Jabuk
nov ali uporabljen iPhone?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 23.01.2009
Prispevkov: 44
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.10.2010 01:34:01
nov ali uporabljen iPhone?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo!

Danes sem kupil nov iPhone 4. Prodajalka je rekla, da jih aktivirajo v trgovini. Stvar navade pač, za vse uporabnike, ki morebiti nikol ne povežejo iPhona z računalnikom, ne vem... Anyway. To nardi, jaz odidem, in ko poskusim naložit eno aplikacijo v AppStore, mi on ponudi že neko uporabniško ime in kao da bi jaz mogu samo še odtipkat geslo.

Hmn. Kaj se vam zdi. A je bil ta iPhone uporabljen že prej al je to pač uporabniško ime, ki se je v AppStore na iPhonu preneslo takrat, ko je iPhone priklopla na računalnik in ga aktivirala?


Lep pozdrav!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 380
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.10.2010 02:13:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Telefon je morala aktivirati z nekim accountom, ko ga je povezala na računalnik, tako, da bi moralo biti vredu. Bodo pa drugi več povedali.
Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.10.2010 09:35:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjetno je na iTunes-u, preko katerega so v stacuni aktivirali iPhone, bi vpisan nekdo ... in ta vpis se je proi prvem priklopu, ko so ga aktivirali, prenesel se na iPhone.

Sej uproabnisko ime ti ponudi. Ce je to bilo v Italiji, je verjetno e-mail naslov s koncnico .it (noja... lahko je tudi gmail ali kaj podobnega).

Sicer pa lahko pogledas na strani https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do (trenutno je stran nedosegljiva) kdaj je bil tvoj iPhone prvic aktiviran ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani