Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Gateway One vs iMac
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 06.10.2007 09:24:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa poznam s thinkpadi bolj slabe izkusnje. Kolega ga je imel v enem letu 3x na servisu (najprej tipkovnica, nato monitor in se USB). So mi pa thinkpadi dokaj grdi, pa ne maram tiste radirke sredi tipkovnice ... Confused

A pa ohisje je magnezijevo? Ker meni deluje dokaj plasticno? Oz. ali je magnezijevo pri vseh modelih, ali samo pri high-end?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2006
Prispevkov: 59
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 08.10.2007 09:16:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cvetk0 je napisal/a:
selotejp je napisal/a:
yurry je napisal/a:
Odvisno kaj ti je lepo. Meni sta lepi 2 skrajnosti. Ali minimalisticni Apple (tu ni primerjave). Druga je pa uber nasicen in okranclan racunalnik, kot npr. toshibini satelite prenosniki. Ker zgledajo res zlobno Smile


hehe, no nacickane tošibe so mi grde Smile tko da ja, vsec mi je dejansko samo Applov design, se nikjer nisem videl kaksnega laptopa,za katerim bi se tako ozru kt za applom.


Je pa dejstvo da Toshibe veljajo za ene najbolj kvalitetnih prenosnikov, seveda za svojo ceno tako tko Apple Smile


dobro, kvaliteta je drugo, tukaj me zanima predvsem design Smile sm pac tak cudak, ki mu je poleg kvalitete pomemben tudi design Smile
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 12.06.2007
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 08.10.2007 12:44:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yurry je napisal/a:
Jaz pa poznam s thinkpadi bolj slabe izkusnje. Kolega ga je imel v enem letu 3x na servisu (najprej tipkovnica, nato monitor in se USB). So mi pa thinkpadi dokaj grdi, pa ne maram tiste radirke sredi tipkovnice ... Confused

A pa ohisje je magnezijevo? Ker meni deluje dokaj plasticno? Oz. ali je magnezijevo pri vseh modelih, ali samo pri high-end?


Jest sm že dolga leta uporabnik ThinkPadov, Imel sem praktično vse thinkpade iz serije T in moram povedat, da sem imel samo dobre izkušnje. Nikoli ni bil niti en na servisu (razen T30, ki je bla defektna serija in so mi brezplačno zamenjali matično ploščo). Una radirka, ki jo ti imenuješ, je veliko bolj praktična in natančna, kot touchpad(te ne bolijo prsti po nekaj urah dela), plastika je mogoče res plastična vendar ne izgubi barve ali profila. Ja ohišja so vsa magnezijeva, vsaj pri T seriji, meni je enkrat T43 padel z mize - posledic ni bilo. Slišal sem da na konferencah čez TP je vozijo kamione. Poleg tega imaš ti. active protection system, ki umakne glavo z diska, kadar koli zazna sunek itd itd itd. Skratka jest sem z njimi zelo zadovoljen. Glede izgleda pa: Vsake oči imajo svojega malarja - poglej si recimo delle - da bruhaš ko ga vidiš...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 08.10.2007 12:51:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlfaJuliet je napisal/a:
Poleg tega imaš ti. active protection system, ki umakne glavo z diska, kadar koli zazna sunek itd itd itd.


Tole ima tudi Apple. Je pa res, da sile ohišje ravno ne zdrži Smile Sem videl že enega MB, ki je imel zadaj počeno plastiko (a ne Sebastijan) Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.08.2007
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 11.10.2007 08:24:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poleg specializiranih notebookov so sigurno zarad ohišja in tehnike najbolj trdoživi Thinkpadi.

Mimogrede: doživel sem pa tudi pozitivno izkušnjo s HP/Compaq garancijo. Prijateljica je HPja kupila v Sloveniji in ji je med študijem na Nizozemskem crknil LCD. Računalnik je ob nakupu v Sloveniji registrirala prek neta, na Nizozemskem pa ji je serviser v 1 dnevu prišel domov in ji doma zamenjal LCD, samo podpisala se je.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani