Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Pokažite svojo stran
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2007
Prispevkov: 70
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 13.08.2009 08:27:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.lekarnar.com
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 13.08.2009 08:30:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Zanimive strani. Upam, da se z oblikovanjem ne ukvarjate profesionalno. Vecina videnega je graficno nedovrseno, hirarhicno nepregledno in kot celota ne deluje.

No to je moje mnenje videnega. Pa brez zamer.


Podpis!
ifreak... mogoče kakšna (ampak se mi zdi vse narejeno iz template)... drugače pa SkiPass je kar nekaj...

Potem se pa bavi z web designom, če je strankam to všeč, pa še na pol zastonj (kaj dosti ne moreš računat za to)...
Se opravičujem, vendar nekdo vam mora v obraz povedat, da ni vse dobro (veliko je za skozlat) kar naredite oz. predelate template... bodite malce samokritični... če že imate doma računalnik še niste designerji... pustite to tistim, ki so in ne kvarite dobrega okusa.

Sedaj me pa napadite... še prej pa si oglejte vaša dela in se zamislite!

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 13.08.2009 08:41:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
vsake oči imajo svojega malarja ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.06.2009
Prispevkov: 267
Kraj: Slovenske Konjice
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 13.08.2009 08:48:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel. vsake oci imajo svojega "malarja". ja, res je da nekateri predelajo template, drugi pa naredijo celoten css od zacetka in je pac treba za to odsteti vec denarja. ampak ta tema je bila odprta zato, da pokazemo, kaj kdo dela, ne pa da bi se "simfali". mene sicer ne moti, da poves svoje, sej smo v svobodni drzavi. in mogoce nekdo, ki se ne ukvarja s spletnimi stranmi res ne naredi vsega perfektno in ne preracuna vsakega kota med objekti na strani, ampak je lahko vizualno ravno tako vredu stran. vsaj to je moje mnenje.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 08.11.2006
Prispevkov: 871
Kraj: Žalec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 13.08.2009 08:50:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
haroker je napisal/a:
Zanimive strani. Upam, da se z oblikovanjem ne ukvarjate profesionalno. Vecina videnega je graficno nedovrseno, hirarhicno nepregledno in kot celota ne deluje.

No to je moje mnenje videnega. Pa brez zamer.


Podpis!
ifreak... mogoče kakšna (ampak se mi zdi vse narejeno iz template)... drugače pa SkiPass je kar nekaj...

Potem se pa bavi z web designom, če je strankam to všeč, pa še na pol zastonj (kaj dosti ne moreš računat za to)...
Se opravičujem, vendar nekdo vam mora v obraz povedat, da ni vse dobro (veliko je za skozlat) kar naredite oz. predelate template... bodite malce samokritični... če že imate doma računalnik še niste designerji... pustite to tistim, ki so in ne kvarite dobrega okusa.

Sedaj me pa napadite... še prej pa si oglejte vaša dela in se zamislite!



no pa da vidimo tvoje mojstrovine mojster, ki zgleda da imaš tudi ti računalnik doma in se "spoznaš" na dizajnerstvo"
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 365
Kraj: London, Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 13.08.2009 08:52:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ti si se pa vrjetno rodil mojster ne? Pustite to tistim ki so.. Mislim ego izjava do konca. Ali se mogoce bojis konkurence nekoc Confused
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 13.08.2009 08:57:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
eni pač delajo za sebe, za zabavo in pač še ne obvladajo vseh stvari zato je brezveze, da se ti primerjajo s timstimi, ki se s tem ukvarjajo profesionalno oz. imajo tako službo...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 13.08.2009 09:09:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
haroker je napisal/a:
Zanimive strani. Upam, da se z oblikovanjem ne ukvarjate profesionalno. Vecina videnega je graficno nedovrseno, hirarhicno nepregledno in kot celota ne deluje.

No to je moje mnenje videnega. Pa brez zamer.


Pod tole se podpišem z velikimi črkami.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 13.08.2009 09:24:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekaj je, da imajo vsake oci svojega malarja, tukaj se lahko pogovarjamo o stvareh. Ko pa se gre za osnovna pravila likovne teorije, komplementarnosti barv, postavitve elementov na strani in hirarhija vsebine, pa ni vec tukaj vsake oci imajo svojega malarja. UX je zelo pomemben element spletne strani.

Problem v danasnjem casu je, da vsakdo, ki ima doma PC-ja/Mac, na njem Photoshop, Illustrator ali "bog ne daj" Corel Draw se ima za designerja... Kaj pa talent, izkusnje, teorija...?

Nekaj je poznavanje programov, drugo je biti oblikovalec. Konkurenca pa je vedno dobrodosla. Saj le z njo, se clovek razvija naprej in ne stoji na mestu.

Kot sem ze rekel, zanimive strani, spostovanja vreden trud, a upam, da tega ne prodajate narocnikom. Ker to je potem nat... narocnika.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 13.08.2009 09:24:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jakopc je napisal/a:
http://www.lekarnar.com


Ql
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 13.08.2009 09:46:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uuuuu ste se zagnali... a resnica zareže globoko kaj?
Ne, nobene konkurence se ne bojim (dejte bit resni), konkurenca je vedno dobrodošla (ampak to???)... pa tudi svojih stvari ne bom kazal.... no sedaj pa napadite: si ne upaš ipd.

Res je, da imajo vsake oči svojega malarja ampak... eno je to, drugo pa, da so ene reči totalen d***k ... in to je moje mnenje, ki mi ga ne morete vzet. Smilijo se mi stranke, ki so plačale to (upam, da ne preveč).

@haroker: podpis

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 13.08.2009 09:50:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
nejc4321 je napisal/a:
Ti si se pa vrjetno rodil mojster ne? Pustite to tistim ki so.. Mislim ego izjava do konca. Ali se mogoce bojis konkurence nekoc Confused


Nejc... nisem se rodil mojster in pri mojih letih (krepko čez 30) še vedno ne trdim, da sem mojster... daleč od tega. Še vedno si priznam, da veliko stvari ne znam in se jih probam naučit. Sem si pa sposoben priznat, da je katera moja stvar živ DREK in če mi kdo to reče si vzamam kod dobronamerno kritiko.
Nejc... s tem kar so nekateri tu pokazali... se take konkurence nimam bat... sam se pa ne mislim izpostavljat in tekmovat s šolarji kdo ima daljši l****k.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 12.07.2009
Prispevkov: 5
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 13.08.2009 10:58:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
haroker je napisal/a:
Zanimive strani. Upam, da se z oblikovanjem ne ukvarjate profesionalno. Vecina videnega je graficno nedovrseno, hirarhicno nepregledno in kot celota ne deluje.

No to je moje mnenje videnega. Pa brez zamer.


Podpis!
ifreak... mogoče kakšna (ampak se mi zdi vse narejeno iz template)... drugače pa SkiPass je kar nekaj...

Potem se pa bavi z web designom, če je strankam to všeč, pa še na pol zastonj (kaj dosti ne moreš računat za to)...
Se opravičujem, vendar nekdo vam mora v obraz povedat, da ni vse dobro (veliko je za skozlat) kar naredite oz. predelate template... bodite malce samokritični... če že imate doma računalnik še niste designerji... pustite to tistim, ki so in ne kvarite dobrega okusa.

Sedaj me pa napadite... še prej pa si oglejte vaša dela in se zamislite!


template je uporabljen samo na blogu (kot sm tudi napisal), vse ostalo je nerejeno iz nule...

Sebe ne tretiram kot ne vem kakšnega mojstra, pač rad delam te stvari in se sproti učim... tukaj ne vidim nič slabega...

Se pa vse kakor priporočam za kakšno tvojo mojstrovino Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1564
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 13.08.2009 11:50:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@faganel: saj vse lepo in prav, da napises kritiko na druga dela pa, da jim ralozis kako je to v poslovnem svetu ampak pusti jim veselje. Ce so za nekoga naredili stran in so dobili placano je to za njih dobro. Tudi ti nisi verjetno naredil prve strani profesionalne napram kaki 5 ali pa 6. Pa zdaj, ce si (in se imas za) dijanerja bi lahko bil tako prijazn in vseeno objavil vsaj en tvoj dizajn (vzdrzevanje le-te ljudi tukaj ne zanima), da tudi mi ostali ocenimo tvoj izdelek. Spletna stran ni samo dizajn! Kaj pa koda, ki deluje v ozadju? Lep dizajn se ne naredi spletne strani uporabne ampak je bolj bistveno tisto kar je na strani in kar ti le-ta omoga...dizajn pa vse to samo dopolnjuje. Drugace pa lep primer dizajnerske spletne strani s preglednostjo je Apple.com. To ni napad na tebe faganel ampak samo mnenje na tvoje kritike. Zdaj pa se le opogumi in nam daj povezavo do enega tvojega dela, da se tudi drugi dobijo kaksen navdih za spremembo svoje obstojece strani Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3123
Kraj: Lendava
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 13.08.2009 12:07:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moje strani:
http://www.lendava-turizem.si/
http://www.zkp-lendava.si/

Nobena ne bo validirala, ampak delam na tem.
Kodo ne gledat, ker je (zaenkrat še) katastrofalna.

Sicer se osebno ukvarjam predvsem z grafiko, webdizajn je bolj kot ne, neke vrste konjiček.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #56   Objavljeno 13.08.2009 12:12:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pri lendava se pojavi tole (slovenski jezik)


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #57   Objavljeno 13.08.2009 12:14:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imamo je napisal/a:
pri lendava se pojavi tole (slovenski jezik)


ja, res je. sem ravnokar kliknil link in me je zadelo to Confused
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #58   Objavljeno 13.08.2009 12:40:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za Warning je po novem tud predviden za iPhone Wink Sem videl, ko sem delal prevode.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3123
Kraj: Lendava
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #59   Objavljeno 13.08.2009 13:30:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hmm... s čim vi to brskate?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #60   Objavljeno 13.08.2009 13:31:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lordjimy je napisal/a:
@faganel: saj vse lepo in prav, da napises kritiko na druga dela pa, da jim ralozis kako je to v poslovnem svetu ampak pusti jim veselje. Ce so za nekoga naredili stran in so dobili placano je to za njih dobro. Tudi ti nisi verjetno naredil prve strani profesionalne napram kaki 5 ali pa 6. Pa zdaj, ce si (in se imas za) dijanerja bi lahko bil tako prijazn in vseeno objavil vsaj en tvoj dizajn (vzdrzevanje le-te ljudi tukaj ne zanima), da tudi mi ostali ocenimo tvoj izdelek. Spletna stran ni samo dizajn! Kaj pa koda, ki deluje v ozadju? Lep dizajn se ne naredi spletne strani uporabne ampak je bolj bistveno tisto kar je na strani in kar ti le-ta omoga...dizajn pa vse to samo dopolnjuje. Drugace pa lep primer dizajnerske spletne strani s preglednostjo je Apple.com. To ni napad na tebe faganel ampak samo mnenje na tvoje kritike. Zdaj pa se le opogumi in nam daj povezavo do enega tvojega dela, da se tudi drugi dobijo kaksen navdih za spremembo svoje obstojece strani Smile


Seveda je koda važna... zato pa sam zagovarjam dobro plačane profesionalne strani, kjer designer naredi design in programer to sestavi v delujočo, za oko PRIJETNO zadevo.
Če delamo za pivo in to pomeni, da nekdo naredi vse sam... bo design mogoče super... funkcionalnost pa katastrofa oz. obratno...

Zaradi primerov, ki jih srečamo tudi na tej strani sem "spletništvo" opustil in še domene si ne lastim več... (mogoče jo bom spet zakupil in spet kaj postavil za svojo dušo... IN TAKRAT VAS OBVESTIM).

Hmmm, mogoče bi pa kaj na MobileMe postavil... ampak ne podpira PHP in MySQL.... obljubim, da bom javil, ko bo objavljeno... da boste še vi po meni pljuvali.

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani