkrati brez problema. Novi modem ima tudi nekaj novih nastavitev glede vzporednosti delovanja televizije.
Nimam pa nobene posebne hitrosti, 6mbs, tudi sama stvar bolj stabilno deluje...ker prej če sem imel prižgana dva tvja in sem kaj dol snemau se mi je download hitrost kar prepolovila, sedaj se to ne dogaja več.
Uporabljam pa dva stara komunikatorja sagem iad81, in eden siol box.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.04.2013 20:47:20
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim da je sinope r2 ali r3. Centralo imaš blizu doma ali kako? Ker jaz imam centralo 2km stran. Ker kolega ima pa polovico manjšo hitrost kot jaz pa mu enako delajo tri televizije brez problema. Komunikatorja pa sta siol box in star sagem tudi, pa je štekalo kdaj pa kdaj. Vendar zej bi še stara mama imela več programov in dvomim da bo delalo če že sedaj šteka. Torej je dobra alternativa ta total tv? Sej važn je da delajo programi, ker internet je že prek siola.

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 138
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.04.2013 21:30:30
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
centralo mam cca 1km stran, pri total tv je pa slika res bolj zanic sploh ce mas lcdja:

vec si lahk tuki preberes:
https://slo-tech.com/forum/isci/?q=total+tv

Sicer pa razmere se definitivno pobolšajo z zamenjavo modema, pa mal lahk poklices na siol oz še bolje pošlji mail z neko pametno obrazložitvijo, ker bi ti morale brez problema dve televizije delat, in ti lahk tud oni v centrali dvignejo povezavo. Pa še nekaj jaz imam odklenjene sagemove komunikatorje kar pomeni da imam vse programe za ceno najbolj osnovnega paketa.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 05.04.2013 21:39:09
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iBomba je napisal/a:
centralo mam cca 1km stran, pri total tv je pa slika res bolj zanic sploh ce mas lcdja:

vec si lahk tuki preberes:
https://slo-tech.com/forum/isci/?q=total+tv

Sicer pa razmere se definitivno pobolšajo z zamenjavo modema, pa mal lahk poklices na siol oz še bolje pošlji mail z neko pametno obrazložitvijo, ker bi ti morale brez problema dve televizije delat, in ti lahk tud oni v centrali dvignejo povezavo. Pa še nekaj jaz imam odklenjene sagemove komunikatorje kar pomeni da imam vse programe za ceno najbolj osnovnega paketa.


In kako odklenes komunikator?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.02.2011
Prispevkov: 138
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 05.04.2013 21:51:49
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz sem nekomu plačal za odklep, odklep pride 40€
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 13.01.2011
Prispevkov: 145
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 05.04.2013 22:11:52
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ga imam doma, pa moram povedati, da kadar je mocno dezuje oz snezi slike ni. Jaz sem ketos, ko je fajn snezilo ostal 20 ur brez slike. Drugace pa vse dela kakor mora. Meni je slika vredu.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1628
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 06.04.2013 06:50:26
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja pa baje naj bi se popravilo ko so lansko leto šli na drug svoj satelit zdaj bodo meli pri total tv v ponudbi tudi svoj internet preko satelita me zanima kako se bo obneslo
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 06.04.2013 14:30:59
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovore in iBomba za link Smile sam na tistem linki so mnenja deljena..ena so starejša od 2let tudi že in eni rečejo naj bi se popravil ta total tv, samo da je slika slaba na plazmi al pa lcdji.. Bom poklical na siol pa vprašal kaj se da ukreniti. Hvala še 1x Smile

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 02.01.2013
Prispevkov: 14
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 06.04.2013 17:20:53
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz sem bil uporabnik totaltv-ja v bistvu od zacetka ko so prisli v Slovenijo
In so se tipali teren,ljudje pa so tudi bili skepticni.Jaz sem ga vzel ker sem zivel v hribih in nisem imel na hisi tel.prikljucka.Moram reci da sem bil zelo zadovoljen, sploh z ceno narocnine, nobenih kock- nikoli,skratka vse je teklo kot je treba, je pa res da mi je monter svetoval naj kupim boljso anteno kot so jo imeli oni takrat v ponudbi.Pase dobre programe imajo.
Skratka,jaz sem bil ful zadovoljen.
Lp
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 06.04.2013 18:51:45
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No hvala za koristno informacijo. Kaj pa ob neugodnem vremenu (neurje, dež sneg in podobno)? Ker zdi se mi da bi prišlo do motenj ali se motim?

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 02.01.2013
Prispevkov: 14
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 06.04.2013 19:01:40
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni nikoli ni zmanjkal slike, ne ob neurju snegu oblakih, verjetno samo zaradi antene
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 06.04.2013 19:42:04
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok. Hvala še za to informacijo Smile potem bom kar naročil total tv Smile

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 02.01.2013
Prispevkov: 14
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 06.04.2013 19:57:34
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz osebno sem bil res prijetno presenecen takrat da to sploh deluje,tako da z moje strani priporocam
Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 06.04.2013 20:56:57
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam sem uporabnik Total TV 3 leta in nebi mogel biti bolj zadovoljen. Prvič slišim, da bi bila slika slaba, imam plazmo pa je slika taka kot povsod. Pač TV kvaliteta, dokler ne priklopiš na kakšen HD program.
Priklopljene imamo 3 televizorje, moj ima še snemalnik. Tega ti priporočam, ker z njim dobiš tudi dosti modernejši, lepši in uporabniku prijazen user interface.

Slika res niti enkrat ni zmrznila, kaj šele izginila pa lahko prekle padajo z neba.

Kot slabost pa definitivno štejem začetno ceno inštalacije (satelit, napeljava, priklop) in pa želel bi si kakšen program več, recimo še kakšen Discovery in pa predvsem več glasbenih programov. Za "športnike" so pa špica, ker ne vem če ima kateri ponudnik več športnih programov.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.01.2011
Prispevkov: 128
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 07.04.2013 10:25:16
Re: Total tv
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala še za to informacijo Smile Naslednji teden bom naročil Smile

_________________
iphone 4 16gb iOS 7.1.2
iphone 5s 32gb iOS 8.1.1
ipad 32GB Wi-Fi iOS 5.1.1
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani