Jabuk
Nov disk
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.05.2009 21:40:20
Nov disk
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na MBju bi zamenjal disk za večji, zdaj me pa nekaj muči: kako si lahko pri tem pomagam s Tmemachine backupom, narejenim ta Time Capsule? Moram na nov dis inštalirat Leoparda li obstaja kaka dirketna možnost prenosa nazaj (če se le da, brez USB povezave).
Ko sem to počel na MBP, sem ponucal kar zunanji disk in SuperDuper, ampak če je že kompleten backup na TC ...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.05.2009 13:38:35
Re: Nov disk
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jakaracman je napisal/a:
Na MBju bi zamenjal disk za večji, zdaj me pa nekaj muči: kako si lahko pri tem pomagam s Tmemachine backupom, narejenim ta Time Capsule? Moram na nov dis inštalirat Leoparda li obstaja kaka dirketna možnost prenosa nazaj (če se le da, brez USB povezave).
Ko sem to počel na MBP, sem ponucal kar zunanji disk in SuperDuper, ampak če je že kompleten backup na TC ...


SuperDupr bo hitrejš. Ker TM bo moral na novo naložit OS pri obnovitvi podatkov...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 21.05.2009 16:22:22
Re: Nov disk
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Blackrider je napisal/a:
jakaracman je napisal/a:
Na MBju bi zamenjal disk za večji, zdaj me pa nekaj muči: kako si lahko pri tem pomagam s Tmemachine backupom, narejenim ta Time Capsule? Moram na nov dis inštalirat Leoparda li obstaja kaka dirketna možnost prenosa nazaj (če se le da, brez USB povezave).
Ko sem to počel na MBP, sem ponucal kar zunanji disk in SuperDuper, ampak če je že kompleten backup na TC ...


SuperDupr bo hitrejš. Ker TM bo moral na novo naložit OS pri obnovitvi podatkov...

Jah, bo res. Sem itak že fertik, nov disk not, vse že nazaj zloženo ... SuperDuper seveda. To je bil dobro ponucan denar.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.12.2008
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 24.09.2009 13:50:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo, bom kar tu postavla vprašanje.

Na servisu imam Air-a, kjer mi bodo zamenjali disk zaradi sesutja. Serviser mi je reku, da je sicer ohranu podatke + tega imam time machine na zunanjem disku, vendar me zanima naslednje:
- se mi bo ohranil NLB certifikat za klik?
- se mi bodo ohranili mejli v entourage-u?

P.S. pa še eno nevmesno vprašanje, se da kako ponovno pridobit mejle v gmailu, ki so bili zbrisani iz smetnjaka?

Hvala za info; serviser se ne oglasi, jz pa nujno rabim odgovore Smile
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 12.10.2009 14:32:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na MacBooka sem priklopil zunanji disk WD Passport, ki se napaja prek USB-ja, zdaj pa imam eno vprašanje. Ali je pametno imet disk nonstop priklopljen na MacBooka(zaradi baterije) in ali je pametno nareit, da bi uTorrent downloads mapa bila na zunanjem disku, tako, da bi downloadal direkt na zunanji disk?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.09.2009
Prispevkov: 295
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.10.2009 14:35:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi je napisal/a:
na MacBooka sem priklopil zunanji disk WD Passport, ki se napaja prek USB-ja, zdaj pa imam eno vprašanje. Ali je pametno imet disk nonstop priklopljen na MacBooka(zaradi baterije) in ali je pametno nareit, da bi uTorrent downloads mapa bila na zunanjem disku, tako, da bi downloadal direkt na zunanji disk?


Pa sej ti je v vsakem primeru priklopljen na laptop disk Very Happy
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 12.10.2009 14:54:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iGogi je napisal/a:
sussi je napisal/a:
na MacBooka sem priklopil zunanji disk WD Passport, ki se napaja prek USB-ja, zdaj pa imam eno vprašanje. Ali je pametno imet disk nonstop priklopljen na MacBooka(zaradi baterije) in ali je pametno nareit, da bi uTorrent downloads mapa bila na zunanjem disku, tako, da bi downloadal direkt na zunanji disk?


Pa sej ti je v vsakem primeru priklopljen na laptop disk Very Happy

gre se kako je z direktnim prenosom torrentov na disk...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 12.10.2009 15:35:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nima neke veze... pač malo bolj kuri baterijo in nič druga
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani