Jabuk
Crack za shake
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 02.11.2004 16:04:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hočem si malo ogeldati shake, pa ne mislim takoj zapraviti 3000$, zato sem si ga priskrbel nezakonito...žal...
Dobil sem crack, ki pa mi ne dela oz. ga ne znam pravilno namestiti... zraven so navodila, zatakne pa se mi pri DRUGI točki...kam napišem to številko, saj v network utility ne morem spremenit addresse. No tukaj so navodila:

1 - Open Network Utility. In the first infos tab, get your ethernet address (interface en0, not fw0)

2 - Write it down, without the " : ". It should look like "005080d6dff2"

3 - Drag & drop "key.dat" into your Shake 3.5 folder (at the same level than the app)

4 - Open "key.dat" with Simple Text. Replace all the "xxxxxxxxxxxx" with your own ethernet address (interface en0, not fw0).

5 - After the 5 replacements, close and save.

6 - Run the crack "Shake 3.5 Crack". Apply to Shake 3.5

Now Shake 3.5 is serialized.

PS: opravičujem se zaradi ilegalnih vprašanj, samo ko sem iskal shake demo na intrenetu ga ni bilo in je to edina možnost da sprobam ta program.

Hvala

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 02.11.2004 16:52:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nobeden je napisal/a:

2 - Write it down, without the " : ". It should look like "005080d6dff2"


maš kak list papirja pa svinčnik? Cool
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.11.2004 17:39:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja potem je pa nekej drugega narobe, ker mi noče zagnati shake-a. licence error. Sej najprej sem mislu tudi jest tako, sam mi ni delal in sem imel pomisleke glede tega. Mogoče nisem prou zagnal crack-a....jest sm ga prekopiral v direktorij od shake-a in ga zagnal... a sm kakšno malenkost spregledou?


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 03.11.2004 18:44:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nobeden je napisal/a:
Ja potem je pa nekej drugega narobe, ker mi noče zagnati shake-a. licence error. Sej najprej sem mislu tudi jest tako, sam mi ni delal in sem imel pomisleke glede tega. Mogoče nisem prou zagnal crack-a....jest sm ga prekopiral v direktorij od shake-a in ga zagnal... a sm kakšno malenkost spregledou?



če nisi tele cifre: 005080d6dff2 vpisu tja notr pol ne bi vedu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 534
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 03.11.2004 18:59:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa si najdu tistih 5 mest kamor bi mogu svojo MAC kodo vpisat? V tistem .dat fajlu?

_________________
http://www.bitenc.si/
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 04.11.2004 16:45:36
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok po vrsti...
prvo stvar iz fw0 v en0 spremenim..potem se sicer vrne nazaj na fw če zaprem in odprem networ utility.

prenesem key.dat v shake direktorij in zamenjam xxxx z ip jem pod en0, shranim.

crack sm prekopisou v shake direktorij in ga zalaufam...dam samo ekrat next..in že nalaga..javi da je vse uredu in dam zaključi.

nikamor ne morem vpisati tiste kode

verjetno sem kej spregledal...a ma kdo kakšno idejo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 04.11.2004 17:30:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nobeden je napisal/a:
ok po vrsti...
prvo stvar iz fw0 v en0 spremenim..potem se sicer vrne nazaj na fw če zaprem in odprem networ utility.

prenesem key.dat v shake direktorij in zamenjam xxxx z ip jem pod en0, shranim.


IPjem??? sej piše, da ni IP ampak ona čudna cifra! To si si ti mal narobe razlagu. Ful lepo piše, pejd po vrsti.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 04.11.2004 17:46:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ok, mal mi gre v nos, da pomagamo pri teh receh, ker so nelegalne, ne glede na to kako gledamo na stvar, ampak ok.

Se prej bi pojamral, da bi blo fajn, da bi se mal po internetu razgledal preden sprasujes take stvari. Cist mozno da je mel kdo ze podobne probleme. In ce ne bos takih zadev resil sam, potem ti rajs priporocam da se shejka sploh ne lotevas, ker je prekleto glomazna stvar.

Ok, samo hint. Mogoce ima dat file napacno koncnico. Mogoce je key.dat.txt namesto key.dat . Odpri v text editorju in dej save as in tam se enkrat napisi ime filetka key.dat. Ko te vprasa ce doda koncnico, mu seveda povej da ne.

Se ena rec, mogoce pac ne najdes prave cifre. Odpri terminal in notr vrzi ukaz lmhostid . To ti bo izpljunlo tapravo cifro.



_________________
www.3delavnica.com
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 04.11.2004 22:44:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
byla je napisal/a:
ok, mal mi gre v nos, da pomagamo pri teh receh, ker so nelegalne, ne glede na to kako gledamo na stvar, ampak ok.

Se prej bi pojamral, da bi blo fajn, da bi se mal po internetu razgledal preden sprasujes take stvari. Cist mozno da je mel kdo ze podobne probleme. In ce ne bos takih zadev resil sam, potem ti rajs priporocam da se shejka sploh ne lotevas, ker je prekleto glomazna stvar.

Ok, samo hint. Mogoce ima dat file napacno koncnico. Mogoce je key.dat.txt namesto key.dat . Odpri v text editorju in dej save as in tam se enkrat napisi ime filetka key.dat. Ko te vprasa ce doda koncnico, mu seveda povej da ne.

Se ena rec, mogoce pac ne najdes prave cifre. Odpri terminal in notr vrzi ukaz lmhostid . To ti bo izpljunlo tapravo cifro.



lmhostid že od ene verzije jaguarja ni več vsebovan v OS X
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 05.11.2004 08:13:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
probi pa bos vidu da dela.

_________________
www.3delavnica.com
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 05.11.2004 12:16:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
JES ratal je...sicer ne vem kako, ampak mi je ratal.Se enkrat sem prekopirou crack in pol je delal!!!!

Hvala vsem

Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 8
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 12.08.2005 10:46:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
/removed/


Nazadnje urejal/a mzadnik Čet 29. Mar 2007 15:59; skupaj popravljeno 1 krat
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 12.08.2005 11:21:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lahko ga kupis pri Arisu, kokr vem. Stane ful.

Crack? najdi ga ce ga rabis. Se enkrat vsem, ce ne znate sami najdt Shaka na netu in ce ga ne znate sami skrekat, potem bolje da se ne zaplezate s tem programom, ker kot sem ze reku, je stvar precej glomazna. Ce vam je photoshop glomazen, to pomnozite z 10.

_________________
www.3delavnica.com
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 51
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 12.08.2005 13:04:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mzadnik je napisal/a:
Paranoja: A slučajno kateri od teh programov, ki si jih "sposodiš od strica", sporoča kakšne informacije (še posebej take, na podlagi katerih te izsledijo) nazaj avtorju ali komurkoli drugemu?


Zadnje čase je kar nekaj takih programov naokoli. Sam to se vedno da obiti z uporabo programčkov kakeršen je Little Snitch in še z čim drugim.
Druče pa za vse začetnike priporočam da si malce preberejo forume na MSJ-ju.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 47
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 12.08.2005 13:14:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker sem šele sedaj videl o čem je šla tema je nisem uspel prej zapret! V bodoče pa prosim vse, ki imate nelegalna vprašanja, da se jih izogibate zastavljati na tem forumu! Spoštujte delo avtorjev in ne uporabljajte krakov. Postavite se v njihovo vlogo in predstavljajte si fanta s sanjami in moža, ki od njih živi. A res ne znate cenit originala? Veste kolk dela je vloženega preden kakšen program pride na police? Za tiste, ki želijo program samo stestirat še vedno obstajajo Trial in Demo verzije.

-krzo
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 16.08.2005 10:00:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
shake stane 3000$...ce bi jih imel, bi ga z veseljem kupil. Imel jih bom, ko bom obvladal shake in bom dobil dobro zaposlitev...kot compositor...za to potrebujem vec kot mesec dni kolikor traja trial..a tudi tega sedej kolikor vem se ni za shake 4...

ps: shake 4 je ze dosegliv na muli ali limewire Wink
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 16.08.2005 10:07:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aja...se to

Byla ne strasi foika s shake-om kako je glomazen...sam po sebi je program zelo enostaven za uporabo...izbira pravih prijemov za doloceno stvar pa je lahko zapletena in potrebuje veliko izkusenj.

Tako da lotite se shake-a...ze tako nas je premalo takoh, ki se ukvarjamo s tem.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 71
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 16.08.2005 10:23:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, meni se zdi program zelo kompliciran, seveda k temu stejem tudi teorijo compositinga. Pac preden zacnes redno uporabljat proxye, skripte in expressione all over, traja ogromno casa. Ma, ze to da se naucis premultiplyat alfa mapo rabis kr dolgo da dojames

_________________
www.3delavnica.com
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani