Jabuk
Problem pri instaliranju aplikacij
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.03.2010
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.03.2010 16:33:03
Problem pri instaliranju aplikacij
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,tri dni sem ponosem lastnik 3GS z Hrvaske. Od takrat ves cas nekaj instaliram in brisem itd, itd. Lepo sem napredoval, sedaj pa se je pojavila prva tezava. Nekako ne znam instalirati pravilno progamov.
Imam torej 3GS 3.1.2. Jailbreakal sem ga s blackra1n. Mislim da gre za tako imenovani tethering jailbreak, ko se mi izkljuci, ga moram spet jailbreakat a pri tem nic ne izgubim.
Nato sem zacel nalagati programe. In sicer sem najprej preko Cydie nalo?il appsync. Potem sem preko iTunesa nalo?il brezpla?ni Accuweather. Ikona se je prikazala na iPhonu in dela. Potem pa sem nalo?il ?e tri programe. Dva uradna brezpla?na in enega neuradnega(ipa). Na iTunesu izgleda vse v redu. Pod zavihom applications so vsi stirje zavedeni in odkljukani. Odkljukana je tudi opcija sync applications. Ikone v displayu iPhona, ki je na iTunesu so na mestu. Ko potem izvedem sinhronizacijo pa se te ikone in ocitno tudi programi ne prenesejo na iPhone in jih tam ni!!
Nekaj programov sem instairal tudi preko installousa in ti se na iphonu prikazejo.
Tu so slike.

http://www.flickr.com/photos/42041013@N06/4432404438/

http://www.flickr.com/photos/42041013@N06/4432404434/

Kaj delam narobe?


LP
Bojan
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 27.08.2009
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.03.2010 10:21:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam enako težavo,nimam pojma zakaj se to dogaja.Je pa res to začelo odkar sem naložil novi software in blackrain.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.03.2010
Prispevkov: 4
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 18.03.2010 12:12:55
Delno reseno
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se tu odgovorim...

Ugotovil sem, da preko iTunesov lahko instaliram le tako, da najprej vse aplikacije odstranim, potem pa najprej instaliram eno free iz tistih, ki jih ze imam in potem skupaj vse stare in koliko pac imam novih. Potem dela. Nisem samo se probal ali res moram najprej eno free in potem vse ostale ali kar vse skupaj.

Problem je samo, da mi ob odstranitvi starih gredo seveda tudi vse nastavitve od programov. Ker pa sem ponosni novi lastnik itak se nimam dosti nastavitev...

LP
Bojan
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani