Jabuk
Naključno prižiganje ohranjevalnika zaslona
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.08.2008
Prispevkov: 137
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.06.2010 14:08:45
Naključno prižiganje ohranjevalnika zaslona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

že nekaj časa se mi dogaja, da se mi naključno prižiga ohranjevalnik zaslona (imam sicer MB bel early 2008 2,4ghz c2d in poganjam SL 10.6.4 - problem se mi sicer pojavlja nekje od 10.6.2, mogoče .3). Stvar je še posebej moteča, ker imam nastavljeno zaščito ohranjevalnika z geslom (kar je sicer zelo priročno, saj mi prenosnik vedno deluje, ko pa grem stran od njega, ga hitro zaščitim s pomočjo quicksilver bližnjice). Tako da moram naključno vpisovati geslo...
V bistvu imam trenutno nastavljen ohranjevalnik na 10 minut, ampak se mi je problem pojavil tudi, če sem ohranjevalnik v celoti izklopil.
Moteče je tudi zato, ker se ohranjevalnik kar naključno prižge (razen v primeru, da laufa film v VLC-ju, potem se ne prižiga), npr. med branjem v full page načinu v Pages.

Je imel kdo podoben primer in ve, kje bi lahko tičala težava? Sem googlal, ampak ne najdem nobene rešitve/podobne težave.

Hvala!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2007
Prispevkov: 412
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.06.2010 14:42:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poglej če nimaš nastavljen kakšno bližnjico do SS in je nevede aktiviraš.
Včasih je bil hot corners kriv.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.08.2008
Prispevkov: 137
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.06.2010 15:13:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem imel hot corner včasih, ampak sem ga izklopil, ker mi je miška prepogosto popotovala v kot... tako da imam sedaj nastavljeno bližnjico v quicksilverju (ampak je absolutno ne vklapljam po nesreči, ker gre za kombinacijo alt+esc). Kakšen drug nasvet? Je mogoče lahko kak problem v quicksilverju - nisem ravno poznavalec programa, ampak mi je uspelo narediti bližnjico na scren saver.app in jo povezati z alt+esc.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani