Jabuk
Back up iphone 3gs in iPhone 4
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.01.2011 14:45:06
Back up iphone 3gs in iPhone 4
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo sem lastnik novega iphona 4, zanima me če lahko kako iz starega prenesem vsa sporočila sms?
Prenesel sem že imenik in pa ostale zadeve, le glede teh sms sporočil ne vem če se kako da to naredit.
Zanima me tudi če kdo vse kako se da imenik izvozit recimo v excell ali kaj podobnega, če bi morebiti kdaj iphona zamenjal za kak drug telefon ki ni znamke apple

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 335
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.01.2011 15:15:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Heey...

sporočila sem pred kakim letom prenašal iz iPhone 3G v iPhone 3GS, s tem da sta bila oba Jailbreakana in sem file v katerem so zapisani SMS prekopiral in je delovalo.

Izvoz imenika lahko rešiš z sinhronizacijo z Outlook. Iz Outlooka pa lahko tudi kopiraš, urejaš prenšaš,...

še lažje pa glede na to da je napočila doba smartphones, da si narediš kaki gmail sinhronizacijo in lahko dostopaš do imenika preko web-a preko drugih telefonov,...

lp KuToga
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.01.2011 15:44:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kutoga je napisal/a:
Heey...

sporočila sem pred kakim letom prenašal iz iPhone 3G v iPhone 3GS, s tem da sta bila oba Jailbreakana in sem file v katerem so zapisani SMS prekopiral in je delovalo.

Izvoz imenika lahko rešiš z sinhronizacijo z Outlook. Iz Outlooka pa lahko tudi kopiraš, urejaš prenšaš,...

še lažje pa glede na to da je napočila doba smartphones, da si narediš kaki gmail sinhronizacijo in lahko dostopaš do imenika preko web-a preko drugih telefonov,...

lp KuToga


3gs je jailbreakan, 4ka pa bo tud v kratkem. s čim pa si vstopil v iphone takrat iphone exlorer ali kaj podobnega?
hvala za odgovor

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 24.01.2011 18:45:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ali pa diskaid ..

glede kontaktov pa lahko probaš tudi z addresbook če imaš maca (tako imam jaz narejeno)

če iphone 4 ni jailbreakan ne moreš dostopat do root folderja
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 24.01.2011 18:54:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kontakte sem sedaj enostavno posinhroniziral z outlookom tako da jih mam na varnem mestu Razz

se pravi da ko bom iphona 4 JB-kal bo možno prenest sms-je ne

od kje pa je najboljše snet iphone explorer al pa diskaid

sem pa windows user

lp

The808producer je napisal/a:
ali pa diskaid ..

glede kontaktov pa lahko probaš tudi z addresbook če imaš maca (tako imam jaz narejeno)

če iphone 4 ni jailbreakan ne moreš dostopat do root folderja

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 335
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.01.2011 18:56:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jernejf1 je napisal/a:
kutoga je napisal/a:
Heey...

sporočila sem pred kakim letom prenašal iz iPhone 3G v iPhone 3GS, s tem da sta bila oba Jailbreakana in sem file v katerem so zapisani SMS prekopiral in je delovalo.

Izvoz imenika lahko rešiš z sinhronizacijo z Outlook. Iz Outlooka pa lahko tudi kopiraš, urejaš prenšaš,...

še lažje pa glede na to da je napočila doba smartphones, da si narediš kaki gmail sinhronizacijo in lahko dostopaš do imenika preko web-a preko drugih telefonov,...

lp KuToga



3gs je jailbreakan, 4ka pa bo tud v kratkem. s čim pa si vstopil v iphone takrat iphone exlorer ali kaj podobnega?
hvala za odgovor

lp



z DiskAid Wink

ena OT: Jernejf1? Mogoče iz Hoč oz okolica MB? Hondaš oz. bivši Hondaš?SLHT?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 24.01.2011 21:46:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kutoga je napisal/a:
jernejf1 je napisal/a:
kutoga je napisal/a:
Heey...

sporočila sem pred kakim letom prenašal iz iPhone 3G v iPhone 3GS, s tem da sta bila oba Jailbreakana in sem file v katerem so zapisani SMS prekopiral in je delovalo.

Izvoz imenika lahko rešiš z sinhronizacijo z Outlook. Iz Outlooka pa lahko tudi kopiraš, urejaš prenšaš,...

še lažje pa glede na to da je napočila doba smartphones, da si narediš kaki gmail sinhronizacijo in lahko dostopaš do imenika preko web-a preko drugih telefonov,...

lp KuToga



3gs je jailbreakan, 4ka pa bo tud v kratkem. s čim pa si vstopil v iphone takrat iphone exlorer ali kaj podobnega?
hvala za odgovor

lp



z DiskAid Wink

ena OT: Jernejf1? Mogoče iz Hoč oz okolica MB? Hondaš oz. bivši Hondaš?SLHT?


DiskAid že downloadam iz slo torrent strani, en vem če jo lahko imenujem, da ne prekršim česar.

Še komu kar brezveze preko simobila nabija prenos podatkov, pri mobitelu mi tega ni delalo, tud sošolec ima podobne težave.

OT: sicer sem z okolice maribora oz. lenarta še natančneje voličine, pri nas je par hondaš, verjetno poznaš OJGN-a, jaz pa mam toyoto

lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 24.01.2011 21:59:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jernejf1 je napisal/a:

Še komu kar brezveze preko simobila nabija prenos podatkov, pri mobitelu mi tega ni delalo, tud sošolec ima podobne težave.



Verjetno ti nabija prenos podatkov zaradi tega, ker so pri simobilu uvedli, da ti internet dela tudi če imaš napisane napačne podatke.
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=18467&highlight=simobil+prenos+podatkov
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 24.01.2011 22:12:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že ampak mislim, da sem nastavitve prav vpisal. Samo zakaj po nepotrebnem nekaj prenaša to me zanima?

aja od tu sem prepisal nastavitve http://digitalni-sepet.com/2009/06/12/mms-in-tethering-nastavitve-za-iphone-os-3-0/

LP

felix je napisal/a:
jernejf1 je napisal/a:

Še komu kar brezveze preko simobila nabija prenos podatkov, pri mobitelu mi tega ni delalo, tud sošolec ima podobne težave.



Verjetno ti nabija prenos podatkov zaradi tega, ker so pri simobilu uvedli, da ti internet dela tudi če imaš napisane napačne podatke.
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=18467&highlight=simobil+prenos+podatkov

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 24.01.2011 22:36:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tu imaš mms nastavitve, ampaki ti nič ne koristi. Tudi če jih imaš narobe napisane ti bo internet dalal.
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17413&highlight=mms+nastavitve

Mogoče imaš vključen push pri mejlih. Ali pa kakšne aplikacije, ko klikneš nanjo pa se ti poveže.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 24.01.2011 22:47:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dvomim ker je telefon aktiviran dans, pa razn imenika nisem nič še nastavil ni maila ni nič, razn fb ki pa ga pol tudi zaprem če pritisnem 2x home button

lp

felix je napisal/a:
Tu imaš mms nastavitve, ampaki ti nič ne koristi. Tudi če jih imaš narobe napisane ti bo internet dalal.
http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=17413&highlight=mms+nastavitve

Mogoče imaš vključen push pri mejlih. Ali pa kakšne aplikacije, ko klikneš nanjo pa se ti poveže.

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.09.2009
Prispevkov: 920
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 24.01.2011 23:02:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A si mogoče prijavljen v game center, pa ti to kuri podatke. Drugače pa ne vem več kaj bi lahko bilo, boš mogel sam ugotovit.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.10.2009
Prispevkov: 87
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 25.01.2011 10:53:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nisem prijavljen not, sem pa ugotovil mislim da je kaj je blo angree brids free Very Happy to je blo to vrjetno

lp

felix je napisal/a:
A si mogoče prijavljen v game center, pa ti to kuri podatke. Drugače pa ne vem več kaj bi lahko bilo, boš mogel sam ugotovit.

Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2010
Prispevkov: 99
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 26.01.2011 22:59:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da nebom odpiral nove teme bom kar tukaaj vprašal..
Imam iphone 3gs in dobil sem nov računalnik in sedaj hočem vse muske appse in filme dati iz iphona na računalnik in sem že naredil authorize computer, transfer purchases in backup ampak musk in filmov in appsov še zmeraj ni na kompu?


prosim za pomoč, hvala.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 26.01.2011 23:03:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
za filme in glasbo boš mogel iTunes library prekopirat iz starega na nov računalnik.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2010
Prispevkov: 99
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 26.01.2011 23:06:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kako pa?
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 26.01.2011 23:10:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.iphonedownloadblog.com/2010/04/17/how-to-copy-itunes-library-to-a-new-computer/
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani