Jabuk
nadležen "beep"
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 76
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 01.10.2009 20:53:34
nadležen "beep"
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred nekaj dnevi se mi je začel oglašati moj jailbreakan 3g iphone z nadležnim soundom podbnemu warrning soundu iz windowsov.

"Beep" nastopi na random intervalih (vsaj mislim tako), zadnjo aplikacijo sem instaliral nekaj tednov nazaj.

Any ideas?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 01.10.2009 21:58:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nobenega "vizuelnega" opozorila? Imaš jailbreakan telefon? Deluje kaka aplikacija v ozadju, ki ima veze s kakimi warningi? Lahko da imaš naložen kak status notifier, ki te v določenih intervalih opozarja, da imaš zgrešen klic ali kak neprebran sms / mail .... ?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 76
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 01.10.2009 22:01:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kot sem napisal imam jailbreakan telefon, imam instalirane sbsettingse pa se nekaj drugih "cydia" aplikacij

ampak zvok se mi je zacel pojavljati pred kratkim (3 dni) medtem ko ze vec tednov nisem instaliral nic novega
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 02.10.2009 07:04:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
eiht98 je napisal/a:
kot sem napisal imam jailbreakan telefon, imam instalirane sbsettingse pa se nekaj drugih "cydia" aplikacij

ampak zvok se mi je zacel pojavljati pred kratkim (3 dni) medtem ko ze vec tednov nisem instaliral nic novega


Problem je gotovo v eni izmed "nekaj drugih "cydia" aplikacij" Smile ... In to, ce nisi instlairal nic novega, ni pomemben podatek... saj ti je lahko recimo aplikcaij potekla (trial obdobje) ... ali pa ti kaksna aplikacija signalizira s "push notifications" kaksen dogodek ...

Tezko pa je ugibati, ce je edini koristen podatek: "nekaj drugih "cydia" aplikacij" Very Happy Cool

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.09.2009
Prispevkov: 447
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 02.10.2009 08:19:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi meni je telefon ene parkrat zapiskal v 2 tednih odkar ga imam, pa ni jailbreakan, gre za 3gs...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani