Jabuk
Imac 27" aplikacije
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 09.09.2010 19:28:36
Imac 27" aplikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
LP

Sem nov ponosni lastnik omenjene zadeve, se komaj učim veliko sem že prebral o forumih ker sem vedno bil na windowsih...
Za začetek imam word,acd see,forklift,toast,utorrent,winrar,vlc player in par igrc.

Mogoče za pomoč katere aplikacije so nepogrešljive na macu, najbol me moti itunes za mp3 veliko bolj mi ustreza winamp ampak ga ne najdem za maca.
Zanima me tudi kako zamenjati privzetega predvajalnika filmov??nardim tk kot v winsih, da mi vedno odpira vlc player ampak vseeno mi naslednič začne odpirat quick player in piše da je privzeti...pogrešam tudi v fingeru cut-copy,kako naredit da mi ohranjevalnik zaslona dlje dela, kako narediti pri zagonu kodo za vstop, najbolje me pa moti v safariju da moram vedno na tipkovnici zumirat na + ker je premajhno za gleat, nisem pa zasledil nikjer opcije da si lahko nastviš brskalnik na velikost okna kot ga ima ie,??

Zahvaljujem se vnaprej za pomoč
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 17.08.2008
Prispevkov: 1447
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 09.09.2010 20:12:50
Re: Imac 27" aplikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
VLC - http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=237754

ohranjevalnik zaslona



koda za vstop


cut-copy - ga po privzetem ni na Mac OS X-u. kaksen 3rd party app ali hack (govorim za datoteke, text editor in slicno pa command+X)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 09.09.2010 22:33:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
super
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 09.09.2010 22:48:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ce hoces da ti vlc po defaultu odpira doticne datoteke kliknes na datoteko ki bi jo rad spremenil, kliknes command+i, potem pa na tab open with in izberes program s kerim bi rad odpiral pa change all
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani