Jabuk
stari iMac 20" z 3GB spomina?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.08.2007
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 17.09.2007 19:22:53
stari iMac 20" z 3GB spomina?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo,

koncno sem se odlocil, da bom raje kot novega kupil starega iMaca 20" (2.16 GHz), predvsem zaradi kvalitete LCD-ja.

Ker mi 2 x 512MB RAM-a (serijsko dobavljivo) ni uporabna opcija, sem nameraval (do)kupiti 1GB+2GB RAM-a, da bi imel skupno 3GB. Zaradi navedenega me zanimajo vase izkusnje s kombinacijo 1GB+2GB RAM-a oziroma ali sploh ima kdo toliko spomina v iMacu? Ali je kdo mogoce pokombiniral 2GB s 512MB spomina?

Ce kdo uporablja 3GB, bi ga prosil, da mi sporoci, ali ima oba 200 pinska cipa od istega proizvajalca ali pa od razlicnih proizvajalcev (in od katerih). Nasploh pa bi bilo koristno vedeti, katere cipe uporabljate v svojih iMacih - v enem od prejsnjih postov sem videl, da je imel artist probleme s kupljenim spominom ADATA ravno v starem iMacu ...

Hvala za pomoc in lp,
Bojan
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 63
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.09.2007 18:43:13
Re: stari iMac 20" z 3GB spomina?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hardgainer01 je napisal/a:
Zivjo,

koncno sem se odlocil, da bom raje kot novega kupil starega iMaca 20" (2.16 GHz), predvsem zaradi kvalitete LCD-ja.

Ker mi 2 x 512MB RAM-a (serijsko dobavljivo) ni uporabna opcija, sem nameraval (do)kupiti 1GB+2GB RAM-a, da bi imel skupno 3GB. Zaradi navedenega me zanimajo vase izkusnje s kombinacijo 1GB+2GB RAM-a oziroma ali sploh ima kdo toliko spomina v iMacu? Ali je kdo mogoce pokombiniral 2GB s 512MB spomina?

Ce kdo uporablja 3GB, bi ga prosil, da mi sporoci, ali ima oba 200 pinska cipa od istega proizvajalca ali pa od razlicnih proizvajalcev (in od katerih). Nasploh pa bi bilo koristno vedeti, katere cipe uporabljate v svojih iMacih - v enem od prejsnjih postov sem videl, da je imel artist probleme s kupljenim spominom ADATA ravno v starem iMacu ...

Hvala za pomoc in lp,
Bojan


Istyle p
onuja kot nadgradnjo za iMac Kingstone RAM po 58 EUR.

Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 63
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.09.2007 22:57:08
Re: stari iMac 20" z 3GB spomina?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hardgainer01 je napisal/a:
Zivjo,

Ce kdo uporablja 3GB, bi ga prosil, da mi sporoci, ali ima oba 200 pinska cipa od istega proizvajalca ali pa od razlicnih proizvajalcev (in od katerih). Nasploh pa bi bilo koristno vedeti, katere cipe uporabljate v svojih iMacih - v enem od prejsnjih postov sem videl, da je imel artist probleme s kupljenim spominom ADATA ravno v starem iMacu ...

Hvala za pomoc in lp,
Bojan


Kar se tiče problemov z ADATA pa samo toliko. Ko sem dobil Kingstone se mi je ponovilo isto... Pa sem vzel en kingstone ven in enega pustil. Računalnik je prepoznal oba.... torej 1,5 GB spomina (500 starega + novi). Potem sem še drugega nadomestil z novim.. in računalnik je prepoznal 2 GB spomina...

Visoka tehnologija inštalacije hardwarea torej, ki se je pri ADATA nisem spomnil oz. uporabil.

Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani