Jabuk
Aiport Extreme vprasanje
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.08.2007
Prispevkov: 435
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 01.04.2009 13:39:14
Aiport Extreme vprasanje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nameravam si omisliti dual band Airport extreme router (moj stari dobri Linksys je žal odšel v večna lovišča), pa me zanima nekaj stvari.

Na router bosta priključena direktno en WinXp računalnik ter PopCorn Hour (media player). Wireless pa Macbook ter največ 2xWinXP laptop.

Zanima me:
- kako je s prenom IPTV preko Airport Extreme - delovala naj bi IPTV (t-2) na ožičenem WinXP računalniku. Me pa skrbi, ker mi z Airport Express ni uspelo usposobiti delovanja delovanja IPTV (direktno od switcha do računalnika gre, preko AE ne). Ne vem, mogoče ima Extreme kaj več funkcij.

- slišal sem, da znajo biti problemi pri Airport Extreme pri igranju mrežnih iger (CoD, HL) - mogoče kdo ve kaj o tem? Nekaj glede tega, da nima port forwardinga...

- kako je z uPnP, torej da se npr. torrent program in router sama sporazumeta kateri port je odprt (to mi je delalo na linksysu)

- kako je s sharanjem v mrezi zunanji disk formatiran v NTFS (oz. dve particiji, ena OSx za backup Macbooka, druga NTFS?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.02.2008
Prispevkov: 1031
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.07.2010 19:23:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oi,

mene zanima predvsem če je možno da bi na en ethernet port spravu eno TV, eno paprek wirelessa Smile Namreč prebral sem, da naj bi IPTV šel lahko skozi to zadevo... http://avenard.com/iptv/IPTV_and_Wireless.html Zdej me zanima če je kdo že delal stem itd.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani