Jabuk
Smučanje
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.12.2011 17:54:24
Smučanje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kam ?
Zakaj tam?
Cena?
Prenočišča?

Zanima me letos kam, čim bolj poceni, in ožitek smučanja !

Po navadi hodim na roglo lepa smučišča in še kar poceni Wink

Potem druge destinacije Areh in Golte, Celjska koča ,....

Kaj priporočate ?

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.02.2011
Prispevkov: 179
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.12.2011 18:09:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
poglej si današnji izvod hoferja, zadnja stran (PROSPEKT)..

Kam ? POCENI
Zakaj tam? POCENI
Cena? POCENI
Prenočišča? POCENI
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2010
Prispevkov: 89
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.12.2011 19:32:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mountvacation ma hude ponudbe za Francijo, januarja mislm, da so tut cene uredu, za dobrih 200€ na osebo. Sm biu 3x v Tignesu in je supr, sam, če se boš odloču, da greš nujno doplači ~30€ zravn še za karto za Val disere.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 03.12.2011 21:01:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
od slovenskih smucisc, ti lahko priporocam sorisko planino.
zakaj soriska planina? zato ker imas na vsako stran 10-20 km stran drugo smucisce, cerkno, vogel, kobla. prijazno osebje, dobra domaca hrana, ugodne cene, idilicno okolje.

ziher najbolj ugodno dobis apartma s smucarsko karto v franciji.
slabost francije? dalec je, torej drag prevoz, hrana, pijaca sta dragi (kava na smuciscu cca 5-6eu). torej najbols da neses dosti sabo, oz nakupujes v njihovih diskontih, ki pa seveda niso na smuciscu. apartmaji so dost mali, ker oni imajo bloke na smuciscih, in ubistvu dobis tako malo natrpano stanovanje.
dobre lastnosti francije? neomejeno stevilo prog, freeride, snezni parki, tisoc in ena aktivnost. pa ponavadi so apartmaji pri izteku proge torej na smuciscu.

Avstrija in Italija, po ponudbi pa cenah nekak sovpadata torej 5 dnevna karta okol 160eu, apartma dobis tudi za okoli 100-150 eur/osebo/teden
Hrana v Avstriji, je priblizno po takih cenah kot pri nas, edino meso je malo drazje.
Zakaj Avstrija oz. Italija? Neomejeno stevilo prog, dobri freeride, dobri snezni parki, za denar lahko pocnes marsikaj. cene so pa zelo primerljive nasim.

za francijo, lahko, uporabis ski and fun, ce te zanima soriska planina lahko kontaktiras kar mene, italija avstrija, ce znas nemsko, lahko kar poklices kakega gastrbajterja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2011
Prispevkov: 649
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 03.12.2011 22:52:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Soriska se mi je zamerila za zmeraj. Na spodnjem delu se grozno nabije guzva na tistem hudicevem sidru... Zgornji del strm kot prasica (izjava moje punce), drugo pa ravno kot hudic. Premalo naprav, ki so ze stare in dotrajane. Ce ne mislijo posodobiti, bo vsako leto manj obiska. No vsaj karta je temu primerno nizka...
Jaz kar dost smucam; verjetno nad 30 smucarskih dni na sezono.
V Slo mi je najljubsi sedaj Kanin, ki je povezan s SelaNevea-o, drugace pa Vogel, ce je lepo vreme ali ce ni guzve. Za na hitro je dober tudi Stari vrh, ki je res edini nekaj naredil za kakovost smuke...
Slovenije se zadnje case mocno izogibam, prav zaradi ne-vlaganja v posodabljanje zicnic in tako se ne nasmucam tako kot recimo v Avstriji.
Kaj pa je skociti na Osojscico ali pa v Bad Kleinkirchheim? Ce sem dobre volje se mi da za dobro smuko odpeljati vse v Heiligenblut pod Grossglockner.
Po drugi strani pa je na netu kar dost ponudnikov avtobusnih prevozov, ki te za mali denar odpeljejo na kako dobro smucisce v Avstrijo.

Smucal sem pa ze od Francije, Italije, Svice in Avstrije pa do Jahorine...
Trenutno pa sem v Kanadi, kjer grem po bozicu na Whistler mountain za en teden sprobat kaksen je sneg na tem kontinentu... Baje je sneg v Canadi cisto nekaj drugega.
Zelim vam lepo smuko!

_________________
iPhone 5S,32Gb-Spacegrey
iPhone 4, 32Gb
iMac 27", i5 mid 2011
Macbook Air 13, late 2008
New iPad , 32Gb WiFi
iPod nano, 8Gb
Apple TV 2013
Ipad Pro 64
Iphone X
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 03.12.2011 22:52:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj ciljam mogoče kam v avstrijo Wink aja nemščina perfekt Wink mogoče bi mi bil zanimiv celo kufstein Smile dva znanca živita tam in baje so male progice "privat" progice tam in so baje zelo zanimive Wink Mogoče bom še celo letoš šel pogledat kako je kaj tam.

Drugače pa moram letos iti na vogel še nisem bil in pa cerkno Smile

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani