Jabuk
Include voice memos
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.03.2008
Prispevkov: 121
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.07.2011 20:24:13
Include voice memos
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me, če kdo ve v čem je finta in sicer, če pri syncanju glasbe ODkljukam "include voice memos", se poveča kapaciteta v prostoru za fotke... in obratno.

iphone 4, SW 4.3.3...


tnx!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 31.08.2010
Prispevkov: 86
Kraj: BG
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.11.2011 13:50:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem hotel odpreti nove teme za to malenkost zato bom vprasal kar tukaj.

iscem 2 aplikaciji za iphone 4 (ni jailbreakan).

1. Snemam si predavanja na faxu in imam tezave z temi voice memoji. nekatere mi sploh noce syncat na racunalnik, nekatere pa sploh ne pokaze v genious playlisti "voice memos", ki sem jo ustvaril v itunesih. torej moj cilj: Spraviti vse te proklete voice memoje v neko playlisto, ki jo lahko predvajam v avtu preko usb kabla.

2. Iscem aplikacijo v kateri bom imel funkcijo iskanja vsebine (cmd+f). Recimo, da hocem najti v URS clen o poslanski imuniteti. Ker nevem pod katerim poglavjem naj iscem, nevem kateri clen je, bi rad napisal "imuniteta" in bi rad, da mi iphone najde ta clen. v principu isto kot cmd+f.


Hvala za pomoc, lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.06.2010
Prispevkov: 456
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 11.11.2011 14:06:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
muuu je napisal/a:
...
2. Iscem aplikacijo v kateri bom imel funkcijo iskanja vsebine (cmd+f). Recimo, da hocem najti v URS clen o poslanski imuniteti. Ker nevem pod katerim poglavjem naj iscem, nevem kateri clen je, bi rad napisal "imuniteta" in bi rad, da mi iphone najde ta clen. v principu isto kot cmd+f.


Hvala za pomoc, lp


2. Če imaš v mislih PDF ima iBooks opcijo iskanja. V Safariju je "search" skrit v okencu Google (desno zgoraj). Zadetke najde na koncu in jih potem izpostavi z rumeno. Za iskanje po telefonu je spotlight (scroll v levo).


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani