Jabuk
Iphone 3gs battery fix in aktivacija
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.10.2010
Prispevkov: 21
Kraj: MAribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.12.2010 15:12:09
Iphone 3gs battery fix in aktivacija
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav

Prejšnji teden sem na svoj iphone 3gs (4.2.1), instaliral bb 06.15.00 in ultrasn0w 1.2.
Zaradi nenormalno hitre porabe ( 40%+ čez noč ), sem danes poskusil z --->http://www.redmondpie.com/activate-iphone-4-3gs-3g-officially-without-original-sim-or-hacktivation-with-redsn0w-0.9.6b6-sam-subscriber-artificial-module/. Na redmondu sem prebral da bi to lahko zmanjšalo porabo baterije.
Naredim vse tako kot piše, vendar mi ne prime. Zato se odločim da poskusim ponovno. Izbrisal sam "SAM" iz cydie, in telefon me vrže v ne-aktivirano stanje.

Na itunes ne morem aktivirat ker nimam prave kartice.
Poskusil sem narediti restore na 4.2.1 , vendar mi je na koncu restora, vrnilo nek error.
Na cydii imam shranjene SHSH-je od 3.1.2 naprej ( 4.2.1 ni vključen ).
Na kak način lahko aktiviram?

Hvala za pomoč

Lp Sebastjan
iPhone Doctor

iPhone Doctor

Pridružen/a: 05.07.2010
Prispevkov: 1091
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.12.2010 15:21:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih


Se pravi, če ti ni prijelo boš moral ročno izbrati operaterja na katerega je zaklenjen tvoj iPhone.

lp,
mobi-com
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.10.2010
Prispevkov: 21
Kraj: MAribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.12.2010 15:34:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sploh ne morem priti v nastavitve telefona. ker mi kaze samo usb kabel in itunes logo. Sploh ne morem opravljati "nujnih" klicev. kot da bi bil printscreen. Ne morem narediti "boot tethered". Ker takrat ko mi kaze ananas ( namesto jabolka ) mi prekine in pokaže jabolko, ki pa nikoli ne "vstopi" v iphone.
Kaksna druga ideja?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 09.11.2010
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.12.2010 06:03:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To se je tudi meni pripetilo in sem moral najprej uporabit 0.9.6beta5 in inštalirat ultrasn0w, torej priti do točke kjer sem bil pred "SAM" akcijo.

Nato pa spet SAM, SAM Prefs, redsn0w 0.9.6b6, kot je opisano na http://blog.iphone-dev.org/

Sledilo pa je sledeče, kar sem moral parkrat ponovit, ni delovalo prvič, kar v angleščini, ker sem skopiral od drugod:

- turned off iTunes
- disconected the phone
- put the SAM De-Activate iPhone option to Auto Detect
- pushed Regenerate SIM
- plugged the iPhone to the USB
- started iTunes.

MAGIC, my SAM ActivationState is on WildcardActivated

Sem pa instaliral tudi push doctor. Sedaj mi je npr. čez noč požrlo 3% baterije, push notifications deluje b.p.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani