Jabuk
Export v Keynote-u
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.04.2011 11:04:43
Export v Keynote-u
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravcek,
mam problem. Imam iWork '09 in sem se zadnje 3 ure zafrkavala z eno prezentacijo v Keynote-u za mojga dragega. Ko sem hotela exportat v ppt (da bo lahko odprl na navadnem PCju) mi je corruptalo fajl in zbrisalo pol slikic (to mislim kvadratke in puscice in zavite oklepaje), ce sem dala, da naj mi ga Office repaira. Ko sem hotela exportat v pdf, se mi je Keynote preprosto usul in sem ga mogla re-openat. Kaj naj naredim? V keynote-u ne morem pustit, ker v tej nasi drzavi ful malo ljudi uprablja maca, se posebej pa tega nimajo na fakultetah, za kamor on rabi. Any ideas?

_________________
christinchy
www.christinchy.com
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 27.04.2011 11:47:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri samem problemu ti nažalost ne morem pomagat. Lahko pa ti priporočam, da ali:
- narediš predstavitev v powerpointu če jo rabiš za powerpoint, ali
-narediš predstavitev v keynoteu in priklopiš projektor na mac prenosnik.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.06.2009
Prispevkov: 142
Kraj: Trbovlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.04.2011 13:18:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imaš piratsko verzijo iWork-a? Drugače nevem zakaj bi se ti sesuvalo. Priporočam pa, da si narediš account na iwork.com ki je for free in naložiš predstavitev gor, nato pa na računalniku, kjer bo predstavitev (mac ali win) greš prek browserja na iwork.com in od tam predvajaš predstavitev. Naj samo opomnim, da tisti malce bolj "fensi" tranzišni tam ne delajo ampak jih sam servis "spremeni" v bolj navadne. Še vseeno zgleda ful lepše kot predstavitve narejene v ppt. To je najboljša rešitev v dani situaciji. Ali pa kot so ti že predlagali, da neseš sabi maca in ga priklopišSmile

Pa uspešen nastop!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.04.2011 13:35:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Piratska ali nepiratska verzija s sesuvanjem nima nic. Lahko je tezava z fonti, kako je tvoja predstavitev zlozena (velikosti filov, vrste filov...), tezave s sistemom...

Prenesi predstavitev na drugi mac in se tam poiskusi, ce imas to moznost.

Meni se je Keynote sesuval zaradi enega fonta.

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 27.04.2011 14:01:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne razumem, zakaj to pocne sedaj, medtem ko mi na starem macu tega ni delal. Presedlala sem iz macbooka na aira in problem je samo pri tej predstavitvi. ne razumem. uporabljam font skia. mogoce bi lahko bila tezava s formulami, ker sem jih naredla kot microsoft equation in nato kot sliko vstavila v keynote? ker sam keynote nima moznosti insertanja formul. ceprav ko exportam v ppt in mu recem repair fajl, mi vrze ven razmetano predstavitev, kjer mi ne prikaze kvadratkov, ki sem jih insertala v keynote kot navaden kvadratek tam pod insert shape.

_________________
christinchy
www.christinchy.com
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 27.04.2011 16:44:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok, sem pogruntala - totalna bedarija. Okvirjem sem dala eno obrobo, ki ocitno ni kompatibilna s ppt. Ko sem spremenila v navadno crto - obrobo, mi je normalno exportal in prikazal ppt brez corruptanja. Krneki. Confused

_________________
christinchy
www.christinchy.com
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani