Jabuk
Nov MBP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.01.2011 22:30:54
Nov MBP
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjamem, da je kdo ze spraseval o tem pa vseeno. Moj trenutni MBP je pocasi zrel za zamenjavo, kar pomeni, da bo nekdo dobil cca. 2000eur od mene. Cisto na hitro sem primerjal cene na epl.si ter pa avstrijskem ali nemskem Applu in ugotovil, da je (na hitro poracunano) razlika vsaj 200eur. In ker sem Gorenc, mi 200eur ni tako malo.
Torej ima kdo kaksno idejo, kje se da dobiti kaksno ugodno ceno. Edini pogoj je, da ima MBP anglesko tipkovnico in angleski sistem. Ostalo me pa ne zanima, ker pac nisem dovolj lokal patriot, da bi dal 200eur vec za nic.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.06.2009
Prispevkov: 120
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.01.2011 22:40:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mogoce Wink obrni se na slo prodajalce (app store) in jim reci, da ti posljejo ponudbo. Izpasti moras resna stranka in baje lahko pade kak popust Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 11.01.2011 22:50:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem nedolgo nazaj kupoval. Največ popusta dobiš na iKnow klub članstvo - 10%.
Ta cena se skoraj lahko primerja z mbp-jem z nemško tipkovnico v m-store.at
Če je kdo "nacuzal" pri naših kaj več, ja..ni za verjet da. Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 11.01.2011 23:06:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne bo pomote... Za ideje sem mislil bolj v stilu tujih trgovin. To kar je pri nas, mi je poznano, tako da bom pocasi zbral par nasih ponudb, Apple trgovin v tujini pa ne poznam prav veliko, zato bi mi kar prav prisel kaksen nasvet v tej smeri Smile
Pa vseeno najlepsa hvala za vase predloge.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.01.2011 09:53:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa se eno dodatno vprasanje... Ima kdo kasno informacijo (iz prve roke), koliko sta primerljiva 15" MBP iz konca leta 2007 (2.2GHz Intel Core 2 Duo, 2GB RAM) in pa trenutni 15" MBP z recimo 2.4 oz. 2.53GHz I5 in standardnimi 4GB rama.
Predvsem se mi gre tu za Photoshop (trenutno sem, pa zelo verjetno bom se nekaj casa na CS3), ki ga uporabljam za delo in pri katerem imam na starem malo pocasen obcutek... vsaj v primerjavi s stacionarnim Mac projem Laughing
Glede na to, da imajo novi 13" MBP-ji zelo podobne procesorje kot moj, dobra 3 leta star MBP, imam nekako slab obcutek, da tudi 15" ni ravno prav pretirano mocnejsi. Se motim?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.01.2011 11:34:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MBP z i5 ga povozi na celi črti. Toliko bolj, ker CS5 zna uporabljati grafično kartico za preračune.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.10.2008
Prispevkov: 189
Kraj: Malo tu, malo tam
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 12.01.2011 12:05:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
CS5 mi trenutno ne pride v postev... jebat ga, update je pac za placat in mi (razen tega kar si napisal, ter za kar do sedaj seveda nisem vedel) ne nudi nic kaj vec kot mi nudi CS3, tako da mi upgrade ni smiselen.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani