Jabuk
Gmail app notifikacije
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.10.2016 09:53:17
Gmail app notifikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mam eno vprašanje. Sedaj uporabljam Gmaill official app za maile (zaradi pusha) in notifikacije v NC se same ne umaknejo, če email odprem (na telefonu ali na računalnku). Badge se posodobi, ampak notifikacije ostanejo. Je to "feature" ali imam problem? Ker me grozno moti, saj se na koncu dneva, če jih ročno ne brišem sproti, cel NC zabaše z notifikacijami od mailov, ki sem jih že zdavnaj prebral.

Pričakoval bi, da bo delovalo na primer, kot pri FB Messenger. Ko sporočilo prebereš (lahko je tudi na računalniku) se notifikacije avtomatsko pobrišejo.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1669
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.10.2016 21:02:49
Re: Gmail app notifikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, tako je. FBju nekako uspeva to hendlati (čeprav tudi opažam zadnje čase, da malo šepa), pri ostalih je tako-tako - tudi za "vgrajeni" mail in Skype jih moram ročno brisati. A ja, za Skype zdaj niti tega ni treba, saj trenutno notifikacije pa sploh ne delujejo - z iOS 10 je pa itak še večji kaos ratal glede tega, se mi zdi.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.10.2016 23:48:22
Re: Gmail app notifikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na iOS6, mi je v default mail appu delovalo brez problema. Sedaj tudi v default mail ne dela več?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1669
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 09.10.2016 08:49:32
Re: Gmail app notifikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce mislis ciscenje notifikacij mailov v NC, ne - ta del meni sicer tudi prej ni delal. FB Messenger je po mojih izkusnjah eden redkih, ce ne edini, ki deluje tako, kot naj bi (ceprav so tudi oni vmes imeli ene "eksperimente", ko ni bilo vse OK - improving your user experience, kot je Skype njega dni poimenoval vsako nadgradnjo Laughing ).
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani