Jabuk
Audioengine a2
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.03.2010
Prispevkov: 952
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.09.2012 18:12:58
Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me, če ima kdo omenjene zvočnike in kako se obnesejo napram cenovno konkurenčnih izdelkom.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.09.2012
Prispevkov: 13
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.09.2012 12:16:54
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdravo,

sam sem iskal točno to kar ti iščeš. In ja, kupil sem si A2.
Zvočniki so me zelo presenetili, da dajo iz sebe tok poln in močan zvok. Da ne govorim o kvaliteti, men so res top. K mamo kksn piknik ali pa ko gremo na morje jih vazmem sabo, so mejhni brez unih wooferjev in tega in so super. Na določeni razdalji se ti bo razvil lep mehak bass.

Pa še nekaj, Youtube in ostali 128kbps komadi bojo neposlušljivi Smile
Kvaliteta je na vrhuncu, jaz si probam čim več FLAC komadov dobit, kjer je pure sound (komad 50mb each)
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.12.2011
Prispevkov: 102
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 11.09.2012 08:48:40
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok to je malo za lase privlečeno da so komadi neposlušljivi na 128kbps. Zakaj bi potem imel sploh take zvočnike?

Jaz sem poslušal maudio ali monitor audio za okoli 200 eur in so bili slišati super. Najbolje je da preden zvočnike kupiš jih greš nekam sprobati.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.09.2012
Prispevkov: 13
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 11.09.2012 11:11:09
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="userslo"]Ok to je malo za lase privlečeno da so komadi neposlušljivi na 128kbps. Zakaj bi potem imel sploh take zvočnike?

Jaz sem poslušal maudio ali monitor audio za okoli 200 eur in so bili slišati super. Najbolje je da preden zvočnike kupiš jih greš nekam sprobati.[/quote]

Ma s tem da sem rekel da so neposlušljivi sem hotel povedati da vidiš veliko razliko med slabo in dobro kvaliteto. Tako zelo kvalitetni so zvočniki. Zato si poiščem FLAC fajle na netu in jih z užitkom poslušam. Probaj pa boš videl Smile drugače pa nisem mislil dobesedno, ampak res ti omogočajo razliko med slabo in dobro kvaliteto komada. Kar pa tudi nekaj pove o zvočnikih.
M audio in monitor a. uvaža sosed, zvok je super ampak od 800 eur dalje.
Ker je večina passivna in rabiš kup stvari še zraven in 20 m kablov, glih to hočem povedat da za ta denar, je to top of the top.
Sm meu prej Logitech z-5500, sem hitro prodal, samo nabijajo in nobene kvalitete.

Ti garantiram da za ta denar ne boš dobil boljšega zvoka. ti jih pripeljem pokazat Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.12.2011
Prispevkov: 102
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 11.09.2012 18:34:17
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No mogoče. Jaz imam tiste vesoljske harman kardon soundsticks 3 in morm rečt da so porazni zvočniki, je pa čisto drug segment. Mi je žal da jih nisem šel poslušat prej. Pa so po reviewih bojda super zvočniki.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.03.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 11.09.2012 20:23:41
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam Audioengine A1, cenejši model. Toplo priporočam, za svojo velikost odličen zvok,neverjeten bas, čisti visoki toni. Menim, da težko dobiš boljši zvok za ta denar.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.03.2010
Prispevkov: 952
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.09.2012 04:35:48
Re: Audioengine a2
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hvala za mnenja.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani