Jabuk
Time machine error
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.07.2011 08:53:26
Time machine error
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!
Včeraj sem se odločil da sistem iz liona spravim spet na SL. Super, nič težkega, ker imam celoten sistem na TM. Ko bootam vstavim noter SL install DVD in držim tipko c. Ko pridem v sistem grem lepo pod Utilities in odspodaj kliknem Restore from TM. Tam me še vpraša, na kateri dan ga hočem spravit. Vse lepo in prav. Potem dela restore, ki resnično traja dolgo časa, nato pa samo vrže ven: cannot restore from backup disk, in mi reče da moram restartat računalnik. Skratka ne gre naredit restora Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.07.2011 08:57:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če si delal Time Machine backup na Lionu, potem je možno, da restore ni "na dol" kompatibilen. Drugače pa se nikoli 100% zanašat na Time Machine kar se tiče restora takih (sistemskih) zadev...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.07.2011 09:00:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko grem v time machine backup, tam prav piše, kdaj sem imel backup narejen na SL in kdaj na Lionu., tako, da sem šeu pravi dan restorirat (piše prav v oklepaju (10.6.Cool
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani