Jabuk
OUTLOOK 2011
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1237
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.12.2010 10:08:32
OUTLOOK 2011
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav!

Imam problem z Microsoft Office 2011.... Problem je v tem, da je nastavljen oz. so nastavljeni e-maili popolnoma pravilno, vendar traja pošiljanje zelo dolgo časa na kar na koncu napiše, da je server timed out oz. nekaj podobnega. In tako enostavno noče poslati oz. sprejeti nobenega maila. Pred namestitvijo Office 2011 sem uporabljal Entourage, ki je z istimi e-naslovi deloval tako kot je treba...Sedaj pa več ne. Na netu sem našel tudi, da je potrebno naredit update OSx (nek combo paket) -> tudi to sem naredil in ni bilo nobene spremembe...

To je bil problem št.1 Smile

Druga zadeva pa je, da sem se nekako naučil kreirati html flyerje oz. newsletterje. Sedaj imam prvi newsletter testno narejen in ko ga vnešem v Outlook, da bi ga kot html sporočilo poslal pri prenese zgolj besedilo. Namesto slik se pa pokažejo zgolj kvadratki, kjer se bi naj slike nahajale (linki pri slednjem delajo)...Nato sem probal tudi preko spletne pošte, ki omogoča kreiranje sporočila v html obliki in se je zgodilo enako...

A lahko kdo pomaga lepo prosim?

Hvala in uživajte! Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.04.2008
Prispevkov: 185
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.12.2010 10:17:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne načenjam nove teme:

Moj problem je v tem, da mi v outlook 2011 ne uspe prenesti - importirati MSExchange službenega accounta. ostale accounte mi prenese brez problema. Me pa pred importon v nekem trenutku opzori, da se ne da importirati iz vseh verzij Exchangea. Mi imamo verzijo 2003. A bi znal to biti problem? ali je problem s kakšnimi certifikati npr.?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1237
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.12.2010 10:20:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na to pa jaz žal ne poznam odgovora...men je uspešno importiral vse kaj je bilo prej na Entourage, ki je BTW delal brez problemov....sedaj pa imam problem, ki sem ga zgoraj zapisal...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.12.2010 11:07:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ajdared je napisal/a:
Da ne načenjam nove teme:

Moj problem je v tem, da mi v outlook 2011 ne uspe prenesti - importirati MSExchange službenega accounta. ostale accounte mi prenese brez problema. Me pa pred importon v nekem trenutku opzori, da se ne da importirati iz vseh verzij Exchangea. Mi imamo verzijo 2003. A bi znal to biti problem? ali je problem s kakšnimi certifikati npr.?


Ja, Oulook2011 podpira od Exchange 2007 naprej.
Mene pa jezi, ker ne podpira Live (Hotmail) storitve v celoti ampak le pošto!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2393
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.01.2011 19:09:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
ajdared je napisal/a:
Da ne načenjam nove teme:

Moj problem je v tem, da mi v outlook 2011 ne uspe prenesti - importirati MSExchange službenega accounta. ostale accounte mi prenese brez problema. Me pa pred importon v nekem trenutku opzori, da se ne da importirati iz vseh verzij Exchangea. Mi imamo verzijo 2003. A bi znal to biti problem? ali je problem s kakšnimi certifikati npr.?


Mene pa jezi, ker ne podpira Live (Hotmail) storitve v celoti ampak le pošto!


Še eden M$jevih failov - kako lahko LASTNE storitve ne podpirajo... Jao.

Mene pa zanima nekaj drugega: kako lahko onemogočim enega izmed računov (POP) v Outlooku? Uporabljam namreč 2 IMAP + 1 POP, in slednjega sem sedaj preklical.

Rad bi obdržal vse maile, ne vem pa kako ta račun onemogočiti, ker trenutno pogosto prejemam error sporočila, ko se Outlook ne more več povezati na ta server, ker pač ne obstaja več. Kako naj se znebim teh sporočil, ne da bi odstranil sam račun? (Bojim se, da bom izgubil downloadane maile in vse, kar spada v ta račun, če bi ga odstranil s seznama Accounts).
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.03.2009
Prispevkov: 41
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 13.01.2011 12:08:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tools -> Run schedule > Edit schedules. Odstraniš preverjanje pošte na accountu ki ga želiš obdržati iz pravila Send & Receive all.

Če boš odstranil account boš, kot pravilno ugotavljaš, izgubil vsa sporočila.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2393
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.01.2011 16:52:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s53zo je napisal/a:
Tools -> Run schedule > Edit schedules. Odstraniš preverjanje pošte na accountu ki ga želiš obdržati iz pravila Send & Receive all.

Če boš odstranil account boš, kot pravilno ugotavljaš, izgubil vsa sporočila.


V bistvu bi jih izgubil samo, če bi bil account IMAP. POP pa shranjuje na tvoj računalnik, tako da sem ga kar odstranil. Cool
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani