Jabuk
MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.04.2013 20:06:55
MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moj prvi poizkus objave aplikacije.

Gre za aplikacijo za generiranje številk, čisto nov dizajn:
MyLottery - Uradna stran
MyLottery - iTunes




Je na voljo tudi v slovenščini, vendar če nimate Jailbreaka, je potrebno jezik nastaviti v nastavitvah aplikacije (iOS settings).

Komentarji so dobrodošli, sploh pri odločanju glede naslednjih verzij Smile

Lep pozdrav!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.12.2011
Prispevkov: 470
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.04.2013 07:15:49
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Popravek za domaco stran, na koncu pod "Who", "developed with by Dal Rupnik". Pa sam bi se pohvalil da je one-man-band tudi v besedilu, konec koncev si na to lahko ponosen, v besedilu pa uporabljas "We" Smile

Po posnetkih zgleda app lep, ideja s shake potezo odlicna, a sem za generator stevilk pripravljen it do 0.89 eur, pac osebna preferenca Smile

Srecno!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.04.2013 07:29:23
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj je sploh smisel v generatorju številk za loto?
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10379
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 15.04.2013 06:25:51
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Kaj je sploh smisel v generatorju številk za loto?


.. se sprašujem tudi jaz? Confused A smo res postali tako otopeli, da se tudi 8 številk poljubno ne moremo več izmisliti sami?

aja: sicer lahko "random" loto številke že kar označene na loto listku, kupite na prodajnih mestih direkt

Všečen vmesnik in simple Like

_________________
...::: Puck0 :::...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 15.04.2013 13:23:41
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@b4d, hvala za opozorila, bom takoj popravil. Tu in tam se lahko kakšna napakica izmuzne. Smile

@jerca, Puck0, se strinjam, da si naključnih številk res ni težko izmisliti. Vendar moja ideja izvira iz tega, da se v praksi loterijske kombinacije skoraj nikoli ne ponovijo. Tale app pa omogoča, da si že izžrebane kombinacije vnesete v seznam, nato pa se generirajo nove, ki so različne od teh. Lahko si izberete tudi procent, do katere mere se lahko številke ponavljajo v novo generiranih kombinacijah. Na seznam lahko dodate tudi kombinacije, ki se v praksi ne bodo izžrebale, na primer: 1,3,5,7,9, ... Vse to skupaj pripomore k malenkost višjemu procentu možnosti, da zadanete sedmico. Smile

Poleg tega je v aplikaciji implementirana še ena ideja in sicer uporaba okolja za naključnost. Večina (če ne vse) aplikacije na App Storu za ta namen uporabljajo vgrajene random generatorje (arc random, rand, ...), ki so psevdo generatorji, prva številka izvira iz trenutne časovne značke v procesorju, ostale pa so matematično zaporedje tega generatorja (če koga kaj več o tem zanima -> na primer. Mersenne Twister). MyLottery pa uporablja entropijo iz okolja s pomočjo senzorjev. Tako, da je naključnost številk bolj prava, kot naključnost z uporabo standardnih generatorjev. Smile

Glede cene je pa tako, pregledal sem nekaj podobnih aplikacij na App Storu in glede na njih, se mi cena zdi primerna.

Hvala za odgovore in lep pozdrav! Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 15.04.2013 14:00:23
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A, da bi pa na začetku kakšne promo kode objavil pa nisi razmišljal? Kar takoj na polno? Vsaj jaz, pa mislim, da še kdo imamo dovolj nekih "kvazi" razvijalcev, ki objavijo aplikacijo, za support potem naprej jim je pa malo mar. Sem že podprla in še bom, nekatere razvijalce, na "blef" pa ne padem več....Moje mnenje.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 15.04.2013 16:51:28
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
A, da bi pa na začetku kakšne promo kode objavil pa nisi razmišljal? Kar takoj na polno? Vsaj jaz, pa mislim, da še kdo imamo dovolj nekih "kvazi" razvijalcev, ki objavijo aplikacijo, za support potem naprej jim je pa malo mar. Sem že podprla in še bom, nekatere razvijalce, na "blef" pa ne padem več....Moje mnenje.

Maš prav... Ala vremenar...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 15.04.2013 17:24:46
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca, sem tudi o ceni sem precej razmišljal. Za takšno sem se odločil, glede na ostale aplikacije, kar se mi je po kvaliteti zdelo ustrezno.
Promo kode pa še nisem direktno gledal, nisem sploh vedel, da se to da naredit na App Storu. Smile Si mislila kaj takega?

http://developer.apple.com/library/ios/#documentation/LanguagesUtilities/Conceptual/iTunesConnect_Guide/12_RequestingPromoCodes/RequestingPromoCodes.html

Kar pa se tiče supporta, bo kar nekaj časa na voljo, tudi več updateov imam v mislih, seveda, če se bo njihov razvoj izplačal. Zaenkrat želim le, da se mi povrne vložen strošek v iOS developer program.

Nisem si mislil, da pri nas 1 EUR razlike v ceni igra takšno veliko vlogo, saj govorimo o zneskih primerljivih s ceno boljše ali slabše kave. Bom pa tudi razmislil v tej smeri, hvala za komenar. Wink

Sicer pa, v kateri "koš" razvijalcev me boš postavila, je tvoja izbira, spoštujem pa tvoje mnenje. Moje mnenje pa je, da sem se pri aplikaciji potrudil (bolj od razvijalcev marsikatere slovenske in tudi tuje aplikacije) in imam vso pravico zadevo prodajati (oziroma vsaj poizkusiti). Hvala vseeno za support slovenskih razvijalcev, čeravno nisem med njimi. Wink

Lep pozdrav!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 15.04.2013 18:37:41
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za kode nekaj takega ja ali pa za nekaj časa prepoloviš ceno npr. ali pa aplikacijo za nekaj časa ponudiš celo free.... Ne, nisem te postavila med "kvazi" razvijalce, sem mislila na splošno in ni letelo direktno nate, se opravičujem, če je izpadlo tako.
In ja, pri nas 1€ igra veliko vlogo, probaj, daj app npr. free potem pa čez nekaj časa postavi ceno....ne boš verjel kakšen bo razplet.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.12.2011
Prispevkov: 470
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 15.04.2013 19:28:19
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dejansko je med Tier 1 in Tier 2 appi velika psiholoska razlika, 1 ali pa 2 eur se zdi malo, ampak appe za 1 eur uporabniki veckrat impulzivno nabavijo in porabijo manj premisleka. Vsaj jaz ko vidim visjo ceno, najprej razmislim ce app potrebujem, za 0.89 eur, pa samo pritisnem Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 15.04.2013 21:26:53
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako nekako ja .... čeprav vedno pogosteje tudi pri 0,9 pomislm .... a res rabim eno aplikacijo da mi izbere par cifer .... konec koncev mi to delajo na eloterija kjer lahko tudi plačam, preverim ....... zame je v tem primeru stran vržen denar .....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 15.04.2013 21:48:56
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ta aplikacija je kr nekaj! škoda da apple sprejme take aplikacije sploh.Lahko bi spucali par takih dobesedno zasmetenih aplikacij.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 16.04.2013 19:30:07
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@jerca, b4d in Goran sem razmislil in se načeloma strinjam z vami, saj je pri nas stanje očitno takšno kot pravita. Sem dal aplikacijo Free, da lahko vsaj zadevo sprobate brez, da kupite. Verjetno pa ne bo vedno free, ampak bom upošteval vaš nasvet in ostal na Tier 1 (0.89 EUR). Upam, da bo to boljše, v veljavo pride čez nekaj ur (ko bo naslednji dan na najzgodnejšem timezonu po mojih informacijah).

Če je slučajno kdo že kupil, mu z veseljem povrnem tista dva evra. Kasneje bom poskrbel tudi za promo kode, ki bodo namenjene predvsem reviewerjem. Žal jih lahko podarim samo 50, razen če je kakšni drugi način, da jih dobim več?

@vauhau, cenim tvoje mnenje, zanima me pa vsekakor kaj bi ti spremenil/dodal/dodelal, da aplikacija ne bi bila "zasmetena"?

Lep pozdrav!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.07.2009
Prispevkov: 930
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 16.04.2013 19:57:51
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@legoless, aplikaciji ne bi nič dodal, nič odvzel, preprosto zbrisal bi jo in začel na nekem novem projektu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.12.2011
Prispevkov: 470
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 16.04.2013 21:31:15
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Legoless je napisal/a:

Če je slučajno kdo že kupil, mu z veseljem povrnem tista dva evra. Kasneje bom poskrbel tudi za promo kode, ki bodo namenjene predvsem reviewerjem. Žal jih lahko podarim samo 50, razen če je kakšni drugi način, da jih dobim več?


Vsaka nova objavljena verzija ti resetira stevilo moznih kod na 50.

Sem pa izkoristil free moznost pa namestil, hvala, ceprav mi je malo mar za random stevilke se manj pa za loterijo Smile

Simpaticna zadeva, sam bi zmanjsal stevilo tutorial screenov, ker traja dokler gre uporabnik cez. Pa malo poskusil zmanjsat velikost aplikacije, traja download predolgo Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 17.04.2013 08:41:49
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@vauhau, aplikacije sicer ne bom izbrisal, vendar pa delo na novem, večjem in bolj zanimivem projektu že poteka. Smile

@b4d, hvala za nasvete, jih bom definitivno upošteval pri naslednjem updatu, ki bo live v roku enega meseca.

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 19.05.2013 18:24:43
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

na App Store sem poslal novi update (1.0.1). Nekih hudih novosti ni, malenkostne izboljšave v hitrosti, nekaj bugov odpravljenih in dodana možnost preskoka navodil (user guida). App bo ostal free še nekaj časa, tako da brez skrbi.

Kot sem rekel, delo na novem projektu že poteka. Ker še ni dovolj pripravljen, da bi kaj več pokazal, sem objavil samo majhen predogled Smile Gre ta novi predvajalnik glasbe: http://www.arvystate.net/2013/05/music-player-design/

Ko bom imel več stvari pripravljenih, bom odprl novo temo, komentarji pa so vsekakor dobrodošli (čeravno naj ta tema ostane namenjena MyLottery appu).

Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 19.05.2013 18:43:44
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lep design Smile če bo hitrost in smooth app, potem mislim da obetavno Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.10.2012
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 08.10.2013 14:28:18
Re: MyLottery - Še ena aplikacija za loterijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Včeraj sem objavil še en update, ki popravi nekaj bugov, ki se pojavijo v iOS 7. Pride kasneje tudi iOS 7 redesign, z verzijo 2.0. Če pa ima kdo še kakšne ideje za funkcionalnosti pa lahko napiše, pa bomo upoštevali pri nadalnjem razvoju. Smile

Lp
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani