Jabuk
Priključki za zvok (Acer)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.12.2010 17:54:42
Priključki za zvok (Acer)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Doma imam malo starejši Acer laptop, ki je namenjen predvsem za glasbo na zunanjih zvočnikih, ampak pojavil se je problem, da se mi je ta priključek enkrat zmajal in plastika (nič drugega) se je malo odlomila, po pomoti sem kabl potegno. No, zdaj pa zvok včasih šumi ali pa mi prekinja in preklaplja na interne zvočnike. Zanima me če se da to kak popravit, pa če gre ta možnost: na laptopu je še ena vtičnica (poleg vtičnice za mikrofon in zvok out), ki ima znak kroglice in 4ih polkrožnih črt na obeh straneh, kaj to sploh je, čemu je namenjeno in ali se da zvok na kak čudežn način spravit na ta izhod.
Hvala in lep večer.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.08.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Velika Nedelja
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.12.2010 18:13:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede prvega vprašanja lahko povem, da ni nujno le priključek kriv. Verjetno si poizkušal zamenjati kabel, ne? Če je kriv priključek, bi morali zamenjati integrirano zvočno kartico v prenosniku, kar se najbrž ne splača. Kupi eksterno zvočno kartico, ki ti bo prinesla še nekolikšno boljšo kvaliteto zvoka.

Za drugo vprašanje nisem prepriačn, da znam odgovoriti.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.12.2010 18:39:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj če kabl gor držiš dela, tak, da mislim, da bo samo nek vtič, bom razmislil o zunanji, čeprav je to samo še ena dodatna škatla. Ja ob vseh teh kablih sem ponoči tega spregledal in ga z nogo potegno.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani