Jabuk
Labtec Webcam 2200 z Snow Leopard
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.10.2009
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.06.2010 19:26:33
Labtec Webcam 2200 z Snow Leopard
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Spostovani!

Za omenjeni webcam (Labtec Webcam 2200) ne najdem driverjev za Snow Leoparda, vendar me zanima, ali je komu uspelo usposobiti to kamero?

Drugo vprasanje pa je, ko vlkjucim neko napravo v USB port, ali se mora kaj pokazati, oz. kako vidim, kaj je vse priklopljeno na USB portih od mojega mac minija (linux ukaz lsusb)?

Lp,
Marko
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.10.2009
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.06.2010 09:59:52
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nihce nima pojma??
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.11.2007
Prispevkov: 235
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.06.2010 20:52:56
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede kamerce nimam pojma...

za USB pa... če zaženeš System Profiler imaš v njem nekaj podatkov o priklopljenih napravah...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.08.2007
Prispevkov: 368
Kraj: Velika Nedelja
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.06.2010 16:27:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkoSan je napisal/a:
nihce nima pojma??


Kup podpore snemalni strojni opremi s pogledom na vključen ISight v skoraj vsak Mac računalnik je majhen, kljub Applovemu so delovanju z nekaterimi proizvajalci (Logitech).
Najbrž tovarniških ali Applovih gonilnikov ne bo, obstajajo pa alternative. macam je v QuickTime vtičnik pakiran univerzalni video gonilnik za USB prikazovalne naprave. Zraven vtičnika pride tudi aplikacija za nastavitve in hitro snemanje / fotografiranje s spletno kamero, vse dobiš tukaj. Preizkušeno deluje z Logitechovo spletno kamero Notebook Deluxe, ki sicer ni iz linije za Mac narejenih.

Deluje?

LP,
BIG_Yack
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 27.06.2010 20:37:14
Re: Labtec Webcam 2200 z Snow Leopard
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkoSan je napisal/a:
Spostovani!

Za omenjeni webcam (Labtec Webcam 2200) ne najdem driverjev za Snow Leoparda, vendar me zanima, ali je komu uspelo usposobiti to kamero?

Drugo vprasanje pa je, ko vlkjucim neko napravo v USB port, ali se mora kaj pokazati, oz. kako vidim, kaj je vse priklopljeno na USB portih od mojega mac minija (linux ukaz lsusb)?

Lp,
Marko


Pa si probal prikljucit? Ker jaz sem pred kratkim prikljucil eno Geniusovo webkamero... in brez kakrsnihkoli gonilnikov kar deluje Smile ...





_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.10.2009
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 28.06.2010 08:35:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Probal sem z macamom, ne prepozna kamere! Hec je v tem, da na tej web kameri mikrofon, ki je vgrajen v kamero, deluje na skypu brez problemov (Unknown USB input device mi javlja), vendar samega odjemalca za sliko ne morem nikakor spraviti v red. Kamera je prikljucena, saj gori LED, ki indicira delovanje. Je pa res, da je kamera povezana preko USB huba, vendar disk, ki ga imam priklopljen preko istega USB huba, deluje brez problemov, zato sem eliminiral moznost, da je HUB kriv.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 28.06.2010 09:50:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
to, da je preko Huba nima direktne zveze... kot lahko vidis pri moji drugi slikici, imam tudi jaz preko huba prikljuceno... pa je hub brez dodatnega napajanja ... Je pa prikljucena neka "leva" kamera, ki sem jo dobil na CeBITu na Geniusovem statnu kot darilce... in dela Razz

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 10.10.2009
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 29.06.2010 20:34:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
to, da je preko Huba nima direktne zveze... kot lahko vidis pri moji drugi slikici, imam tudi jaz preko huba prikljuceno... pa je hub brez dodatnega napajanja ... Je pa prikljucena neka "leva" kamera, ki sem jo dobil na CeBITu na Geniusovem statnu kot darilce... in dela Razz
Potem kaj, prodam kamero?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani