Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Iphone 4 slaba baterija
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.12.2010 21:31:59
Iphone 4 slaba baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupil sem cist novega tovarnisko odklenjenega iphona 4,nalozena je 4.2.1 verzija,baterija mi zdrzi dan in pol,v bistvu sam en dan ker ponoci pozre par procentov ob normalni uporabi, tel ni jailbrekan, nalozeno je par aplikacij z apple stora.pri prejsnjem 3 gs-u je dost bolj drzala baterija pa je bil jailbrejkan.sem zelo nezadovoljen z baterijo saj premalo zdrzi ce bi se pogovarjal malo vec pomojem nebi zdrzala se dan
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2010
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 27.12.2010 21:33:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
am... js filam iphona dnevno... mogoče celo večkrat -.- ? zdj.. a ga uporblaš al ne? č ga... pol dan in pol ni tko slabo.. glede na kake karakteristike ima...ni to stara nokia k je držala 1 tedn... oO č se ti pa zdi slabo... pa servis i guess
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.03.2010
Prispevkov: 216
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.12.2010 21:35:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
si kupil telefon zaradi baterije?

Jaz ga filam vsak dan,vseeno ali je še pol baterije ali je prazen.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.12.2010 21:35:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
povej prvo kolk maš usagea takrat, ko ga daš filat in kolk procentov kaže.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 27.12.2010 21:37:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce sm ze dal 650 evrov za aparat pricakujem neko kvaliteto,do sedaj sem imel vse generacije iphonov v lasti in sem preprican da mi se tako slabo baterija ni delala.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 27.12.2010 21:47:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Angus je napisal/a:
povej prvo kolk maš usagea takrat, ko ga daš filat in kolk procentov kaže.

no daj, razpričaj se
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.06.2010
Prispevkov: 456
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 27.12.2010 22:05:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok, dokler ne prilepiš screena porabe je težko rečt. Je pa res, da ponoči, v airplane mode, telefon ne porabi nič oz. max 1% baterije.
Če pa ga v enem dnevu sprazniš, pa to ne pomeni slabe baterije. Največji potrošnik so igre.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.06.2010
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 27.12.2010 22:08:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iBros je napisal/a:
Ok, dokler ne prilepiš screena porabe je težko rečt. Je pa res, da ponoči, v airplane mode, telefon ne porabi nič oz. max 1% baterije.
Če pa ga v enem dnevu sprazniš, pa to ne pomeni slabe baterije. Največji potrošnik so igre.


sam res nevem kaj ne tle čudnga d filaš iphona na dan in pol... oO
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.09.2010
Prispevkov: 106
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 27.12.2010 23:33:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iŠraj je napisal/a:
iBros je napisal/a:
Ok, dokler ne prilepiš screena porabe je težko rečt. Je pa res, da ponoči, v airplane mode, telefon ne porabi nič oz. max 1% baterije.
Če pa ga v enem dnevu sprazniš, pa to ne pomeni slabe baterije. Največji potrošnik so igre.


sam res nevem kaj ne tle čudnga d filaš iphona na dan in pol... oO


jah eni telefoni zdrzijo do 5 dni brez da jih filas seveda ti ne omogcajo vse kar ti iphone Very Happy jst k sm ga dobu mi je blo tezko se navadt ampak zdei sm se pa ze sprjaznu Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 335
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 28.12.2010 07:23:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To so spet tote glupe teme. "Telefon sem kupil za 700€ pa mi zdrži samo 2 dni" ja pismo pa si kupi Nokia 6310 pa ti bo zdržal 9 dni, pa boš lahko celo telefoniro in sms-e pisal. Pismo vsi bi meli telefone, če je treba z 2GHz Core 2 Duo procesorji pa 2 GB DRR RAM, pa po možnosti jedrsko baterijo...dajte no...keep it real. Mislim da je 1,5-2 dni zelo soliden čas za telefone današnje generacije.

P.S. ne me narobe razumet, to je moje osebno mnenje.

LP
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.06.2010
Prispevkov: 47
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 28.12.2010 07:49:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Soliden cas lih ni. Dejstvo pa je da se tehnologija baterij se najbolj pocasi razvija, zato sitacija je pac taka kot je. Pa ne mores rect da ima tel slabo baterijo, sploh pri 4ki je 3/4 aparata samo baterija Smile razen ce je defektna seveda,ampak glede na napisano se mi ne zdi. avtorju teme pa predlagam da izklopi 3G ce ga ne rabi, ker se dost pozna.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 2322
Kraj: Črnomelj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 28.12.2010 07:52:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne pritozujte se cez baterijo,... Vse k poznam z iPhoni majo telefon cel cajt v rokah,... In se pritozujejo za dva dni baterije... Very Happy Izklopite 3G in EDGE, izklopite vse notificatione, nehajte uporabljat safari in mail,... Nehajte gledat youtube,... Izbrisite igrice in ostale zabavne aplikacije,... Telefon uporabljajte IZKLJUCNO za klice in SMSe, pa vam bo zdrzala dosti dlje,... Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.11.2010
Prispevkov: 335
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 28.12.2010 09:28:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@Blackclaw: Zakaj ni soliden čas 1,5-2dni? Po tem takem je HTC z enim dnem uporabe boljši al kaj? Mislim določenega folka ne bom nikoli razumel. Išče tam težavo kjer je dejansko ni! Tak kot sta Angus in iBros povedala, prilimaj gor screen shot od "Usage", drugače samo drek mešamo Cool in bomo rade volje pomagali, če se da Wink

LP
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.02.2009
Prispevkov: 35
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 28.12.2010 09:48:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne se pritoževat, jaz ga zjutraj neham polnit in glej ga zlomka, zvečer se spet polni. V bistvu imam usb kabel zmeraj s seboj! Maili, okrog pol ure klicev, okoli 50 sms dnevno, občasno kakšen VegSamurai, pa je Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.06.2010
Prispevkov: 47
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 28.12.2010 18:09:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kutoga je napisal/a:
@Blackclaw: Zakaj ni soliden čas 1,5-2dni?


Je bilo misljeno tako bolj na splosno...glede na to da vcas ni bilo treba ravno filat telefonov vsak dan pa ce pogledas kako se je razvilo potem vse, prakticno imas ze skoraj laptopa za v zep..ampak baterije pa so se kar enake. Saj glede na zmogljivost aparata in kapaciteto oz. tip baterije je cas ok. Po svoje pa je tudi neke vrste zalost da moras v letu 2010 imet telefon vsak dan na kablu - in iz tega vidika se mi ne zdi solidno Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 28.12.2010 18:12:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj si vedel kaj kupuješ, ne? Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 28.12.2010 19:16:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blackclaw je napisal/a:
kutoga je napisal/a:
@Blackclaw: Zakaj ni soliden čas 1,5-2dni?


Je bilo misljeno tako bolj na splosno...glede na to da vcas ni bilo treba ravno filat telefonov vsak dan pa ce pogledas kako se je razvilo potem vse, prakticno imas ze skoraj laptopa za v zep..ampak baterije pa so se kar enake. Saj glede na zmogljivost aparata in kapaciteto oz. tip baterije je cas ok. Po svoje pa je tudi neke vrste zalost da moras v letu 2010 imet telefon vsak dan na kablu - in iz tega vidika se mi ne zdi solidno Smile


Pri pametnih telefonih (smratphones) z velikim zaslonom in goro funkcionalnosti je ze nekaj let praksa, da je potrebno imeti polnilec vedno nekje pri roki ... Smile ... tako npr. velja, da je fino imeti en polnilec v sluzbi, enega doma, enega v avtu,... in problemov s tem ni... Zbecer se je treba navadit, da das mobilnik polnit... in problema skoraj ne opazis vec Smile ... Vcasih so mobilniki res bili neodvisni od elektrike tudi po vec kot en teden... ampak s temi mobilniki si lahko zgolj telefoniral... posiljal in sprejemal SMS (pri novejsih potem tudi MMS) sporocila... in mogoce sem ter tja odigral kaksno igrico (Snake Very Happy , Tetris ali kaj podobnega)... Ekran je bil tako majhen, da bi recimo iz ekrana sodobnega smartphone-a naredil vsaj 4 ekrane Smile ... pa se ti so bili na zacetku bolj kot enobarvni (monokromatski) ... Ko so se pojavili barvni zasloni, pa je bilo tudi ze skoraj konec z generacijo takih mobilnikov, pri akterih si polnil le vsako drugo nedeljo, ko je bil cenejsi strom Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.02.2009
Prispevkov: 770
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 29.12.2010 12:03:58
Re: Iphone 4 slaba baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
Kupil sem cist novega tovarnisko odklenjenega iphona 4,nalozena je 4.2.1 verzija,baterija mi zdrzi dan in pol,v bistvu sam en dan ker ponoci pozre par procentov ob normalni uporabi, tel ni jailbrekan, nalozeno je par aplikacij z apple stora.pri prejsnjem 3 gs-u je dost bolj drzala baterija pa je bil jailbrejkan.sem zelo nezadovoljen z baterijo saj premalo zdrzi ce bi se pogovarjal malo vec pomojem nebi zdrzala se dan


A si zihr, da ti programi ne laufajo v multitaskingu... to namreč žre baterijo, še posebaj programi kot so skype ali messenger. Jaz, če zaprem vse kar multitaska, mi ponoči porabi samo 1 do 2% baterije.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 33
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 29.12.2010 12:13:37
Re: Iphone 4 slaba baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mat13 je napisal/a:
Michael je napisal/a:
Kupil sem cist novega tovarnisko odklenjenega iphona 4,nalozena je 4.2.1 verzija,baterija mi zdrzi dan in pol,v bistvu sam en dan ker ponoci pozre par procentov ob normalni uporabi, tel ni jailbrekan, nalozeno je par aplikacij z apple stora.pri prejsnjem 3 gs-u je dost bolj drzala baterija pa je bil jailbrejkan.sem zelo nezadovoljen z baterijo saj premalo zdrzi ce bi se pogovarjal malo vec pomojem nebi zdrzala se dan


A si zihr, da ti programi ne laufajo v multitaskingu... to namreč žre baterijo, še posebaj programi kot so skype ali messenger. Jaz, če zaprem vse kar multitaska, mi ponoči porabi samo 1 do 2% baterije.


imaš mogoče prižgan edge ves čas? ker meni po navadi, ko ga imam prižganga pobere čez noč enih 8% (na oko bi rekla slab 1% na uro), če ga pa nimam mi pa pobere ene 4% na noč.

Zdej pa mogoče neumno vprašanje (se vidi da sem še sveža), za zaprt multitasking, kaj se to poslužuješ dvakratni pritisk na home button, pa potem zapreš? Al je kakšna druga fora? Pa ne zamerit za vprašanje.

Drugače pa glede kar nudi telefon, mi baterija kar dobro zdrži, 2-3 dni, odvisno od usage.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 29.12.2010 12:15:04
Re: Iphone 4 slaba baterija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aiya je napisal/a:

Zdej pa mogoče neumno vprašanje (se vidi da sem še sveža), za zaprt multitasking, kaj se to poslužuješ dvakratni pritisk na home button, pa potem zapreš? Al je kakšna druga fora? Pa ne zamerit za vprašanje.


Ja to je to
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani