Jabuk
HBOGO
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.07.2010
Prispevkov: 55
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.05.2011 20:08:24
HBOGO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene zanima ce se je kdo registriral na HBOGO? Namrec imam tezave pri registraciji in bi mi kaksen nasvet prav prišel =)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 380
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.12.2011 15:15:45
Re: HBOGO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Enako pri meni, sem naložil Silverlight (imam MBA Liona), pa zadeva še vedno NE deluje, zdaj več ne morem vpisat niti emaila in gesla (Silverlight pravi, da je stran odobrena al nekaj takšnega), če pa mi to uspe (na Windows 7) mi pa javi, da email uporabnika ne obstaja, čeprav mi na Telemachu trdijo, da je vse OK.

Čudno, čudno... Crying or Very sad

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 584
Kraj: PREKMURJELAND
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.12.2011 16:47:25
Re: HBOGO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
no kolikor je meni znano.. gre takole...

moraš imeti HBO naročen + njihov internet... saj sem jaz doma odpovedal telamachov internet (uporabljam siol) in mi ni in ni pustilo registrirati hehe..

skratka sem moral iti "nekam" kjer je TElemachova linija... (ip seveda) in tam se registrirati... no potem je delalo... dela zdaj na siolovem (doma) Smile ...

em.. zdaj stem novim pa nevem kako saj spet moram priti do telemachovega omrežja Smile to pa bo v sredo... takda takrat bom lahko kaj več povedal... em.. ja še to... meni je šlo to na xp-jih in visti... na macu za 1x nisem probal... saj je omejeno na 2 kompjutera... (tak je bilo pred tem update-om) zdaj kako je pa nevem!

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 16.12.2011 17:04:35
Re: HBOGO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdaj je omejeno na en komp. meni na macu dela bp.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.05.2009
Prispevkov: 67
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 16.12.2011 18:16:52
Re: HBOGO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tud meni navadno nagaja, po večkratnih poskusih (lahko drug dan) pa mi je do sedaj vedno uspelo. Ne vem vzroka, toda nimaš kaj izgubiti, če še kdaj poskusiš Razz
Pa še nekaj: ko naloži stran, počakaj nekaj časa (manj kot minuto), kajti šele po določenem času se prikaže tvoje uporabniško ime (da si prijavljen)
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani