Jabuk
Apple care za računalnik, ki je bil kupljen v sloveniji
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.12.2008
Prispevkov: 51
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.10.2009 11:14:55
Apple care za računalnik, ki je bil kupljen v sloveniji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

imamm eno vprašanje glede Apple care. Torej zanima me, ali j že kdo podaljšal garancijo na tak način na računalniku, ki je bil kupljen v sloveniji?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.12.2008
Prispevkov: 51
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 28.10.2009 09:52:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot informacija, če bo komu koristilo.

Ker sem želel registrerati garancijo preko spletne strani, mi je vedno napisalo,d a Slovenija ni podprta.
Poklical sem na applovo podporo 0800 80-321, kjer sem jim najprej moral povedati serijsko številko appla. Moja garancija se izteče namreč čez en teden. Takoj so me opozorili, da imajo oni zapisan nakup računalnika pol leta prej, zato so me vljudno prosili za scan računa. Ni jih nič motilo, da sem naredil slike kar z iPhone-om in to kar med klicem Smile
Posredoval sem slike na mail skupaj z applecare številko. To je telefonistka potem posredovala v nek drug oddelek, kjer so potrdili te račune in spremenili datum nakupa na datum, ki je na računu. Za spremembo so potrebovali 24h.
Naslednji dan so mi sami vpisali še apple care in tako je garancija postala 3 letna Smile

Apple care sem kupil kar preko e-baya. Za garancijo sem odštel $120, kar znaša 80eur. 8gre pa za garancijo za 13inch računalnike (MB, MBP in Air)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.06.2009
Prispevkov: 232
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 28.10.2009 10:12:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Virtus je napisal/a:
Kot informacija, če bo komu koristilo.
Apple care sem kupil kar preko e-baya. Za garancijo sem odštel $120, kar znaša 80eur. 8gre pa za garancijo za 13inch računalnike (MB, MBP in Air)


Kako preko e-baya? Od tretje osebe? A so te oni (support) tja napotili? In kaj si potem prejel kot dokaz, da je podaljšana garancija sklenjena?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.11.2007
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 28.10.2009 17:00:02
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Virtus je napisal/a:
Kot informacija, če bo komu koristilo.

Ker sem želel registrerati garancijo preko spletne strani, mi je vedno napisalo,d a Slovenija ni podprta.
Poklical sem na applovo podporo 0800 80-321, kjer sem jim najprej moral povedati serijsko številko appla. Moja garancija se izteče namreč čez en teden. Takoj so me opozorili, da imajo oni zapisan nakup računalnika pol leta prej, zato so me vljudno prosili za scan računa. Ni jih nič motilo, da sem naredil slike kar z iPhone-om in to kar med klicem Smile
Posredoval sem slike na mail skupaj z applecare številko. To je telefonistka potem posredovala v nek drug oddelek, kjer so potrdili te račune in spremenili datum nakupa na datum, ki je na računu. Za spremembo so potrebovali 24h.
Naslednji dan so mi sami vpisali še apple care in tako je garancija postala 3 letna Smile

Apple care sem kupil kar preko e-baya. Za garancijo sem odštel $120, kar znaša 80eur. 8gre pa za garancijo za 13inch računalnike (MB, MBP in Air)


Malo pazi. To je sumljiva cena. Si dobil skatlo s serijsko stevilko Apple Care-a? Poglej si
http://reviews.ebay.com/FAKE-APPLECARE-APPLE-CARE-A-warning-to-buyers_W0QQugidZ10000000011731235
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 21.11.2007
Prispevkov: 118
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 28.10.2009 17:01:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce ti ne dajo serijske, reklamiraj nakup, dokler se lahko dobis denar nazaj.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani