Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Kateri SLO APPLE forum vam je najboljši?
Najbolj všeč mi je ...
Jabolko org
3%
 3%  [ 10 ]
Jabuk si
88%
 88%  [ 279 ]
MacUporabnik si
2%
 2%  [ 9 ]
MojApple net
2%
 2%  [ 9 ]
Drugo
2%
 2%  [ 8 ]
Skupaj glasov : 315
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 928
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 29.07.2010 13:57:08
Kateri SLO APPLE forum vam je najboljši?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kratka anketa za splošen info. Forumi so razvrščeni po abecedi.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 29.07.2010 14:00:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glasoval sem za TA forum, čeprav mi vse te iPhone teme (odklep, JB, kje kupit...) najedajo!
Najboljši forum, ki pa ni omenjen je http://discussions.apple.com/index.jspa
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 928
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 29.07.2010 14:00:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sprašujem za SLO forume Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.11.2007
Prispevkov: 235
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 29.07.2010 14:12:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MojApple in MacUporabnik mi imata oba grde strani ni ju težko uporabljam.
Jabolko.org mi je zelo všeč po dizajnu ampak je forum bolj kot ne prazen.
Tako da sem glasoval za jabuk.si, ki me je všeč, kar je pa še bolj pomembno je pa da je forum aktiven.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 29.07.2010 14:28:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je tle najbolj všeč, ker mi je po izgledu kar lepa in pa predvsem pregledna stran. Pa tudi največ se dogaja. Če imaš recimo kak problem in tukaj kaj napišeš boš dobil prvi odgovor že prej kot v pol ure medtem ko na ostalih lahko čakaš tudi en teden ali pa ti sploh nobeden ne odgovori. Tako da jaz prisegam na jabuk.si
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.12.2008
Prispevkov: 298
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 29.07.2010 14:43:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klemn je napisal/a:
Meni je tle najbolj všeč, ker mi je po izgledu kar lepa in pa predvsem pregledna stran. Pa tudi največ se dogaja. Če imaš recimo kak problem in tukaj kaj napišeš boš dobil prvi odgovor že prej kot v pol ure medtem ko na ostalih lahko čakaš tudi en teden ali pa ti sploh nobeden ne odgovori. Tako da jaz prisegam na jabuk.si


+1
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.09.2009
Prispevkov: 954
Kraj: Drevo na vzhodu
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 29.07.2010 15:06:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Absolutno jabuk.si.

Čeprav bi želel, da se forumski del osveži, predvsem, pa, da se dodajajo kakšni novi članki.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 30.07.2010 00:18:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wildapple je napisal/a:
Absolutno jabuk.si.

Čeprav bi želel, da se forumski del osveži, predvsem, pa, da se dodajajo kakšni novi članki.

Ja članke tudi jaz pogrešam. Je pa zdej začelo malo na bolje kazat, tako da bravo vam ki ste spet začeli jabuk postavljati na temelje.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 30.07.2010 06:54:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz sem za to, da se vse slovenske apple strani združijo pod jabuk.si, z sodelavci z vseh strani. to bi blo zakon. jabuk.si forum, pa novice s strani avtorjev ostalih strani!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.07.2010
Prispevkov: 261
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 30.07.2010 08:53:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabukkk Wink
Tanartabulši Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 30.07.2010 09:59:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabuk.si.

Rad bi pa povedal, da sem vesel, ker si naredil tole anketo in ob tej priliki povedal nekaj glde mojapple.net.

Opazil sem, da je tam vedno MANJ uporabnikov in se folk raje obrača na jabuk.si forum s svojimi problemi, vprašanji, nasveti itd...

Zakaj je temu tako? Preprosto - ker ko je nek uporabnik tam vprašal določeno zadevo, za katero so ostali že spraševali, je bil "tepen" in celo grozili so mu, da more sam iskat odgovor in da če ne bo nehal da ga bodo celo banali. HALO!?
Sej razumem osebje, katero skrbi za tisti forum, da so morda več krat že povedali eno in isto oz napisali, AMPAK to še ni razlog, da pustiš uporabnika foruma brez odgovora, ker je nekdaj in nekoč bilo to že napisano!

Uporabnik potrebuje TAKOJ odgovor in nima časa iskat - potem je najbolje, da administrator (v temu primeru Alen) napiše vse možne težave in vse možne rešitve za vsak iphone in mi userji samo search uporabljamo in sploh ne zastavljamo vprašanj...

In valda je to posledica tega, da so se uporabniki začeli umikat takim forumom in so se preselili na take kot so jabuk.si, kjer je odprtih več tem z isto vsebino... sej ne rečem, da na jabuk.si ni sankcij, vendar je meja tolerance precej višja kot tam.

Še nekaj: uporabnik foruma JE ZLAT uporabnik, in več uporabnikov kot imaš na svojem forumu, več možnosti je, da bo tvoj forum najbolj obiskan in priporočen.

To je isto kot recimo mobilni operater in uporabnik: če uporabnik pokliče svojega operaterja tudi 20 x na dan in ga sprašuje eno in isto, mu je ta dolžan povedat odgovore. Konkurenca je prevelika, da bi se špilali to igro, kolko krat si že vprašal to zadevo in ne bom ti je povedal, ker je že bila nekdaj in nekoč že povedana.

Pa brez zamere vsem administratorjem in ostalemu osebju, ki so na temu in drugih forumih - to je samo moje mnenje.

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.11.2007
Prispevkov: 235
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 30.07.2010 10:33:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sylver je napisal/a:
Uporabnik potrebuje TAKOJ odgovor in nima časa iskat - potem je najbolje, da administrator (v temu primeru Alen) napiše vse možne težave in vse možne rešitve za vsak iphone in mi userji samo search uporabljamo in sploh ne zastavljamo vprašanj...


Jest se s temle nebi strinjal. Uporabnik je dolžan najprej uporabiti iskanje in šele nato vprašati (osnove bontona). Konec koncev uporabniki sami skrbimo za nivo foruma (kultura, urejenost). Če uporabniki niso sposobni sami držat nekega nivoja, kjer se teme ne ponavljajo, morajo za to poskrbet admnistratorji. Foruma kjer je vsaka tretja tema ista tudi ne bo noben bral (če se že gre za količino uporabnikov).
In če uporabnik potrebuje odgovor TAKOJ, bo najprej uporabil iskanje, ker je hitrejše in tudi kaže na to, da te res zanima odgovor. Vprašat in čakat na odgovor je simpl in za lenuhe.

sylver je napisal/a:
Še nekaj: uporabnik foruma JE ZLAT uporabnik, in več uporabnikov kot imaš na svojem forumu, več možnosti je, da bo tvoj forum najbolj obiskan in priporočen.


Dokler administatorji skrbijo za stran iz svoje dobre volje in nimajo od tega dobička se ne bo noben kej dosti sekiral če bo nezadovoljen uporabnik šel stran. Tako ali tako je to ponavadi tak user, ki je na forum prišel nekaj vprašat potem ga pa ni več.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 30.07.2010 11:06:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vsak ima pravico do svojega mnenja Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 17.08.2008
Prispevkov: 1447
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 30.07.2010 11:15:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sylver je napisal/a:


Uporabnik potrebuje TAKOJ odgovor in nima časa iskat


L O L

sylver je napisal/a:
potem je najbolje, da administrator (v temu primeru Alen) napiše vse možne težave in vse možne rešitve za vsak iphone in mi userji samo search uporabljamo in sploh ne zastavljamo vprašanj...



dvomim da bi se kater user in admin branil tega, odgovor na pladnju, forum ima vse odgovore na vsa vprasanje in tezave uporabnikov
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.10.2008
Prispevkov: 1572
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 30.07.2010 11:35:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No mogoče se glede tega iskanja nebi strinjal....če maš čas pač iščeš in iščeš po googlu odgovor (eni nimajo časa za to). Po drugi strani pa ko keri kaj vpraša mogoče isto ali pa ne ponavljajoče vprašanje mu kar hitro kateri odgovori naj si malo sam poišče...sedaj pa jaz osebno pogledam iz drugega zornega kota. Teh jailbrejkov, posodobitev je toliko...pa za vsak telefon posebej 2G, 3G, 3GS, 4G....pa pol vidiš da na 2G ne gre...na 3G naj bi šlo...3GS samo pred tem pa tem tednom...pa na tega gre...na onega ne.....in pol res sam več ne veš kak pa kaj. In kaj potem? Ja seveda vprašaš, da se prepričaš kako je z tvojim modelom...ali gre ta OS ali ne.

Eni pač niso toliko vešči in se mogoče pojavijo tu pa tam gor ko se pojavijo problemi...in se pač vpraša in dobiš parvi odgovor iz prve roke. Bistvo vsega je, da je uporabnik zadovoljen in je rešil problem. Tud meni ne paše brat in inskat poste pol pa vidim, da je iz leta 2009 april....malo se je treba vpraša koliko stvari se je od takrat spremenilo pa koliko OS-ov menjalo....

Pač moje mnenje....

Sigurno pa sem za ta forum. Ima veliko uporabnikov, ki ti z veseljem in hitro pomagajo.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 25.11.2009
Prispevkov: 1448
Kraj: Izola, Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 30.07.2010 11:38:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lol ja Smile ampak je žal tako.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 30.07.2010 11:48:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sylver je napisal/a:

Sej razumem osebje, katero skrbi za tisti forum, da so morda več krat že povedali eno in isto oz napisali, AMPAK to še ni razlog, da pustiš uporabnika foruma brez odgovora, ker je nekdaj in nekoč bilo to že napisano!


Ja kaj, kazen mora biti vzgojna. In če se njemu ne da v ze odprti temi najti odgovora, zakaj bi se potem moralo nekomu dati na novo razlagati. Sem ponavadi dosti toleranten ampak vseeno je to velika napaka na forumu in je prav da se jo poskuša odpraviti.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 30.07.2010 11:51:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanimiva anketa... bilo bi zanimivo videti rezultate iste ankete na drugih forumih... Smile
Ali pa najbolše da se da na ostale forume link od te ankete... ampak uprasanje ce so vsi userji registrerani na tem forumu.

_________________
Twitter: @matic_b
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 30.07.2010 11:52:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pabuk Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 03.05.2008
Prispevkov: 1065
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 30.07.2010 11:54:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Deko je napisal/a:
No mogoče se glede tega iskanja nebi strinjal....če maš čas pač iščeš in iščeš po googlu odgovor (eni nimajo časa za to). Po drugi strani pa ko keri kaj vpraša mogoče isto ali pa ne ponavljajoče vprašanje mu kar hitro kateri odgovori naj si malo sam poišče...sedaj pa jaz osebno pogledam iz drugega zornega kota. Teh jailbrejkov, posodobitev je toliko...pa za vsak telefon posebej 2G, 3G, 3GS, 4G....pa pol vidiš da na 2G ne gre...na 3G naj bi šlo...3GS samo pred tem pa tem tednom...pa na tega gre...na onega ne.....in pol res sam več ne veš kak pa kaj. In kaj potem? Ja seveda vprašaš, da se prepričaš kako je z tvojim modelom...ali gre ta OS ali ne.

Eni pač niso toliko vešči in se mogoče pojavijo tu pa tam gor ko se pojavijo problemi...in se pač vpraša in dobiš parvi odgovor iz prve roke. Bistvo vsega je, da je uporabnik zadovoljen in je rešil problem. Tud meni ne paše brat in inskat poste pol pa vidim, da je iz leta 2009 april....malo se je treba vpraša koliko stvari se je od takrat spremenilo pa koliko OS-ov menjalo....

Pač moje mnenje....

Sigurno pa sem za ta forum. Ima veliko uporabnikov, ki ti z veseljem in hitro pomagajo.

Ja sej to nimam nič proti da se nekaj vpraša. Ampak ponavadi pride nekdo na forum čisto na novo, ker ne ve niti kaj je jailbreak oz. zelo malo (če uporabiš google boš v 15 minutah zvedel o JB-u kar precej) in potem odpre NOVO TEMO, namesto da bi vprašanje postavil v že obsotječo temo. To je tisti problem. Ker potem imaš polno enih in istih tem ni forum pregleden ama ništa.

Drugače pa ni nič narobe če se na forumu kaj vpraša, ker to pa še nikoli ni škodilo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani