Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Česa si želite več od iSpot
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.01.2013 10:43:14
Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni jabukovci,

V iSpot smo vedno znova odprti za ideje in predloge naših strank. Zato nas zanima, kaj je vam - jabukovcem v interesu, da vam ponudimo v iSpot. To so lahko zanimivi izdelki, dodatki, delavnice, izobraževanja, storitve...Karkoli Smile

Upamo, da bomo tukaj videli kakšne zanimive odgovore!

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.07.2009
Prispevkov: 22
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.01.2013 10:56:01
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nižje (t.j. NORMALNE) cene, kot so povsod, le dobrih 100km v katerokoli smer, okoli nas...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.01.2013 11:14:25
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mattster je napisal/a:
nižje (t.j. NORMALNE) cene, kot so povsod, le dobrih 100km v katerokoli smer, okoli nas...


Se strinjam prva stvar naj bojo nižje cene ker cene so ćist preveč navite fantje prodaja pa zaradi tega slabša.In pa bolj osvešćene in izobražene prodajalce glede artikolov ki jih prodajajo če bi bil jaz prodajalec pri vas bo prodaja narasa za 10% na začetku in bi občutno rasla premalo oagresivno prodajo izvajate nazadnje go sem bil pri vas je že nekaj časa je prodajalec izgledal kot bi ga duša zapustila,

_________________
Lp,Dejc

Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 24.01.2013 11:20:38
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DeJc0 je napisal/a:
sem bil pri vas je že nekaj časa je prodajalec izgledal kot bi ga duša zapustila,


To pri nas v iSpot v Mariboru?

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.08.2009
Prispevkov: 1416
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 24.01.2013 11:27:01
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stroški poštne dostave 5eur? no vsaj pol leta nazaj, od takrat nisem več povohal..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.01.2013 11:29:23
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Boljši odnos do strank. To je bil glavni razlog, zakaj nisem izdelka kupil pri vas.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 24.01.2013 11:33:07
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vauhau je napisal/a:
Boljši odnos do strank. To je bil glavni razlog, zakaj nisem izdelka kupil pri vas.


Nam lahko pošlješ ZS? Da vidimo, kaj lahko storimo zate in kje se je zalomilo. Se opravičujemo za morebitne nevšečnosti.

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3755
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 24.01.2013 11:34:57
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iSpot je napisal/a:
To pri nas v iSpot v Mariboru?

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller


Ok mislil sem na LJ verjetno sem pomešal pojme istore in ispot se opravičujem za nesporazum.

_________________
Lp,Dejc

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.12.2009
Prispevkov: 661
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 24.01.2013 11:37:45
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
filipich je napisal/a:
stroški poštne dostave 5eur? no vsaj pol leta nazaj, od takrat nisem več povohal..


to ni od njih odvisno.


Mene pa moti to da ni plačila po povzetju.. saj nazadnje ko sem kupoval ni bilo tega upam da se ne motim Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 24.01.2013 11:39:44
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mortaL je napisal/a:

Mene pa moti to da ni plačila po povzetju.. saj nazadnje ko sem kupoval ni bilo tega upam da se ne motim Smile


Res je, ne ponujamo plačila po povzetju, ampak zgolj zaradi varnostnih razlogov in izkušenj.

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.06.2012
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 24.01.2013 11:45:06
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
da še napišem mojo izkušnjo. V soboto sem kupil ipod shuffla črnega, pridem domav in opazim da je poškodovan (praske oz barva je okrušena, na določenih delih so bele/sive pike). Ker je trgovina bila v soboto že zaprta grem v ponedeljek nazaj da reklamiram ipoda.

Prodajalec mi je dejal da je to na tej barvi nekaj čist normalnega in da imajo od appla naročilo da tega ne menjajo. Dal mi je številko od appla naj pokličem pa če se bom dogovoril z Applom pol je možno da mi to uredijo.

Sam osebo nisem ravno prepričan da je normalno za Applove izdelke oz. če to drži kaj mi je dejal prodajalec. Če kupim nov izdelek mora bit brezhiben tako vizualno, funkcinalno... Žal še nisem imel časa kontakritat Apple, ker sem v tujini če to drži al meče ispot samo slabo luč na Apple?

Lep pozdrav
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 24.01.2013 11:48:21
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
madritista je napisal/a:
Pozdravljeni,
da še napišem mojo izkušnjo. V soboto sem kupil ipod shuffla črnega, pridem domav in opazim da je poškodovan (praske oz barva je okrušena, na določenih delih so bele/sive pike). Ker je trgovina bila v soboto že zaprta grem v ponedeljek nazaj da reklamiram ipoda.

Prodajalec mi je dejal da je to na tej barvi nekaj čist normalnega in da imajo od appla naročilo da tega ne menjajo. Dal mi je številko od appla naj pokličem pa če se bom dogovoril z Applom pol je možno da mi to uredijo.

Sam osebo nisem ravno prepričan da je normalno za Applove izdelke oz. če to drži kaj mi je dejal prodajalec. Če kupim nov izdelek mora bit brezhiben tako vizualno, funkcinalno... Žal še nisem imel časa kontakritat Apple, ker sem v tujini če to drži al meče ispot samo slabo luč na Apple?

Lep pozdrav


Pozdravljen,

Poznamo vaš primer. Priporočamo, da pokličete na Apple Support preko brezplačne telefonske številke 080 080 321 (podpora je v angleškem jeziku). Povejte, da ste razočarani nad tem, da ste prejeli iPod, ki je nov in je okrušen. Če vam ugodijo, boste prejeli CS (Customer Satisfaction) kodo, ki vam bo upravičila servisno menjavo iPoda.

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 24.01.2013 15:40:27
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Stranka naj sama klice na Apple in se dogovarja o teh stvareh? Resno? Bi me res zanimalo kaj pravi trzni inspektorat na taksno "pojasnilo"...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2011
Prispevkov: 298
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 24.01.2013 15:51:16
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pj je napisal/a:
Stranka naj sama klice na Apple in se dogovarja o teh stvareh? Resno? Bi me res zanimalo kaj pravi trzni inspektorat na taksno "pojasnilo"...


Se strinjam... to ni delo stranke. Potemtakem lahko vsak sklepa da je vaš namen samo prodat in ne zadovoljit stranke oz strankinih potreb.. za moje pojme to ni način. V takšnem primeru prodajalec na licu mesta pokliče ali pa tačas zadrži izdelek in javi stranki kako se je dogovoril, saj pa so zato tam ali?

Lp!

EDIT: aja, pa na spletni strani vam marsikatera slika produkta ki ga ponujate manjka, + mogoče bi blo bolše da bi dali vsaj 2 sliki za vsak produkt, da je malo bol razvidno kaj kupiš (naprimer pri ovitkih za telefone), in pa če je možno da še objavite če imate to tudi na zalogi v trgovini ali je na zalogi samo preko spleta, da ni treba na uro prit gledat v mesto Smile (ali pa imate mogoče vse kar je v spletni trgovini tudi v trgovini v mestu pa tega nisem zasledil? )
Mogoče to drugih ne moti, jaz samo povem kaj je mene odvrnilo od kašnega nakupa preko spleta.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.12.2011
Prispevkov: 364
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 24.01.2013 16:27:26
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst mam eno prošnjo za vse vas lopovski resellerji v SLO.
Če že imate cene 1€ je 1$ zakaj potem recimo iPod touch še celo drazji?
V USA 299$ pri vas 341€
Recimo ipad mini je pa pri nas in v USA ista cena seveda samo stevilke 329€ in 329$.

TOREJ ŽELIM SI DA SE VSAJ DRŽITE CEN 1 PROTI 1. In sigurno nism edini

_________________
 iMac 21,5" 2011 
 iPhone 4S 16GB 
 iPad mini 16GB 
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.01.2009
Prispevkov: 307
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 24.01.2013 19:10:21
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Od sedaj naprej ne bom več kupoval v iSpotu, ker očitno moreš prit šele popoldan ko bodo robo odpakirali (čeprov je že tam), saj je očitno težko odpakirat. No samo vseeno sem kupil Apple izdelek raje v BigBangu, kjer so morda bol zavzeti za stranke, ki pridejo v trgovino z denarjem.


To je moj citat iz enih prejšnih tem glede iSpota, seveda se na e-mail niso odzvali verjetno, ker so prepotentni in mislijo, da edini prodajajo Apple izdelke v Mariboru. Itak pa na vse gledajo kot, da je vsak ciganček in pride igrat tja... Priporočam vam, da svoje izdelke kupite drugje samo ne v iSpotu. Aja pa kupoval sem iPad in Macbook aira... Odnos je amaterski in češ v stilu "jaz sem nekaj več in ti delam uslugu, ker prodajam Apple izdelke".
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 25.01.2013 09:37:48
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mac je napisal/a:
Se strinjam... to ni delo stranke. Potemtakem lahko vsak sklepa da je vaš namen samo prodat in ne zadovoljit stranke oz strankinih potreb.. za moje pojme to ni način. V takšnem primeru prodajalec na licu mesta pokliče ali pa tačas zadrži izdelek in javi stranki kako se je dogovoril, saj pa so zato tam ali?

Lp!

EDIT: aja, pa na spletni strani vam marsikatera slika produkta ki ga ponujate manjka, + mogoče bi blo bolše da bi dali vsaj 2 sliki za vsak produkt, da je malo bol razvidno kaj kupiš (naprimer pri ovitkih za telefone), in pa če je možno da še objavite če imate to tudi na zalogi v trgovini ali je na zalogi samo preko spleta, da ni treba na uro prit gledat v mesto Smile (ali pa imate mogoče vse kar je v spletni trgovini tudi v trgovini v mestu pa tega nisem zasledil? )
Mogoče to drugih ne moti, jaz samo povem kaj je mene odvrnilo od kašnega nakupa preko spleta.


Pozdravljeni,

Bomo kontaktirali Apple in povprašali, kako lahko razrešimo tale izziv s tem črnim iPod shufflom.

Za spletno stran pa smo pred kratkim prešli na nov sistem, zato je še v procesu posodabljanja. V spletni trgovini imamo vse izdelke, ki so trenutno dobavljivi, seveda pa jih je preveč, da bi jih imeli na zalogi. Zato v primeru, da izdelka ni na zalogi, le-tega po naročilu naročimo in pošljemo stranki, ko ga prejmemo na zalogo.

Zavedamo se, da še nekaterim Apple izdelkom manjkajo opisi in nekaterim dodatkom slike. To pospešeno urejamo, zato prosimo za potrpežljivost Smile

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.07.2010
Prispevkov: 73
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 25.01.2013 09:44:25
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
makaronman je napisal/a:
Citiram:
Od sedaj naprej ne bom več kupoval v iSpotu, ker očitno moreš prit šele popoldan ko bodo robo odpakirali (čeprov je že tam), saj je očitno težko odpakirat. No samo vseeno sem kupil Apple izdelek raje v BigBangu, kjer so morda bol zavzeti za stranke, ki pridejo v trgovino z denarjem.


To je moj citat iz enih prejšnih tem glede iSpota, seveda se na e-mail niso odzvali verjetno, ker so prepotentni in mislijo, da edini prodajajo Apple izdelke v Mariboru. Itak pa na vse gledajo kot, da je vsak ciganček in pride igrat tja... Priporočam vam, da svoje izdelke kupite drugje samo ne v iSpotu. Aja pa kupoval sem iPad in Macbook aira... Odnos je amaterski in češ v stilu "jaz sem nekaj več in ti delam uslugu, ker prodajam Apple izdelke".


Pozdravljeni,

Dnevno prejmemo res veliko elektronske pošte. Nanjo redno in sproti odgovarjamo, se pa zgodi, da se kakšno sporočilo izmuzne. Če vam nismo odgovorili na vaše sporočilo vas vljudno prosimo, da ga še enkrat posredujete. Glede izdajanja izdelkov je tako, da ko prejmemo izdelke, jih moramo prevzeti in urediti vse kar je potrebno za prodajo. V prihodnosti bomo vaš izdelek poiskali med vsemi prejetimi izdelki tistega dne in vam ga izdali takrat, ko boste v trgovini.

Lep pozdrav,
iSpot - Apple Premium Reseller
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.01.2009
Prispevkov: 307
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 25.01.2013 10:42:31
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne bo potrebno, ker ne bom vec pri vam nakupoval:)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 25.01.2013 10:43:59
Re: Česa si želite več od iSpot
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iSpot je napisal/a:
Pozdravljeni,

Bomo kontaktirali Apple in povprašali, kako lahko razrešimo tale izziv s tem črnim iPod shufflom.

No saj kot kaze se le da... ampak se vedno ne razumem ene stvari... Madritista je napisal "pridem domav in opazim da je poškodovan (praske oz barva je okrušena, na določenih delih so bele/sive pike)." Predvidevam da tip ne laze, tako da je moje mnenje napisano na podlagi taksnega predvidevanja.
Kar se mene tice je resitev preprosta (pa trzna inspekcija ima ponavadi enako mnenje). Napravo se prinese nazaj, vi mu ju zamenjate za novo, NEPOSKODOVANO, potem pa se sami ukvarjate kako boste resili ta problem, ki je zares vas problem in ne problem kupca. Me zanima, kako bi reagiral vas direktor, ko bi dobil novega Audija, ki bi bil malo obutan in bi mu na pokrovu motorja ter na strehi manjkalo malo barve, Porsche Verovskova, kjer ga je kupil (seveda teoreticno), pa bi mu dal telefonsko stevilko tovarne v Nemciji, pa naj se meni z njimi, ker oni tega ne menjajo in je to cisto normalno, da je nov avto obutan in brez barve.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani