Jabuk
mail aplikacija in indesign CS4 majhna težava
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.06.2011 17:26:27
mail aplikacija in indesign CS4 majhna težava
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam problem. (že nekaj let zdaj pa mi prejeda) ko naredim pdf v indesignu ter ta pdf pripnem v mail, nato pa pri pregledu ugotovim da moram v pdf-u še nekaj popraviti ugasnem mail(sporočilo ne mail aplikacije), ki sem ga napisal in se vrnem nazaj v indesign kjer zadevo popravim in ponovno izvozim v pdf, kjer pa se pojavi težava saj indesign reče da je ta pdf že v uporabi... Nato moram ugasniti mail aplikacijo da lahko naredim pdf z enakim imenom ki ga potem lahko ponovno pripnem v mailu(sporočilo)...

V photoshopu in ilustartorju teh težav nimam...

pa btw da se ne bo kdo vpiknil vse aplikacije ki sem jih omenil so legalne... Uporabljam pa CS4...

Hvala!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1143
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 27.06.2011 07:45:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Smile Same here. Nisem ugotovil, kako se temu izognit... enostavno grem in pdf zbrišem. Je pa zagotovo problem s permission-i, ki jih mail očitno mal po svoje priredi.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.06.2011 12:32:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja samo zanimivo men jih na starem imacu to nedela (enak operacijski) na novem pa mi to dela... Je pa res da mi na starem tudi včasih to delal potem pa kr naenkrat nehal...?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani