Jabuk
iTouch
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.05.2008
Prispevkov: 588
Kraj: Trbovlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.06.2010 19:26:01
iTouch
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo!



Kateri iPod Touch se trenutno najbolj splača kupiti? V mislih imam najmanj 32GB spomina, ostalo mi ni pomembno. Katero generacijo dobim najceneje in da je pravo razmerje cena/kakovost? Katero generacijo pripoporočate, glede na to da sem zelo omejen s financami? Najraje bi kupil iPhona 3G, ki ima vse v enem (iTouch in telefon), a so spet problem finance.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.03.2008
Prispevkov: 135
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 27.06.2010 20:05:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti to resno sprašuješ?
- www.bigbang.si
- www.epl.si
- www.fmcstore.si
- www.mimovrste.si
- www.istyle.si
- www.amazon.co.uk
- itd.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.06.2010 22:50:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na mojapple.net (ne delam reklame Neutral ) je novica z naslovom "le katerega izbrati? ...), na strani desno zgoraj je iskalnik in si preberi članek.

EDIT: Evo ti link http://alturl.com/syuk Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.03.2009
Prispevkov: 160
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 28.06.2010 09:06:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ti kar našparaj za iphone, ima pač vse v enem in tud cenovno, glede na kaj več ti ponudi ni prevelike razlike! in kaj ti ponudi? ena velika prednost je da imaš internet povsod (zelo pomembno za funkcionalnost veliko aplikacij) in vsaj meni bi veliko pomenilo da bi naokrog nosil le eno napravo. no ja, bi pa se moral verjetno sprijazniti z manj GB.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.05.2008
Prispevkov: 588
Kraj: Trbovlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 28.06.2010 09:10:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potem bo res najbolje, da privarčujem za iPhona. Ko pomislim, da bi moral s seboj nositi 2 cegla (E71 in iPod), me kar malo špikne. Very Happy
Hvala za nasvete.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.03.2009
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 09.07.2010 09:07:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Desty je napisal/a:
Potem bo res najbolje, da privarčujem za iPhona. Ko pomislim, da bi moral s seboj nositi 2 cegla (E71 in iPod), me kar malo špikne. Very Happy
Hvala za nasvete.

Jaz rajši nosim 2 cegla, kot, da bi dal 700 EUR za kakršenkoli telefon, pa čeprav je sam presveti iPhone. Kupil sem si HTC Desire in mi prav nič na svetu ne manjka na njem (razen malo več baterije). Imam pa tudi iPod Toucha, ki ga od kar imam ta telefon skoraj ne uporabljam več.
Glede na to, da sem imel druge iPode ga že prej nisem uporabljal za poslušanje glasbe, ampak bolj za maile, za hitro surfanje, za čekiranje e-baya, TV sporeda, vremena pa na hitro za kak YouTube pogledat.
Za Ipod Touch (32GB) iz ZDA sem dal 200 E za HTC desire v akciji pri Simobilu pa 250. Se pravi, da mi je ostalo še 250 za iPad!
Imam pravzprav čisto vse kar Apple proizvaja (vse modele iPodov (Nimam novega shuffla, ker je gnil, pa Nanota sem tudi podaril naprej), iPad, MacbookPro in iMaca) razen oh, ah iPhona, ki mi pa še na misel ne pride za tako noro ceno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.01.2009
Prispevkov: 852
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 09.07.2010 09:11:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iphone je za moje pojme trenutno eden najbolših telefonov na trgu kakšni htc , nokie, samsungi lepo te prosim ampak usak ima svoj okus jst ne grem več na nokio in na drugo firmo telefona kot samo Apple Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 09.07.2010 09:45:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
timko je napisal/a:
iphone je za moje pojme trenutno eden najbolših telefonov na trgu kakšni htc , nokie, samsungi lepo te prosim ampak usak ima svoj okus jst ne grem več na nokio in na drugo firmo telefona kot samo Apple Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

+1
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.01.2009
Prispevkov: 852
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 09.07.2010 09:50:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
+2
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani