Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
iPhone budilka
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.05.2011 10:38:51
iPhone budilka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me ali uporablja kdo kakšno "dobro" budilko, ki bi delala tudi v multitaskingu (oziroma "minimizirana", kot npr vgrajeni CLOCK) in bi ji lahko ločeno od glasnosti zvonenja spreminjal glasnost bujenja. Pa snooze bi rad nastavljal.

Namreč želel bi imeti budilko, ki bo zvonilo bolj glasno kot bom prejel dohodni klic (občasno prejemam tudi klice ponoči, kateri pa ne želim da me spravljajo do "srčnega zastoja" zaradi "glasnega ropotanja" Smile ).

Vgrajena budilka (Clock) mi je preveč "toga", saj ne moreš nastaviti čas za snooze (katerega bi rad imel npr 5 min), poleg tega pa bi rad nastavljal glasnost bujenja.

Hvala za kakršenkoli nasvet.

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.01.2011
Prispevkov: 41
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.05.2011 10:42:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za glasnost bujenja sm si jst kr še eno datoteko(melodijo) nardil z tišjim tonom. Ni najlepša rešitev ampak deluje Smile
tako, da v tvojem primeru je ena možnost da imaš ene glasnejše, druge tišje melodije in potem nastaviš en alarm za podnevi in enega za ponoči.
Kaj drugega še nisem raziskoval, ker mi to zadošča.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.05.2011 10:50:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
plevcek je napisal/a:
Za glasnost bujenja sm si jst kr še eno datoteko(melodijo) nardil z tišjim tonom. Ni najlepša rešitev ampak deluje Smile
tako, da v tvojem primeru je ena možnost da imaš ene glasnejše, druge tišje melodije in potem nastaviš en alarm za podnevi in enega za ponoči.
Kaj drugega še nisem raziskoval, ker mi to zadošča.


Torej če te prav razumem si dal eno melodijo za bujenje z glasnejšo melodijo, za zvonenje pa tišjo. Sam potem je treba vsakiš menjati melodijo za zvonenje al kako? Manjkajo kakšni profilčki... Smile

Uf obstaja še kakšna rešitev ali aplikacija za "uspešno" bujenje?

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.08.2010
Prispevkov: 223
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 04.05.2011 11:07:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zelo dobra budilka:

http://thomashuntington.com/iOS/Nightstand_Central.html

Lp,


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 04.05.2011 11:10:00
Odgovori s citatom
Jaz za bujenje uporabljam Nightstand central. Ampak nima polne funkcionalnosti v background modu. Baje apple to ne dovoli. Lahko pa nastavljas glasnost neodvisno od zvonenja. Mas tud free verzijo za test
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 25.07.2009
Prispevkov: 11
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 04.05.2011 19:03:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po moje iščeš Tweek "PlayAwake" iz Cydie kateri doda vgrajeni budilki funkcijo bujenja iz Ipod-a, nastavljanje glasnosti bujenja in nastavljanje dremeža.


LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 04.05.2011 19:37:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uf ja to bi blo super sam nimam jb telefona ker se nisem prisel do uspesnega zakljucka zakaj se mi ne prijavi v mobilno omrezje po jb-ku...

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 25.07.2009
Prispevkov: 11
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 04.05.2011 19:57:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal ti tule ne morem pomagati. Pri meni je šlo vse bp (iclarified). Edino po nameščenem nekem programu(disable ios multitask) iz Cydie kateri ni podpiral različice 4.3.2 mi je zmanjkalo signala in se napisalo na mesto operaterja "device". No po odstranjeni aplikaciji, pa vse deluje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 04.05.2011 21:10:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjamem da ti je slo, sam pa vse bolj iscem resitev ker mi se ne uspe. Po jb se noce povezati na omrezje, ostane le prva signalna "crtica" brez napisa operaterja in zato brez omrezja. Sem pa tudi delal po iclarified navodilih tako z pwnage kot redsnow.

Budilko bi bilo vsekakor lepo uspesno ustimati.

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.08.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Velika Nedelja
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 04.05.2011 21:24:35
Po jailbreaku ni mobilnega signala
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPeter je napisal/a:
Verjamem da ti je slo, sam pa vse bolj iscem resitev ker mi se ne uspe. Po jb se noce povezati na omrezje, ostane le prva signalna "crtica" brez napisa operaterja in zato brez omrezja. Sem pa tudi delal po iclarified navodilih tako z pwnage kot redsnow.

Budilko bi bilo vsekakor lepo uspesno ustimati.


Težavo z izgubo mobilnega signala po restoru na 4.3.2 in jailbreaku s PwnageToolom sem izkusil sam in jo nekaj dni za tem uspešno odpravil. Opozoriti moram, da moj nasvet ne velja za vse telefone - najverjetneje, da bo pomagal, je, če je telefon tovarniško odklenjen in njegove komunikacijske funkcije poganja novejši Modem Firmware.

Pri postopku jailbreaka s PwnageToolom pri koraku, kjer izbiraš odatne možnosti zraven namestitve Cydie, v Advanced ne smeš prikljukati možnosti "Hacktivate," koristni le zaklenjenim telefonom. Če na to nisi bil pozoren, anredi backup trenutnega stanja telefona z iTunes in ga dvakrat na čisto restoraj. Zatem preveri, ali brez jailbreaka signal je - in če je temu tako, preprosto za jailbreak uporabi redsn0w, ki ne vsebuje možnosti hacktivacije ali bodi bolj pozoren pri ponovni uporabi PwnageToola, če ti je slednji ljubši.

Po tem postopku zdaj meni deluje vse odlično!

Če sem napak razumel tvojo težavo in je aparat zmožen opravljanja in sprejemanja klicev, pa se ti le v vrstici z ikonicami prikazuje ena črtica, je to lahko iz večih razlogov. Napaka v jailbreaku ali hrošč v predzadnji različici ultrasn0w odklepa, ki pa so jo z novo že poprvili - samo posodobi ultrasn0w v Cydiji.

_________________
--
 Mac Pro (Early 2009) 8-Core 2,26GHz s 1 TB WD Caviar Black diska in ATI Radeon HD 4870
 MacBook Pro (april 2010) 17'' z i7 procesorjem
 iPhone 4
Focusrite Saffire, FireWire zvočna kartica in ostali audio pripomočki
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 04.05.2011 22:04:21
Re: Po jailbreaku ni mobilnega signala
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
BIG_Yack je napisal/a:
iPeter je napisal/a:
Verjamem da ti je slo, sam pa vse bolj iscem resitev ker mi se ne uspe. Po jb se noce povezati na omrezje, ostane le prva signalna "crtica" brez napisa operaterja in zato brez omrezja. Sem pa tudi delal po iclarified navodilih tako z pwnage kot redsnow.

Budilko bi bilo vsekakor lepo uspesno ustimati.


Težavo z izgubo mobilnega signala po restoru na 4.3.2 in jailbreaku s PwnageToolom sem izkusil sam in jo nekaj dni za tem uspešno odpravil. Opozoriti moram, da moj nasvet ne velja za vse telefone - najverjetneje, da bo pomagal, je, če je telefon tovarniško odklenjen in njegove komunikacijske funkcije poganja novejši Modem Firmware.

Pri postopku jailbreaka s PwnageToolom pri koraku, kjer izbiraš odatne možnosti zraven namestitve Cydie, v Advanced ne smeš prikljukati možnosti "Hacktivate," koristni le zaklenjenim telefonom. Če na to nisi bil pozoren, anredi backup trenutnega stanja telefona z iTunes in ga dvakrat na čisto restoraj. Zatem preveri, ali brez jailbreaka signal je - in če je temu tako, preprosto za jailbreak uporabi redsn0w, ki ne vsebuje možnosti hacktivacije ali bodi bolj pozoren pri ponovni uporabi PwnageToola, če ti je slednji ljubši.

Po tem postopku zdaj meni deluje vse odlično!

Če sem napak razumel tvojo težavo in je aparat zmožen opravljanja in sprejemanja klicev, pa se ti le v vrstici z ikonicami prikazuje ena črtica, je to lahko iz večih razlogov. Napaka v jailbreaku ali hrošč v predzadnji različici ultrasn0w odklepa, ki pa so jo z novo že poprvili - samo posodobi ultrasn0w v Cydiji.


Mislim da je moj problem s signalom ravno tak. Na to podrobnost pri pwnage verjetno res nisem popazil (vsaj ne spomnim se da bi odznačil možnost hacktivate), saj imam tovarniško odklenjen telefon. Po jb z pwnage sem enostavno izgubil signal (ostala mislim da je le ena mala, prva) in napis operaterja je tudi izginil (tudi klica in ostalih storitev nisem mogel opravljati). Po ponovnem jb je bila zadeva enaka (brez omrezja). Nato sem ga na novo restoral na clean postavitev a se vedno ni bilo signala, nato pa mislim da se 2x in nato se je signal pojavil. Zatem se poskusil tudi jb z redsnow a je ponovno izgubil signal. Sedaj sem ponovno na clean postavitvi 4.3.2 brez jb. Pa bi ga rad imel. Bom mogoce res poskusil se ta tvoj predlog.
Aja se to ko sem bil brez omrezja mi je telefon ponujal le možnost klica v sili, do menija telefona pa sploh nisem mogel priti normalno (pred odklepom zaslona mi je kazalo naj drsni prestavim in uporabim zasilne klice). Je bilo pri tebi enako?

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.11.2010
Prispevkov: 641
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 07.05.2011 21:14:31
Re: Po jailbreaku ni mobilnega signala
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bi bil kdo tolk prjazn in mi poslal melodijo za budilko (glasno)?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 07.05.2011 21:21:00
Re: Po jailbreaku ni mobilnega signala
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPFreak je napisal/a:
Bi bil kdo tolk prjazn in mi poslal melodijo za budilko (glasno)?

Naštimi si jo na "Alarm" zvok in daj si zvok do konca.. Boš poletel iz postle Razz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.01.2008
Prispevkov: 429
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 07.05.2011 21:42:47
Re: iPhone budilka
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPeter je napisal/a:
Zanima me ali uporablja kdo kakšno "dobro" budilko, ki bi

Vgrajena budilka (Clock) mi je preveč "toga", saj ne moreš nastaviti čas za snooze (katerega bi rad imel npr 5 min)


Ne razumm kako da ti je preveč toga in da ne morš snooze tima naštimat ? Ko ti zvoni budilka maš napisan SNOOZE. Kliknš in čez 5 min ti spet zvoni.
Si probal telefon dat na silent mode z vključenim vibratorjem, ter ga dati na površino, kjer bi se ga dobro slišalo ko vibrira ? Alarm bi ti še zmeraj zvonil tok naglas k bi ga naštimu, vibra bi te pa zbudila za telefonske klice.. pač ideja Smile

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 07.05.2011 21:49:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem ustimal s playawake. Sedaj je ok. Bi pa moznosti ki jih ponuja ta tweak uporabili kot "serijsko" Smile

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.08.2009
Prispevkov: 231
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 08.05.2011 01:45:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPeter je napisal/a:
Verjamem da ti je slo, sam pa vse bolj iscem resitev ker mi se ne uspe. Po jb se noce povezati na omrezje, ostane le prva signalna "crtica" brez napisa operaterja in zato brez omrezja. Sem pa tudi delal po iclarified navodilih tako z pwnage kot redsnow.

Budilko bi bilo vsekakor lepo uspesno ustimati.


Zato ker je postopek sledeč ( na krako )

Naredis restore oz update, potem daš notr sim kartico in priklopis teleofon na itunes,tako da se aktivira ( tolk da začne delat normalno,za vsak slučaj opravi klic na poljubno telefonsko ) .
Šele nato poženeš redsn0w kateri ti bo jailbreakal telefon uspešno, če bos le sledil navodilom.


Ce bos preskocil korak z aktiviranjem, bos imel to kar ti si opisal pri svojem primeru.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 08.05.2011 07:27:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lost1 je napisal/a:
iPeter je napisal/a:
Verjamem da ti je slo, sam pa vse bolj iscem resitev ker mi se ne uspe. Po jb se noce povezati na omrezje, ostane le prva signalna "crtica" brez napisa operaterja in zato brez omrezja. Sem pa tudi delal po iclarified navodilih tako z pwnage kot redsnow.

Budilko bi bilo vsekakor lepo uspesno ustimati.


Zato ker je postopek sledeč ( na krako )

Naredis restore oz update, potem daš notr sim kartico in priklopis teleofon na itunes,tako da se aktivira ( tolk da začne delat normalno,za vsak slučaj opravi klic na poljubno telefonsko ) .
Šele nato poženeš redsn0w kateri ti bo jailbreakal telefon uspešno, če bos le sledil navodilom.

Sem to ugotovil in pred parimi dnevi ustimal. Tako da sedaj mi deluje.
Hvala


Ce bos preskocil korak z aktiviranjem, bos imel to kar ti si opisal pri svojem primeru.


_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.11.2010
Prispevkov: 641
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 17.05.2011 21:56:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še vedno rabim eno na harddd melodijo... Ker vse kar sem naredil, me ne zbudi. Laughing
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.03.2009
Prispevkov: 156
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 17.05.2011 22:04:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPFreak, pojdi lepo na audiko.net in si poišči eno res hard musko. Če res hočeš skočit na strop, priporočam kakšen black metal komad Smile
Skopiraš v iTunes in voila.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.04.2011
Prispevkov: 496
Kraj: Franzdorf
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 18.05.2011 05:08:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jst sem si omislu playawake in zadeva super spila Smile

_________________
Lp, 5R

 »That is one small step for man, one giant leap for a mankind.«
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani