Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Dj Contest, prosim za pomoč in vaš "lajk"
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 15.03.2011 19:59:25
Dj Contest, prosim za pomoč in vaš "lajk"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav dragi jabuk uporabniki, sicer ne vem če je ravno primerno, a vseeno bom vas prosil za trenutek pozornosti in pomoči.....vam bo vzela le nekaj minut časa in dva klika, meni pa bo veliko pripomoglo v nadaljni Dj-ski poti.

Gre se za Tušev DJ Contest, ker izbirajo DJ-e in sem sem se prijavil s slednjim mixem:

http://soundcloud.com/lexydeedj/dj-lexy-dee-planet-tus-dj

Prijavil sem se na tri lokacije, v Mariboru, Celju in Kopru in zato bi vas prosil če bi si bilo kdo od vas vzel čas in polajkal vse 3 linek (treba je 2x lajkat, prvo kao za stran in potem zame.

Disco Planet MARIBOR
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Maribor/126957854043932?sk=app_206538772693441&app_data=i_69

Disco Planet CELJE
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Celje/204302252916813?sk=app_133931286676663&app_data=i_67

Disco Planet KOPER
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Koper/198791753480750?sk=app_158439184209394&app_data=i_68

Zakaj sem se obrnil ravno na vas, saj s strani Appla Slovenije imam polno podporo in kot campus rep bi bil vesel vsakega dodatnega glasu in obljubim, da bom organiziral res en hud jabuk party.....

Tukaj je še moj promocijski video:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111709574285

In event na FB:

http://www.facebook.com/lexydeedj/posts/195635043802971#!/event.php?eid=206492456043197

In še kako pravilno glasovat:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111598049285

Hvala vsem za pomoč in podporo in se bom oddolžil, lahko pa še povabite kake vaše prijatelje...

http://www.facebook.com/album.php?id=569234284&aid=104401#!/photo.php?fbid=10150110779299285&set=a.120487484284.104401.569234284&theater


Nazadnje urejal/a iLexy Dee Tor 15. Mar 2011 20:35; skupaj popravljeno 2 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.11.2010
Prispevkov: 206
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.03.2011 20:23:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Huud mix Very Happy s kerim programom to mixaš? Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.03.2011 20:26:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
7ilc4 je napisal/a:
Huud mix Very Happy s kerim programom to mixaš? Smile


En ni tak hud, je bil na hitro narejen, so vokal na vokal mixi narejeni, samo ni bilo časa več popravljat.

LOGIC
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.01.2009
Prispevkov: 852
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 15.03.2011 20:27:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
+1
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 15.03.2011 22:18:44
Re: Dj Contest, prosim za pomoč in vaš "lajk"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iLexy Dee je napisal/a:
Lep pozdrav dragi jabuk uporabniki, sicer ne vem če je ravno primerno, a vseeno bom vas prosil za trenutek pozornosti in pomoči.....vam bo vzela le nekaj minut časa in dva klika, meni pa bo veliko pripomoglo v nadaljni Dj-ski poti.

Gre se za Tušev DJ Contest, ker izbirajo DJ-e in sem sem se prijavil s slednjim mixem:

http://soundcloud.com/lexydeedj/dj-lexy-dee-planet-tus-dj

Prijavil sem se na tri lokacije, v Mariboru, Celju in Kopru in zato bi vas prosil če bi si bilo kdo od vas vzel čas in polajkal vse 3 linek (treba je 2x lajkat, prvo kao za stran in potem zame.

Disco Planet MARIBOR
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Maribor/126957854043932?sk=app_206538772693441&app_data=i_69

Disco Planet CELJE
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Celje/204302252916813?sk=app_133931286676663&app_data=i_67

Disco Planet KOPER
http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Koper/198791753480750?sk=app_158439184209394&app_data=i_68

Zakaj sem se obrnil ravno na vas, saj s strani Appla Slovenije imam polno podporo in kot campus rep bi bil vesel vsakega dodatnega glasu in obljubim, da bom organiziral res en hud jabuk party.....

Tukaj je še moj promocijski video:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111709574285

In event na FB:

http://www.facebook.com/lexydeedj/posts/195635043802971#!/event.php?eid=206492456043197

In še kako pravilno glasovat:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111598049285

Hvala vsem za pomoč in podporo in se bom oddolžil, lahko pa še povabite kake vaše prijatelje...

http://www.facebook.com/album.php?id=569234284&aid=104401#!/photo.php?fbid=10150110779299285&set=a.120487484284.104401.569234284&theater



Ne vem kolk časa si že v tem fohu, zdi pa se mi, da nimaš čisto pravega pristopa. Mixu se na daleč vidi, da je narejen čisto računalniško in zato za moje pojme nima tiste prave vrednosti, ki bi jo lahko mix imel. V mojih časih smo mixali izključno z SL1210 MK2, dalo se je naredit krasne mixe, čisto z osnovnimi, ampak pravimi forami, ki so pri računalniškem miksanju izumrle:(

_________________
_____________
Macbook Pro 15", 2.53GHz, iPod Classic 30 GB, iPod Nano 4 GB, Airport Extreme, iPhone 4S, iPad 32 GB 4G, iPphone 6, iPhone 7
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.03.2008
Prispevkov: 181
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 15.03.2011 23:51:06
Re: Dj Contest, prosim za pomoč in vaš "lajk"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:

Ne vem kolk časa si že v tem fohu, zdi pa se mi, da nimaš čisto pravega pristopa. Mixu se na daleč vidi, da je narejen čisto računalniško in zato za moje pojme nima tiste prave vrednosti, ki bi jo lahko mix imel. V mojih časih smo mixali izključno z SL1210 MK2, dalo se je naredit krasne mixe, čisto z osnovnimi, ampak pravimi forami, ki so pri računalniškem miksanju izumrle:(


+1

sori sam je res
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 16.03.2011 12:36:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se popolnoma strinjam, samo žal ni bilo več časa, da bi posnel to v živo....sam se s tem ukvarjam že kar lep čas in kot sem že napisal, bi se dalo veliko bolje, saj noben računalniški program ne nadomesti feelinga, ki ga dobiš z mešalko, drugače pa je se dela tudi na SL1210 MK2 skupaj s Seratotom, ne vem koliko te zadeve poznaš, vendar Dj-ski svet je vedno bolj digitaliziran, trend je tak, da se vem ne ubadaš s tem kako natančno določit BPM ampak se išče kreativnost, izvirnost, vrtenje več do 4 komadov hkrati.....ljudje tega pri nas ne dojamejo, to je žalostno, take vrste Dj-i kot sem jaz in ostali smo kao "živeči jukebox" saj kako zavrtiš komad, ki ga ljudje ne poznajo že pade vzdušje, zato pa v takih primerih te reši samo produkcija, tujina in to da ne poveš da prihajaš iz Slovenije! Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.06.2009
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 16.03.2011 13:05:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
res je. v sloveniji je na zalost samo komerciala. Spoštujem tudi to ampak želim tudi, da drugi spoštujejo drugačno zvrst glasbe čeprav ne poslušajo tega recimo kakšen tech,deep house tega v slo zelo malo oz. hvala bogi vedno več sem opazil, da se je to začelo širiti. Takšne muzike v slo težko čuješ v klubih razen par izjem kot so: Ambasada,K4...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 16.03.2011 13:11:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alienes je napisal/a:
res je. v sloveniji je na zalost samo komerciala. Spoštujem tudi to ampak želim tudi, da drugi spoštujejo drugačno zvrst glasbe čeprav ne poslušajo tega recimo kakšen tech,deep house tega v slo zelo malo oz. hvala bogi vedno več sem opazil, da se je to začelo širiti. Takšne muzike v slo težko čuješ v klubih razen par izjem kot so: Ambasada,K4...


Kaj češ, takšno ti je naše delo in življenje....reši te samo trdo delo, produkcija in tujina....mislim, da se pri nas ne bo nič spremenilo, delam že vrsto let in kvaliteta nočne življenja iz leta v leto pada.....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 16.03.2011 18:51:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A vseeno hvala ki ste in ki še boste lajkali.....rabim še sicer nekaj glasov, da se uvrstim v naslednji krog, da jim bom v živo pokazal kak se dela, a do 22. še imam nekaj člasa!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 43
Kraj: Kamnik
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 16.03.2011 19:41:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljen!

Brez zamere, ampak tale mix me bo bolj spominja na winampovo menjavanje komadov, kot pa delo nekega pravega DJ-ja...

Verjamem, da stvar počneš že dolgo in da znaš bolje, samo take stvari ti zbijajo ugled, malo časa gor ali dol...

Upam, da bom uspel prit na katero od teh lokacij, da te slišim še v živo, mogoče bo tam stvar drugačna.

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 17.03.2011 10:30:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iGrega je napisal/a:
Pozdravljen!

Brez zamere, ampak tale mix me bo bolj spominja na winampovo menjavanje komadov, kot pa delo nekega pravega DJ-ja...

Verjamem, da stvar počneš že dolgo in da znaš bolje, samo take stvari ti zbijajo ugled, malo časa gor ali dol...

Upam, da bom uspel prit na katero od teh lokacij, da te slišim še v živo, mogoče bo tam stvar drugačna.

Lp


in če bi bil mix kaj vreden, potem ne bi blo treba po forumih fehtat za glasove...

_________________
_____________
Macbook Pro 15", 2.53GHz, iPod Classic 30 GB, iPod Nano 4 GB, Airport Extreme, iPhone 4S, iPad 32 GB 4G, iPphone 6, iPhone 7
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.06.2008
Prispevkov: 83
Kraj: Vodice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 17.03.2011 10:43:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo dam še jst gor mojga. Ni komercijalen! Sicer nism neki velika časa posveču promociji in tem lajkom, če bo pa že komu ušeč pa lahko seveda poklika...

http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Kranj/198760500150997?sk=app_176346892410907&app_data=i_14


pa še direktn link:

http://soundcloud.com/lucioofficial/tempera-005-l-cio-01-3-2011



P.S: Xone 92, 2× Xone 1D, Audio 8 DJ, Traktor Pro pa Macbook...za tiste k se mal bol spoznate Smile)


Nazadnje urejal/a dzomba22 Čet 17. Mar 2011 11:01; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 17.03.2011 10:56:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iGrega je napisal/a:
Pozdravljen!

Brez zamere, ampak tale mix me bo bolj spominja na winampovo menjavanje komadov, kot pa delo nekega pravega DJ-ja...

Verjamem, da stvar počneš že dolgo in da znaš bolje, samo take stvari ti zbijajo ugled, malo časa gor ali dol...

Upam, da bom uspel prit na katero od teh lokacij, da te slišim še v živo, mogoče bo tam stvar drugačna.

Lp


Ne vem če si kdajkoli v LOGICU delal karkoli in če veš kako se tam strechajo komadi in podobne zadeve....gre full časa, tako da pod črto bi ga lahko v živo naredil veliko boljše, samo sedaj je kaj je....sicer pa s teh radijskih verzij se ni dalo nekih jakih prehodov naredit, tako da pač to je to.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 17.03.2011 11:02:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cbb je napisal/a:
iGrega je napisal/a:
Pozdravljen!

Brez zamere, ampak tale mix me bo bolj spominja na winampovo menjavanje komadov, kot pa delo nekega pravega DJ-ja...

Verjamem, da stvar počneš že dolgo in da znaš bolje, samo take stvari ti zbijajo ugled, malo časa gor ali dol...

Upam, da bom uspel prit na katero od teh lokacij, da te slišim še v živo, mogoče bo tam stvar drugačna.

Lp


in če bi bil mix kaj vreden, potem ne bi blo treba po forumih fehtat za glasove...


Se opravičujem, če si to vzel kot "fehtanje"...jaz na to ne gledam tako....vsakemu svoje, pač to glasovanje je itak kar nekaj in si pač Planet Tuš s to pretvezo pridno polni svojo bazo ljudi za svoje marketinške potrebe.

Sam si napisal da si nekdaj delal kot Dj, če sem to prav razumel, mogoče res so bili drugi časi, je bil Dj hitmaker, danes pa je hitmaker MTV in radio....ljudem je vseeno kako so komadi zmikasteni, vseeno jim je na kako opremo delaš, pa naj bo to Virtual DJ ali pa bilo kaj, samo da veni sliši svoj top komad....kako boš skrenil s te poti, se bodo ljudje začeli dolgočasit, tako da nekege eksperimentiranja ni in bolj so komadi nespremenjeni boljše je...take so izkušnje iz terena...

Bilo kdo je, brez svoje produkcije in promocije v tujini bomo še vedno delali za ljudi in njihove želje....ne pa to kaj je tebi cool.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 17.03.2011 11:05:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dzomba22 je napisal/a:
Evo dam še jst gor mojga. Ni komercijalen! Sicer nism neki velika časa posveču promociji in tem lajkom, če bo pa že komu ušeč pa lahko seveda poklika...

http://www.facebook.com/pages/Disco-Planet-Kranj/198760500150997?sk=app_176346892410907&app_data=i_14


pa še direktn link:

http://soundcloud.com/lucioofficial/tempera-005-l-cio-01-3-2011



P.S: Xone 92, 2× Xone 1D, Audio 8 DJ, Traktor Pro pa Macbook...za tiste k se mal bol spoznate Smile)


Hehe opremo maš vrhunsko.....Xone 92 je top kaj se sounda in vsega tiče, sem imel doma en čas 42, vendar sem sedaj ostal na DJM 800...zanimiv mix, ti ga bom lajkal!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 17.03.2011 11:35:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iLexy Dee je napisal/a:
cbb je napisal/a:
iGrega je napisal/a:
Pozdravljen!

Brez zamere, ampak tale mix me bo bolj spominja na winampovo menjavanje komadov, kot pa delo nekega pravega DJ-ja...

Verjamem, da stvar počneš že dolgo in da znaš bolje, samo take stvari ti zbijajo ugled, malo časa gor ali dol...

Upam, da bom uspel prit na katero od teh lokacij, da te slišim še v živo, mogoče bo tam stvar drugačna.

Lp


in če bi bil mix kaj vreden, potem ne bi blo treba po forumih fehtat za glasove...


Se opravičujem, če si to vzel kot "fehtanje"...jaz na to ne gledam tako....vsakemu svoje, pač to glasovanje je itak kar nekaj in si pač Planet Tuš s to pretvezo pridno polni svojo bazo ljudi za svoje marketinške potrebe.

Sam si napisal da si nekdaj delal kot Dj, če sem to prav razumel, mogoče res so bili drugi časi, je bil Dj hitmaker, danes pa je hitmaker MTV in radio....ljudem je vseeno kako so komadi zmikasteni, vseeno jim je na kako opremo delaš, pa naj bo to Virtual DJ ali pa bilo kaj, samo da veni sliši svoj top komad....kako boš skrenil s te poti, se bodo ljudje začeli dolgočasit, tako da nekege eksperimentiranja ni in bolj so komadi nespremenjeni boljše je...take so izkušnje iz terena...

Bilo kdo je, brez svoje produkcije in promocije v tujini bomo še vedno delali za ljudi in njihove želje....ne pa to kaj je tebi cool.


Včasih je bilo tako, da si potegnu ven vinilko, jo zabrisal na MK2 in začel:) Na drugi MK2 si zabrisal drugo vinilko in jo zmiksal zraven, takrat, ko je za to bil čas:) In to je to. Brez raznega preseravanja in oh in sploh... Kakšen sample vmes je bil že višek:) In mislim, da je v kar nekaj diskotekah danes še vedno tako:) Ampak nisem bil v diskaču že 10 let, tako, da se lahko tudi motim...

_________________
_____________
Macbook Pro 15", 2.53GHz, iPod Classic 30 GB, iPod Nano 4 GB, Airport Extreme, iPhone 4S, iPad 32 GB 4G, iPphone 6, iPhone 7
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.06.2008
Prispevkov: 43
Kraj: Kamnik
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 17.03.2011 11:45:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iLexy Dee je napisal/a:

Ne vem če si kdajkoli v LOGICU delal karkoli in če veš kako se tam strechajo komadi in podobne zadeve....gre full časa, tako da pod črto bi ga lahko v živo naredil veliko boljše, samo sedaj je kaj je....sicer pa s teh radijskih verzij se ni dalo nekih jakih prehodov naredit, tako da pač to je to.


Priznam, da nisem nikoli delal z Logicom, niti nisem DJ. Ravno tako ne poznam kakšna pravila so bila na tem tekmovanju, a tvoj izdelek me žal ne prepriča.

Če je tako težko z Logicom, zakaj potem delaš z njim? Če te izberejo boš moral v živo vrteti 20minutni set, se boš tudi tam igral čeprav ne bo časa? Nerabiš zmiksat 15 trenutnih top komadov, da bo dober set. Izberi jih par, ki predstavljajo neko smiselno celoto. Pa prehodi so verjetno osnove?

@dzomba22: všečna zadeva Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.06.2008
Prispevkov: 83
Kraj: Vodice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 17.03.2011 12:57:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ma to Digital vs Analog je itak never ending story...
Jst osebno, se že kar nekaj časa posvečam glasbi in dj-anju, tko da moje mnenje je, da mora usak Dj najdt način, ki njemu najbol ustreza...Osebno zadne čase vrtim stiktno digitalno (Traktor pro) čeprov imam doma tudi
Technicse in Traktor Schrach Pro (omogoča uporabo vinylk za komade na računalniku). Odločitev, zakaj sem se odločil za digitalno je predvsem ta, da z uporabo vinylk enostavno ne morem doseči učinka, ki mi ga omogoča Traktor. Predvsem loopanje, samplanje, predvajanje recimo 3-4 komade naenkrat, efektiranje usakega decka posebaj... naredi celoten set zanimiv in malce drugačen kot pa samo predvanje records-ov.
Itak pa je u zadnjem času cela poplava dj-ev in morm rečt da že usak drug zna beatmachat al pa uporabljat program tko da je bolj pomembno kakšno imaš playlisto in kakšen stil glasbe.

Recimo k sm se prjavu na ta ala "dj contest" sm mislu da bo to use izpeljano mal bol na nivoju in da bojo gledal tud mal na kvaliteto rolanja in izbiro komadov ne pa samo na to kok ima folk prijatlov in kok jih bo polajkal... Zdi se mi totalno sranje, da folk k sodeluje posta gor set kjer so komadi identični kot pri drugem tekmovalcu...ampak ne, to ni naključno enak komad...to so komadi ala Barbara Straisand in podobno komercijalno sranje, ki ga slišimo po radiu..Sploh mi ni jasn kako lahko tako imenovani DJ uvrsti tak komad v svojo playlisto, ki ga je predvajal že 50000 djev pred njim in obenem misl da je ful hud in da je naredu neki dobrga in novga..pa a ni lih poanta u temu da je Dj inovativen in ponudi publiki set ki ga še nobeden ni slišal...!? In pol bo nakoncu tak Dj zmagu zto k ma na Fbju 2000 prjatlov... Žalostno ampak tko pač je u današnjem času..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.02.2008
Prispevkov: 698
Kraj: Monte Carlo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 17.03.2011 13:22:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dzomba22 je napisal/a:
Ma to Digital vs Analog je itak never ending story...
Jst osebno, se že kar nekaj časa posvečam glasbi in dj-anju, tko da moje mnenje je, da mora usak Dj najdt način, ki njemu najbol ustreza...Osebno zadne čase vrtim stiktno digitalno (Traktor pro) čeprov imam doma tudi
Technicse in Traktor Schrach Pro (omogoča uporabo vinylk za komade na računalniku). Odločitev, zakaj sem se odločil za digitalno je predvsem ta, da z uporabo vinylk enostavno ne morem doseči učinka, ki mi ga omogoča Traktor. Predvsem loopanje, samplanje, predvajanje recimo 3-4 komade naenkrat, efektiranje usakega decka posebaj... naredi celoten set zanimiv in malce drugačen kot pa samo predvanje records-ov.
Itak pa je u zadnjem času cela poplava dj-ev in morm rečt da že usak drug zna beatmachat al pa uporabljat program tko da je bolj pomembno kakšno imaš playlisto in kakšen stil glasbe.

Recimo k sm se prjavu na ta ala "dj contest" sm mislu da bo to use izpeljano mal bol na nivoju in da bojo gledal tud mal na kvaliteto rolanja in izbiro komadov ne pa samo na to kok ima folk prijatlov in kok jih bo polajkal... Zdi se mi totalno sranje, da folk k sodeluje posta gor set kjer so komadi identični kot pri drugem tekmovalcu...ampak ne, to ni naključno enak komad...to so komadi ala Barbara Straisand in podobno komercijalno sranje, ki ga slišimo po radiu..Sploh mi ni jasn kako lahko tako imenovani DJ uvrsti tak komad v svojo playlisto, ki ga je predvajal že 50000 djev pred njim in obenem misl da je ful hud in da je naredu neki dobrga in novga..pa a ni lih poanta u temu da je Dj inovativen in ponudi publiki set ki ga še nobeden ni slišal...!? In pol bo nakoncu tak Dj zmagu zto k ma na Fbju 2000 prjatlov... Žalostno ampak tko pač je u današnjem času..


Hehe, zmagal ne bo, saj bo mogel še kaj pokazat....ja sem jaz že zgoraj napisal da je to samo trik kako dobit ljudi in tudi jaz sem mislil, da bo to malo bolj na nivoju, saj sem se pogovarjal s snovalci tega projekta, a iz obljubljenega ni bilo nič.

No, sam veš....želim ti da prideš naprej in da boš v nabito polnem Tušu v Kranju zavrtel tvoj set...točno ta ki si ga objavil......pridem poslušat kaka bo reakcija....
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani