Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
SL in instant internet
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 27.08.2009 09:38:21
SL in instant internet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej, klicala sem na mobitel in jih povprasala, kako je s podporo na novem snow leopardu. seveda je bilo zraven se kopica vprasanj: cem? kdo? kak leopard? kdo?

... pocakajte trenutek ...
... sing sing sing sing sing ...

torej, mobitel baje se ni stestiral kako bi zadeva naj delovala, niti ne vejo, da pride nov OS X ven, nic. se kdo javi, da bi to stesitral? pa povedal, kako in kaj to usposobit? modem je ZTE MF622.

jaz ne upam nalagat, dokler nisem prepricana, da dela, ker je to moj edini vir do svetovnega spleta. Neutral


Ni navedeno

Prispevek: #2   Objavljeno 27.08.2009 09:41:15
Odgovori s citatom
Se javim v zameno za kavo. Srkanje kave v dvoje je vedno zanimivo Very Happy

PS: preverila na uradni strani proizvajalca?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 27.08.2009 09:48:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
googlala in nasla nic uporabnega. poleg tega je pa to rusko ali kitajsko cudo od modema. kaj pa vem kaksno.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.08.2009 09:53:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Instant internet, oziroma naprave ne delujejo... Ko prikljucim napravo v USB, mi javi kernel panic in restart...

Mislim da bomo na instant internet cakali se kr nekaj casa... Smile


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 27.08.2009 09:54:54
Odgovori s citatom
če prav razumem je ZTE MF622 le UMTS modem? Torej je ena od rešitev, da se kup drug UMTS modem. Na tržišču jih je kar nekaj Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 27.08.2009 10:04:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sebastijan, mislim da je UMTS/HSDPA. in za njega imam 2 leti narocnine pri mobitelu. tak da kupit novega ni glih racionalna odločitev.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 27.08.2009 10:04:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Seveda, sedaj pa bomo kupovali nove modeme... Rajsi prekinem narocnino pri mobitelu in grem k simobilu (tudi ce je pokritost dosti slbsa, omrezje slabse), saj njihova vodafon resitev bo kar hitro imela nove gonilnike...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 27.08.2009 10:07:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker, tudi mobitel nima bogve kaksnega omrezja. poleg tega pa ima zaprte porte. torrenta sploh ne morem uporabljat, ker vlece dol z 3,9 kb/s, medtem ko mi stvari preko safarija vlece s 70kb/s.

ne vem, kaj naredit, da bom lahko upgrade-ala, pa hkrati mela internet.


Ni navedeno

Prispevek: #9   Objavljeno 27.08.2009 10:08:52
Odgovori s citatom
haroker je napisal/a:
Seveda, sedaj pa bomo kupovali nove modeme... Rajsi prekinem narocnino pri mobitelu in grem k simobilu (tudi ce je pokritost dosti slbsa, omrezje slabse), saj njihova vodafon resitev bo kar hitro imela nove gonilnike...


Verjetno res ne najbolj pametna, vendar je rešitev za vse neučakane nad OS X 10.6 Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 27.08.2009 10:10:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Resitev je konkurenca Simobil. Verjamme, da bo vodafone imel vse pripravljeno v zacetku anslednjega tedna... Sicer pa sem z hitrostjo povezave in pokritostjo bolj zadovoljen pri Mobitelu...

Uporabljam pa ga bolj za mobilno pisarno, prezentacije kot pa za torrente, tako da glede tega ne vem Smile


Ni navedeno

Prispevek: #11   Objavljeno 27.08.2009 10:16:40
Odgovori s citatom
haroker je napisal/a:
Resitev je konkurenca Simobil. Verjamme, da bo vodafone imel vse pripravljeno v zacetku anslednjega tedna... Sicer pa sem z hitrostjo povezave in pokritostjo bolj zadovoljen pri Mobitelu...

Uporabljam pa ga bolj za mobilno pisarno, prezentacije kot pa za torrente, tako da glede tega ne vem Smile


In T-2? Sam sem zadovoljen s pokritostjo kot tudi z Novatel - UMTS modem, ki deluje preverjeno v Mac OS X 10.6.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 27.08.2009 10:24:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na T-2 sploh pomislil nisem, ker nikdar nisem verjel, da imajo dovolj dobro pokritost s signalom v Slo. Bo treba ocitno preveriti...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 27.08.2009 10:27:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tako, sem klicala tudi na simobil in sploh niso vedli, da prihaja snow leopard. imajo baje samo za windowse podporo poleg tega pa modemov trenutno ni na zalogi in bo potrebno cakati 3 tedne do 1 mesec. kar je pa spet way too much.

sebastijan, tudi t-2 je dobra resitev, sem slisala, da so ugodni in imajo hitrejso linijo kot mobitel ali simobil, ampak ti si v LJ in ti dela kot urica, za nase rovte pa dvomim, da bi bil tako zelo super.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 27.08.2009 10:30:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo fantje. Tudi ce na Simobilu nic ne vedo in trdijo, da imajo podporo le za Win, to ni res. Ze na zacetku ko sem pred letom pri njih vzel internet, so me poslali na naslednjo stran http://www.business.vodafone.com/site/bus/public/enuk/support/10_productsupport/laptop_connectivity/40_software/software/10_latest/p_mac.jsp

Kjer dobite gonilnike 3.04.06.00 z vsemi avtomatskimi anstavitvami za simobil in delujejo na SL Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 27.08.2009 10:38:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
klicala na t-2. deluje zadeva na SL, ampak pri nas v rovtah nimajo bazne postaje oz je v izgradnji (delovati bi naj zacela cez kaksen mesec) in zato ne morem imeti tega interneta.

za simobil se slisi dobro. samo spet treba cakati 1 mesec na njihov modem. drugace pa so mi na simobilu rekli, naj na njihovi uradni strani pogledam za software in ga probam zalaufat, ce bo delovalo, bo, ce ne, pa ne.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 27.08.2009 10:42:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Simobil dela. Glede modema pa res skoda...

Zalostno je, da najvecji operater, ki se ima za najboljsega, najnaprednejsega in uh in ah, ne spremlja kaj se dogaja na podrocju IT in se pripravi naprej.

Danes jih bom z taksnim veseljem klical in prosil za navodila da bo modem deloval na SL Smile mislim da bo prav veselo...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 27.08.2009 10:43:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Simobil dela. Glede modema pa res skoda...

Zalostno je, da najvecji operater, ki se ima za najboljsega, najnaprednejsega in uh in ah, ne spremlja kaj se dogaja na podrocju IT in se pripravi naprej.

Danes jih bom z taksnim veseljem klical in prosil za navodila da bo modem deloval na SL Smile mislim da bo prav veselo...

ko bi lahko poslušal pogovor.. Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 27.08.2009 10:44:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker porocaj. Wink

morem priznat, da ceprav so nevedni, so bili kljub vsemu zelo ustrezljivi in so povedali, kaj lahko naredim in kako sprobam.

torej sem obsojena na leoparda, razen ce grem na bolho in kupim kaj rabljenega. we shall see.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 27.08.2009 10:50:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Resitev je, da dovolj ljudi zatezi na Mobitel, da naj se premaknejo in podprejo SL... Ce mi danes ne znajo pvoedati resitve, bom pocakal se teden in nato odjavil njihovo storitev, sja zkaj bi placeval 30eur na mesec, ko pa ne morem uporabljati...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 27.08.2009 10:53:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja, se strinjam. samo jaz imam vezavo za 2 leti (neomejen paket) in trenutno je mimo 1 leto in 2 meseca. potem mi bojo pa hudici se zaracunali za odjavo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani