Jabuk
Airlock X2 brezplačno!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 17.03.2010 15:28:45
Airlock X2 brezplačno!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred kratkim sem na svojem blogu pisal o aplikaciji Airlock za mac. Gre se za preprosto aplikacijo, ki s pomočjo bluetootha in iPhona ali iPod Toucha varuje vaš računalnik. Vsakič, ko se z napravo odmaknemo od maca se le ta zaklene, ko pa spet pridemo v bližino pa se odklene.

Če koga zanima Airlock aplikacija za varovanja mac-a s pomočjo iPod Toucha ali iPhona, si lahko prebere več na mojem blogu http://makonja.info/blog, kjer tudi podarjam 2 licenci za ta progam vsem ki pravilno odgovorijo na vprašanje.

Več informacij o programu in demo pa si lahko preberete tukaj.

**UPDATE Airlock ekipa je odpravila težave, ki so se pojavljale, če si uporabljate bluetooth miško ali tipkovnico. Bug bo odpravljen z novim updejtom, ki pride kmalu.

lp, makonja
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 20.12.2009
Prispevkov: 323
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.03.2010 19:50:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No jaz sem tudi najprej mislil, da mi delata težave tipkovnica in miška. Pa sem ju enostavno ugasnil ampak težave ostajajo. Enkrat je MBP povezan drugič ne. Tu se v bistvu začne nova tema. Zakaj se MBP normalno poveže z miško in tipkovnico (nimam nikdar težav) z Iphon-om ima pa težave. Tudi s tetheringom. Navadno pomaga samo "pozabi napravo" in ponovno parjenje. In bi človek pomislil, da je nekaj narobe z Iphon-om. Ampak le ta se brezhibno povezuje s prostoročno napeljavo v avtomobilu. Malo sem čekiral po netu forume in se precej ljudi pritožuje nad BT v MBP. Žal pa imajo miljon rešitev nobena pa ni 100%. Je imel že kdo tu gor podobne težave?

Ta programček je drugače super in bi ga takoj kupil ampak ob takšnem nezanesljivem delovanju BT je malo brez veze.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani