Jabuk
Iphone postopno zvonenje in sms reply
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.10.2009
Prispevkov: 297
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.10.2009 11:55:32
Iphone postopno zvonenje in sms reply
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene zanima ali iphone sploh omogoča postopno zvonenje. Question
Ponavadi večino telefonov to omogoča, moj iphone 3g pa žal ne al kako ? Crying or Very sad

Pa drugo vprašanje kako in ali si sploh lahko nastavim da dobim nazaj ko pošljem sms odgovor ali je sms dostavljen ali še vedno ni prispel. Question

Namreč to sta dve stvari pri katerih delajo na večini telefonov brez problema, na iphone pa ne najdem nobene takšne nastavitve ki bi to omogočale.. Crying or Very sad

Če obstajajo kakšne aplikacije ki ti dve funkciji omogočata, pa prosim za ime takšnih aplikacij.

Hvala in lp...
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.10.2009 12:06:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tukaj preberi kako vklopit povratnice: http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=9503&highlight=povratnice
da bi se pa glasnost pri zvonenju stopnjevala pa ne gre naredit edino, če za to obstaja kakšna aplikacija ampak jaz ne poznam nič takega, če sploh obstaja, ker tega ne rabim
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.06.2009
Prispevkov: 458
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.10.2009 19:43:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zvonenje si lahko postimas sam, pac vzames melodijo in jo spremenis, da postopno ratuje glasnejsa. potem ti jo bo telefon tut tko predvaju..
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.10.2009
Prispevkov: 24
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.10.2009 09:12:16
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sussi je napisal/a:
tukaj preberi kako vklopit povratnice: http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=9503&highlight=povratnice
da bi se pa glasnost pri zvonenju stopnjevala pa ne gre naredit edino, če za to obstaja kakšna aplikacija ampak jaz ne poznam nič takega, če sploh obstaja, ker tega ne rabim


Živ!

Sem poskusil na 3gs 16gb, 3.1.2, ITA, jailbreak pa se mi ne pokaže nič dodatnega pod General Messages, kjer bi to lahko vklopil... me pa moti, saj sem predhodno pri Nokiji to imel BP... :S
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.09.2009
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 21.10.2009 13:46:11
Re: Iphone postopno zvonenje in sms reply
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alessy je napisal/a:
Mene zanima ali iphone sploh omogoča postopno zvonenje. Question
Ponavadi večino telefonov to omogoča, moj iphone 3g pa žal ne al kako ? Crying or Very sad

Pa drugo vprašanje kako in ali si sploh lahko nastavim da dobim nazaj ko pošljem sms odgovor ali je sms dostavljen ali še vedno ni prispel. Question

Namreč to sta dve stvari pri katerih delajo na večini telefonov brez problema, na iphone pa ne najdem nobene takšne nastavitve ki bi to omogočale.. Crying or Very sad

Če obstajajo kakšne aplikacije ki ti dve funkciji omogočata, pa prosim za ime takšnih aplikacij.

Hvala in lp...


Če je razlog zaradi katerega bi rad da se zvonenje stopnjuje to da te telefon zbuja sredi noči, potem obstaja aplikacija, ki reši ta problem, saj lahko nastaviš telefon tako da se avtomatsko zmanjša zvonenje ob določeni uri, nato pa se spet ob določeni uri prižge. Poleg tega lahko v profilu nastavi katere zvoke naj ti aplikacija izklopi. Naprimer če bi rad da zvonenje ni omogočeno po noči, hočeš pa da te budilka zbudi potem ti ta aplikacija to omogoča. Imenuje se Auto Silent.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 21.10.2009 14:46:29
Re: Iphone postopno zvonenje in sms reply
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tecumseh je napisal/a:
alessy je napisal/a:
Mene zanima ali iphone sploh omogoča postopno zvonenje. Question
Ponavadi večino telefonov to omogoča, moj iphone 3g pa žal ne al kako ? Crying or Very sad

Pa drugo vprašanje kako in ali si sploh lahko nastavim da dobim nazaj ko pošljem sms odgovor ali je sms dostavljen ali še vedno ni prispel. Question

Namreč to sta dve stvari pri katerih delajo na večini telefonov brez problema, na iphone pa ne najdem nobene takšne nastavitve ki bi to omogočale.. Crying or Very sad

Če obstajajo kakšne aplikacije ki ti dve funkciji omogočata, pa prosim za ime takšnih aplikacij.

Hvala in lp...


Če je razlog zaradi katerega bi rad da se zvonenje stopnjuje to da te telefon zbuja sredi noči, potem obstaja aplikacija, ki reši ta problem, saj lahko nastaviš telefon tako da se avtomatsko zmanjša zvonenje ob določeni uri, nato pa se spet ob določeni uri prižge. Poleg tega lahko v profilu nastavi katere zvoke naj ti aplikacija izklopi. Naprimer če bi rad da zvonenje ni omogočeno po noči, hočeš pa da te budilka zbudi potem ti ta aplikacija to omogoča. Imenuje se Auto Silent.

Auto silent domnevam da je v cydiji? Cool
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani