Jabuk
Ruckus - alternativa
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.03.2013 21:37:46
Ruckus - alternativa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živijo,

torej kot sam naslov pove - me zanima, če obstaja kakšna alternativa Ruckus-u? Po možnosti cenejša. Oziroma, če ga kdo uporablja, kako ste zadovoljni ipd.

Govora je o tem (http://www.t-2.net/ceniki/cenik-opreme/ruckus-mediaflex-oprema)
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.01.2010
Prispevkov: 64
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 12.03.2013 10:07:59
Re: Ruckus - alternativa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Paco je napisal/a:
Živijo,

torej kot sam naslov pove - me zanima, če obstaja kakšna alternativa Ruckus-u? Po možnosti cenejša. Oziroma, če ga kdo uporablja, kako ste zadovoljni ipd.

Govora je o tem (http://www.t-2.net/ceniki/cenik-opreme/ruckus-mediaflex-oprema)


Živjo

jaz ga uporabljam in dela res brezhibno (imam HD verzijo).
Cenejše alternative verjetno so, ampak jaz ne poznam nobene, ki bi bila po performancah enakovredna.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.03.2013 10:13:44
Re: Ruckus - alternativa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce mas vse na eno varovalko vezano lahko izkoristis elektricno omrezje in gres v nabavo Powerline adapterja...Drugace kar se tice Ruckusa ma en kolega in je tudi zelo zadovoljen.

Lp

_________________
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.03.2013 10:38:03
Re: Ruckus - alternativa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce delujejo powerline adapterji tudi za to... Sem ravno vceraj dobil popolnoma nove TP-Link TL-PA211 ... Eden mi je crknil in sem jih poslal nazaj... ter po mesecu in pol dobil nov komplet ... Dam ga dokaj poceni (30€), kar je priblizno pol cene novih oz. pride kompelt dveh toliko kot je drugace samo eden Smile ...

Gre pa za tole zadevo >> http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-PA211



Nisem pa pomislil, da bi lahko to mogoce delovalo tudi za IPTV... jaz sem imel v uproabi za razsiritev mreze... sem pa kupil takrat, ko je eden crknil, nove...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.01.2012
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 14.06.2013 07:07:11
Re: Ruckus - alternativa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živijo,

mene pa zanima (iz tehničnega vidika) - ali je možno, da je Ruckus "vezan" na ponudnika? Namreč pri nas (bolha,...) so Ruckusi kar dragi, medtem ko ga imam možnost iz tujine dobiti za cca. 40€ - res da rabljenega (vendar z zagotovilom, da če ne bom zadovoljen, dobim vrnjen denar).

LP
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani