Jabuk
Končno prejel MacProja
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 48
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.08.2006 22:21:01
Končno prejel MacProja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V petek sem nabavil MacProja.
Po obvestilo M-Storea da so prejeli 1 kos in da je po njem veliko povpraševanje sem ga šel kar hitro iskat v Graz.

Prvi vtisi?
Noro hitra mašina, ki pa je za povprečnega uporabnika nesmiselni nakup. Zakaj? Ker je bil recimo moj prejšnj imac core duo 20" v večini primerov enako hitter ali pa vsaj zelo blizu Proju.
No, dejansko sam sploh ne opazim razlike, razen v cinema 4D Very Happy
Glede glasnosti: Je malenkost glasnejsi kot iMac - najglasnejša komponenta je trdi disk, ki se ga kr precej sliši, je pa mnooogo tišji kot moj PowerMac G5 dual 2.3GHz....

Edina graja gre na račun izredno počasnega delovanja diskov v WinXP (4 ure za kopiranje 20GB iz FireWire diska).

Drugače pa vse pohvale M-Storeu (po nakupu 4 macov se vedno noro zadovljen z njimi).

Aja... Nabavil sem čisto standardno konfiguracijo... Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.08.2006 22:20:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
daj naredi tisti photoshop test...
a se da to kje videt? me mal firbec matra...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 18.04.2006
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.08.2006 06:42:49
Re: Končno prejel MacProja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
urosv je napisal/a:
V petek sem nabavil MacProja.
Drugače pa vse pohvale M-Storeu (po nakupu 4 macov se vedno noro zadovljen z njimi).


Tudi jaz sem zadovoljen z njimi. Ze kar nekaj casa nazaj (u bistvu je bilo prednarocilo) sem kupil pri njih MacbookPro-ja in moram rect da je bilo vse izvedeno ful korektno. Andreas je res uredu. Nekaj casa nazaj sem na applovi strani zasledil, da za prve modele MBP-jev menjajo baterijo, ker je z njo nekaj narobe (ceprav moja je delala cist ql). No ko sem prek spletnega vmesnika poskusil poslati zahtevo za novo baterijo ugotovim, da apple ne posilja v Slovenijo (v Avstrijo pa). Napisem mail Andreasu, mu razlozim problem - dobim v roku urice nazaj, da sploh ni problem, sem mu sporocil podatke in je on narocil baterijo zame in mi jo poslal. Zraven mi je dal se majico. Sedaj enkrat pride ven bluetooth mighty mouse....ne vem ce ga ne bom su iskat kar v m-store (grem se po novega ipoda).

Mogoce nebi bllo slabo odpreti svojega threada za m-store, kjer bi lahko zadovoljni kupci (no tudi nezadovoljni ce je kak, kar pa dvomim) opisali svoje izkusnje in bi tako precej olajsali nakup tistim, ki se niso kupovali preko m-storea.

Lp, A
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.08.2006 09:15:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako je mogoce da je disk pocasen v windowsih?

Tudi sam sem kupil pri M-Store in sem z njimi zadovoljen, a za iPoda ti priporocam, da malo na www.geizhalst.at pogledas. Jih najdes v drugih trgovinah mnogo ceneje.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani