Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Mac PRO (konec leta 2013)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 28.05.2014 20:03:38
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MxDaviD je napisal/a:
aja Smile kje pa si vzel to vse

i-store. V trgovini so bli sicer bolj leseni oz. sem dobil bore malo pomoči in informacij, tak da sm mogu kar sam precej research-a nardit, mi je pa pol njihov šef zelo pomagu. Praktično sva imela cel pogovor preko mail-a, si je res cajt zame vzel in mi na konc celo podaril iPriročnik za OS X.
Tole je v bistvu moj prvi tapravi mac, prej sem sicer fural hackintosh-a, ampak mi itak kar precej stvari ni delovalo - nisem imel niti mac tipkovnice ne miške,...

Po pravic povedan, si kake 2 leti nazaj sploh nebi nikol mislu, da bi si bom kdaj kupu mac-a, ker sm mislu da je to zgolj zelo precenjeno "sranje". No pol sm pa enkrat nekje prebral, da je full easy inštalirat hackintosh-a, pa sm reku: "Gremo probat, stane me nič". Dal gor, inštaliral adobe paket in padu dobesedno na rit. Svetlobna leta pred windows-i. Skratka pol sm se zatresku v OS X, pa sm reku, da si bom nasledn komp kupu mac-a in evo zdej tale nezemeljski črni stvor na moji mizi.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #102   Objavljeno 28.05.2014 20:14:37
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nummy je napisal/a:
Po pravic povedan, si kake 2 leti nazaj sploh nebi nikol mislu, da bi si bom kdaj kupu mac-a, ker sm mislu da je to zgolj zelo precenjeno "sranje". No pol sm pa enkrat nekje prebral, da je full easy inštalirat hackintosh-a, pa sm reku: "Gremo probat, stane me nič". Dal gor, inštaliral adobe paket in padu dobesedno na rit. Svetlobna leta pred windows-i. Skratka pol sm se zatresku v OS X, pa sm reku, da si bom nasledn komp kupu mac-a in evo zdej tale nezemeljski črni stvor na moji mizi.


A bi lahko začel v eni temi zbirat take izjave. Very Happy

Applovi izdelki so full nevarni. Jaz sem bil do letos strogo na Applovih desktop mašinah in nisem hotel tud probat iOS, ker sem vedel, da bom mogu takoj kupit.

Pol me je pa ena sošolka od hčere nažicala, da ji pomagam povezat toucha z Applovimi servisi in je blo konc. Sem v enmu mescu mel iPhona in zdaj sem že sammu seb zoprn, k stalnoneki tapkam po njem. V glavnem, tele Applove zadeve so stupene. Very Happy Very Happy Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #103   Objavljeno 28.05.2014 20:26:26
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
A bi lahko začel v eni temi zbirat take izjave. Very Happy

Applovi izdelki so full nevarni. Jaz sem bil do letos strogo na Applovih desktop mašinah in nisem hotel tud probat iOS, ker sem vedel, da bom mogu takoj kupit.

Pol me je pa ena sošolka od hčere nažicala, da ji pomagam povezat toucha z Applovimi servisi in je blo konc. Sem v enmu mescu mel iPhona in zdaj sem že sammu seb zoprn, k stalnoneki tapkam po njem. V glavnem, tele Applove zadeve so stupene. Very Happy Very Happy Very Happy


Jz sm mel v srednji šoli pa skor cel fax en windows mobile HTC telefon (pocket PC), to je bil moj najboljši telefon kar sem ga kdaj mel. Pol sm pa kupu samsungova jajca, galaxy Note 1. To je bil najslabši telefon v mojem življenju in mi je totalno zagabu android sistem do kraja. Takoj ko mi je potekla vezava in ko so pr telekomu dobil iphone-e, sem letu tja in sm si kupu 5S in mi dela super! Hitrost, ki ubija in stabilnost! NA samsungu sem vsak dan moral najmanj 2x reštartat telefon in sistem, non-stop so se usuvale aplikacije, baterija zdržala komaj en dan... skratka polom od telefona. Tale iphone je pa zdej fajn, in lahko rečem 2. najboljši telefon kar sem jih imel do sedaj. PRaktično rabim reštartat telefon samo ko update nardim Smile Edin kar me moti na iphone-u je jusic player pa kopiranje mp3-jev na telefon (sadomazo itunes style Sad)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.09.2013
Prispevkov: 795
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #104   Objavljeno 28.05.2014 20:29:29
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko kupiš maca ga kupiš dolgoročno. Very Happy

No, zakaj sem si kupil iphone-a? ker sem šel poleti za 1 mesec v tujino in sem rekel, da ne bom jemal sabo računalnika in je bil iphone logična izbira (poleg tega, mi je en mesec pred nakupom šel telefon in sem pač nekaj žnj uporabljal, dokler si nisem kupil iphona).

_________________
MacbookPro (early 2011): dual-core i5 2.3gzh, 8GB ram, 320GB HDD
iPhone 6s+, 64 GB, iOS 10

Own (history):
iPhone 4s, 32 GB, iOS 6.1.1
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #105   Objavljeno 29.05.2014 12:14:13
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
f0r3st727 je napisal/a:
Ko kupiš maca ga kupiš dolgoročno. Very Happy

No, zakaj sem si kupil iphone-a? ker sem šel poleti za 1 mesec v tujino in sem rekel, da ne bom jemal sabo računalnika in je bil iphone logična izbira (poleg tega, mi je en mesec pred nakupom šel telefon in sem pač nekaj žnj uporabljal, dokler si nisem kupil iphona).

Mojega sem kupil s 5 letno garancijo, torej upam da bo za 5 let. Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.01.2011
Prispevkov: 1464
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #106   Objavljeno 29.05.2014 14:22:23
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah Mac Pro za tako ceno ti more zdržat minimalno 5 let Smile

_________________
Apple Watch Ultra
iPhone 14 Pro
Macbook Pro 14 M1
Apple Airpods Pro
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #107   Objavljeno 29.05.2014 18:46:06
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MxDaviD je napisal/a:
Mah Mac Pro za tako ceno ti more zdržat minimalno 5 let Smile

Kar se tiče performance-a, mislim da bi moral, razen če se vmes zgodi kaka huda revolucija v računalništvu, kar močno dvomim. Razvoj in hitrosti se počasi upočasnjujejo in danes ni več take velike razlike hitrostne razlike med različnimi generacijami računalnikov.

Kar se tiče mehansko, je edino ventilator tisti, ki lahko odpove ter seveda sami priključki zaradi obrabe.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.05.2006
Prispevkov: 114
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #108   Objavljeno 30.05.2014 07:25:28
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moj MAC PRO (2008) še danes laufa top, je že v 7. letu starosti, upgrejdan s SSD diski in ATI 7950 grafiko. Smile Uporabljan je v snemalnem studiu..
Mislim, da bo še kakšne 3 leta komot na svojem delovnem mestu. Smile

Tako, da mi ni žal takratne investicije, ki je bila okrog 4000 eur...

LP
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #109   Objavljeno 30.05.2014 09:44:40
Re: Mac PRO (konec leta 2013)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Stilus je napisal/a:
Moj MAC PRO (2008) še danes laufa top, je že v 7. letu starosti, upgrejdan s SSD diski in ATI 7950 grafiko. Smile Uporabljan je v snemalnem studiu..
Mislim, da bo še kakšne 3 leta komot na svojem delovnem mestu. Smile

Tako, da mi ni žal takratne investicije, ki je bila okrog 4000 eur...

LP


Super, samo pri prejšnjih mac pro-jih kolikor vem se je dalo menjati grafične pa to, pri tanovem pa lahko samo obesiš stvari na thunderbolt.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani