Jabuk
v glavo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.11.2011 21:39:43
v glavo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tale apple nas res j v glavo. slikam, vtaknem tist trapasti camera kit in prenesem fotke. namesto da bi me vprasu v kateri album jih prenese jih prenese med VSE - po liniji najmanjšega odpora. bravo apple in vsi fantatiki. cela znanost da jih dam v posebno mapo. ni čudno da folk kupuje android. ker tole je počas res samo še za bebave fanatike. pa ne mi zdaj s kakšnim dropboxom solit pameti da ne rečem z useless icloudom ker sem na terenu kjer komaj še E lovim kaj šele 3g.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2010
Prispevkov: 89
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 05.11.2011 21:43:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj so zdej "fanatiki" krivi, če ti fotke use u isto mapo daš?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.11.2011 21:48:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah za okol se hvalt je še zmer dobr.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2010
Prispevkov: 89
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.11.2011 21:56:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tko nekak ja Cool
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 05.11.2011 21:57:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih


_________________
Sent from my iPod shuffle
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.11.2009
Prispevkov: 353
Kraj: ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 05.11.2011 22:05:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kup si pol androta, kwa tuki sereš.
:bonk:
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.09.2011
Prispevkov: 154
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 05.11.2011 22:07:48
Re: v glavo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Goran je napisal/a:
Tale apple nas res j v glavo. slikam, vtaknem tist trapasti camera kit in prenesem fotke. namesto da bi me vprasu v kateri album jih prenese jih prenese med VSE - po liniji najmanjšega odpora. bravo apple in vsi fantatiki. cela znanost da jih dam v posebno mapo. ni čudno da folk kupuje android. ker tole je počas res samo še za bebave fanatike. pa ne mi zdaj s kakšnim dropboxom solit pameti da ne rečem z useless icloudom ker sem na terenu kjer komaj še E lovim kaj šele 3g.



Zakaj potem kupuješ iPhone, če ti ni všeč. Kupi si raje tisto "sranje" od Android telefona - plastik - fantastik. Ne nm "fanatikom" kle morit. Mislim, da je to spet neka brezvezna tema...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 05.11.2011 22:10:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Preprost odgovor:

SPET EN PAMETNJAKOVIČ KI IMA IPHONA 1 urco IN SI NIČ NE NASTAVI KAJ RABI IN POL SAMO TEŽI SAM SEBI PA DRUGIM !

Iphone je zajebana reč tako dolgo dokler nimaš nastavljenih vseh funkcij ki jih rabiš! Potem pa postane ta prava igračka Wink Sprobaj enkrat preberi po forumih in potem poročaj ne da 1. probaš prenesti slike pa nekaj zdaj tu težiš ....

Če pa si eden izmed tistih userjev, ki jih še mama oblači in njim dela zatrk in pere vse pa še skoraj na wc nosi pol pa si kupi NOKIO in boš najbolj zadovoljen z symbian Wink RES TAKA PREPROSTA STVARCA samo daš usb poimenuješ slike in maš vse lepo urejeno !

WHATS YOUR PROBLEM ?!

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 05.11.2011 22:11:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nima smisla tale tema lahko bi svoj problem kam drugam postal ne pa brezvezno temo odpirat... in spet bo nepotrebno sranje po applu :bonk:

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.02.2010
Prispevkov: 814
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 05.11.2011 22:12:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aja pa res upam da se ta tema zaklene ali pa celo izbriše Wink Thank god, da obstajajo admini in moderatorji za take stvari Smile

_________________
.: Poceni apple hardware :. ZS Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 05.11.2011 22:56:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dvomim da ma on sam kako uro iphona. Pač ma ga že kar nekaj časa in mu je zdej dopizdilo. Zdej enim dopizdi enima pač ne. In prav je da se sem pa tja rodi kaka taka tema, da se recimu tukaj razpišejo tisti ki, jim je icloud to in ono zadovo zjebal. Lahko pa nardimo dve teme (cons and pros) in vidmo ker bo mela več odgovrov. Boste kmalu videl da ne dela vse tako nebeško
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.06.2009
Prispevkov: 172
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 05.11.2011 22:59:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemn18 je napisal/a:
Dvomim da ma on sam kako uro iphona. Pač ma ga že kar nekaj časa in mu je zdej dopizdilo. Zdej enim dopizdi enima pač ne. In prav je da se sem pa tja rodi kaka taka tema, da se recimu tukaj razpišejo tisti ki, jim je icloud to in ono zadovo zjebal. Lahko pa nardimo dve teme (cons and pros) in vidmo ker bo mela več odgovrov. Boste kmalu videl da ne dela vse tako nebeško


+1
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 05.11.2011 23:17:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Taki in drugačni problemi se ponavadi pojavljajo pri tistih, ki pričakujejo, da jim bo iPad (ali iPhone) nadomestil osebni računalnik. Se strinjam, da bi bilo zelo dobrodošlo, da bi lahko direktno prenesel slike iz SD kartice v določen album, vendar je treba imeti tudi v mislih, da ni vedno več je bolje, sploh pri programski opremi. Verjetno bo tudi iOS za iPad dobil enkrat ta feature, ko bo zadeva dodobra stestirana in bo delovala tako, da bo ta postopek za povprečnega uporabnika neboleč. (Naj spomnim, da smo čakali 5 iOS generacij tudi za to, da smo dobili možnost ustvarjati albume direktno na samih napravah.) Do takrat pa vse iz camera rolla sproti razporejaj v albume, pa ti ob naslednjem prenosu slik iz SD kartice na iPad ne bo težko prenesti vse fotke in jih potisniti v določen album.
Mogoče ne bi bilo slabo, da bi si pogledal nekaj 3rd party appov za organizacijo fotk v albume za iPad. Nekaj je kar dobrih..
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 05.11.2011 23:39:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz osebno nisem imel nikoli kakih večjih težav. Vedno se je dalo zadevo brez težav razvozlat.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 13.03.2011
Prispevkov: 7137
Kraj: Logatec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 06.11.2011 00:35:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz sem za da se ustvari temo ali so inaprave zame ali ne!!!! s tem sem prepričan da bi se vsaj malo izognili podobnim temam in pluvanjo po applu…!!!

_________________
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 06.11.2011 08:40:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uporabnik je z odprtjem teme napisal svoje, prav tako drugi forumaši. Ker ne vidim smisla teme, jo zaklepam.

_________________
...::: Puck0 :::...
Zaklenjeno: Ned 06. Nov 2011 08:40.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani