Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48  Naslednja
iPhone 6 ugibanja
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #881   Objavljeno 08.09.2014 18:11:37
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
To je tko, kot če bi rekel, da nima smisla na oktoberfest hodit, ker mamo pri nas tud pir, pa še cenejši je.

Al pa zakaj folk na Maldive hodi, ker se tud v Portorožu lohk kopaš.


Ne moreš ti primerjat dopusta in telefona. za telefon daš ti več kot za dopust, pa ti je zanimiv par dni, pol je pa vse po starem. Za dopust ti daš nekaj denarja, da se sprostiš in uživaš.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2679
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #882   Objavljeno 08.09.2014 18:16:07
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kotar je napisal/a:
Ne moreš ti primerjat dopusta in telefona. za telefon daš ti več kot za dopust, pa ti je zanimiv par dni, pol je pa vse po starem. Za dopust ti daš nekaj denarja, da se sprostiš in uživaš.



morem se oglasit.
mislim da je morje še dražje kot en iphone, pa si na morju teden, mogoče 10 dni, za isti dnar pa imaš telefon, ki ga uporabljaš vsak dan, 24 ur na dan, 365 dni v letu. tko da.....
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #883   Objavljeno 08.09.2014 18:16:56
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kotar je napisal/a:
Ne moreš ti primerjat dopusta in telefona. za telefon daš ti več kot za dopust, pa ti je zanimiv par dni, pol je pa vse po starem. Za dopust ti daš nekaj denarja, da se sprostiš in uživaš.


In zakaj ne? Eni toliko denarja zapravijo v dveh vikendih po lokalih... pa se od tega nic nimajo, ker se niti ne spomnijo, kaj se je dogajalo, ker so bili "koma" Smile

Pac vsak ima svoje prioritete... in vsak lahko razpolaga s svojim denarjem, kakor mu pase... Ni fer, da nekomu vsiljujes svoje mnenje, da ti je to vse skupaj "malo mimo"...

Bolj cudni so tisti, ki nimajo denarja za nov iPhone... pa potem iscejo nevemkaksne cudne variante, da bi ga vseeno kupili... in rinejo z glavo skozi zid ... na koncu pa ostanejo brez denarja... in se brez telefona... ali pa imajo v roki kaksen kitajski ponaredek ... Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #884   Objavljeno 08.09.2014 18:17:04
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vrocipes je napisal/a:
Joj zdaj bo spet vsak drugi post o tem, kako so nekateri neumni, da kupujejo drage telefone, da komaj čakajo, da ga kupijo, da grejo ponj v Munchen...

Pa kaj? Vsak ima svoje prioritete / hobije/ želje itd... Nekomu telefon pomeni več, nekaterim manj, temu primerno so tudi pripravljeni plačati.

Dajte že enkrat s tem nehat, ker se za brezveze razburjate in smetite temo Smile


Maš prav, še sodelavec se hvali da bo šol po Iphona 6-ko takoj ko pride ven, pol me pa skor vsak dan prosi, naj mu posodim za malico... Mam že dost te debate, vsekakor so pa priporočjivi kakšni nasveti oz. izkušnje o novem Iphonu, mogoče ga bom pa čez kako leto ali dve res kupil Wink Brez zamere
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #885   Objavljeno 08.09.2014 18:21:02
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
morem se oglasit.
mislim da je morje še dražje kot en iphone, pa si na morju teden, mogoče 10 dni, za isti dnar pa imaš telefon, ki ga uporabljaš vsak dan, 24 ur na dan, 365 dni v letu. tko da.....


ajd dober, sam raje grem na morje in uživam ter imam iphona 4ko za 100 evrov in ne rabim štirijedrnega procesorja ter touch idja kot pa, da kupim najdražji telefon za nevem kolk denarja z nevem kolkimi funkcijami in sem brez dopusta
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #886   Objavljeno 08.09.2014 18:24:27
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:

Bolj cudni so tisti, ki nimajo denarja za nov iPhone... pa potem iscejo nevemkaksne cudne variante, da bi ga vseeno kupili... in rinejo z glavo skozi zid ... na koncu pa ostanejo brez denarja... in se brez telefona... ali pa imajo v roki kaksen kitajski ponaredek ... Smile ...


Like eee to vidiš... tega je zelo zelo zelo veliko... Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2679
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #887   Objavljeno 08.09.2014 18:24:39
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kotar je napisal/a:
ajd dober, sam raje grem na morje in uživam ter imam iphona 4ko za 100 evrov in ne rabim štirijedrnega procesorja ter touch idja kot pa, da kupim najdražji telefon za nevem kolk denarja z nevem kolkimi funkcijami in sem brez dopusta


no vredu, potem uživej na morju, in res ni potrebno sedaj vsiljevat svoje mišljenje, če ti to ni ok, pojdi naprej, pojdi pač na morje in uživej
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #888   Objavljeno 08.09.2014 18:25:51
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bom spet omenil eno stvar, ki jo skor vsakič, ko se fantje odpravljajo v vrsto stat za telefon.

Gre za svobodno voljo. Free will. To pomeni, da lahko narediš tudi kako neumnost, če ti je to všeč.

Jaz tud za šnicel plačam 40 eur, pa ga ni niti za pol talarja, pa se čez dva dni spremeni v drek. Mi pač tko paše.

Ne dovolim pa, da mi kdo jemlje to pravico. Pa tudi diskvalificirat se ne pustim zaradi tega. Niti mene, niti drugih.

Gre za človekove pravice, ki bi nam jih radi prikrajšali, kjer se le da.


Nazadnje urejal/a macata Pon 08. Sep 2014 18:29; skupaj popravljeno 1 krat
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #889   Objavljeno 08.09.2014 18:27:27
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
no vredu, potem uživej na morju, in res ni potrebno sedaj vsiljevat svoje mišljenje, če ti to ni ok, pojdi naprej, pojdi pač na morje in uživej


Vsak ma svoj fetiš na nekaj tako da brez zamere ppl... tudi jaz imam zanimanje in fetiš na različne stvari... Wink


Nazadnje urejal/a Kotar Pon 08. Sep 2014 18:29; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #890   Objavljeno 08.09.2014 18:29:16
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je že povedano, vsak ima svoje prioritete. Nekdo ima rad telefon, nekdo nekaj drugega... Mene bolj zanima zakaj ljudje ne morejo počakat 3 tedne al en mesec in kupit telefon v Sloveniji? to men ni jasno, zakaj ljudje hodijo v tujino po telefon, če vejo da bo enak aparat na voljo pri nas v kratkem. Ta neučakanost, kako nekateri živijo zato, pod vsako ceno bi ga mel takoj.

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 07.01.2014
Prispevkov: 89
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #891   Objavljeno 08.09.2014 18:36:23
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker brezvezne.

Naj folk dela kar hoče, kupuje kaj hoče in hodi kamor hoče.

end of story.

_________________
Be the change you want to see in the world...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2014
Prispevkov: 76
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #892   Objavljeno 08.09.2014 18:37:38
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael....vsak ma svoj fetiš lej, če bi tako, bi pol naprimer. vsi hodli na morje septembra oz. oktobra, ker je cena apartmaja tedaj pol ceneje kot v avgustu kajne? zakaj si pol tako neučakan in zakaj pol nebi šel na morje septembra naprimer... Pač vsak ma svoj fetiš kajne... Js jim nič ne zamerim, pač jaz osebno bi počakal še kak teden da bi kupil telefon v sloveniji.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9147
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #893   Objavljeno 08.09.2014 18:39:02
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz tud ne vem, zakaj še danes masturbiramo na temo iphona in iwatcha, če ga bomo pa jutri takle cajt že vidl, kakšen bo.

Valjda vem. Ker nam tko paše. Enostavno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 621
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #894   Objavljeno 08.09.2014 18:49:10
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kotar je napisal/a:
Ne moreš ti primerjat dopusta in telefona. za telefon daš ti več kot za dopust, pa ti je zanimiv par dni, pol je pa vse po starem. Za dopust ti daš nekaj denarja, da se sprostiš in uživaš.


Dej ne bluzi.. Mad Vsak ima svoje življenje in vsak sam odloča o tem kaj je komu všeč.. Tebi je pač boljše it na morje kjer se sprostiš in uživaš, nekateri raje čez poletje ne gredo na morjo in prišparajo za novi iphone (s tem da še prodajo starega za dobrih 400eur in dodajo samo 200-300eur za novega), spet drugi pa radi gremo na morje + kupimo iphone. Neutral Če bi moral izbirat med enim in drugih pa bi definitivno izbral telefon, ki mi daje "užitek" vsak dan, morje pa je samo par tednov v letu. Drgač pa sej nima to veze.. Kot je macata rekel, ljudje smo si različni in vsak ima svoje potrebe in interese, nobenemu pa ne smeš nekaj vsiljevat, sploh pa ne nabijat takih po forumu polnem apple fanov in en dan pred predstavitvijo 6ke.

@Michael, zakaj pa ne? It v Munchen je verjetno posebno doživetje (nisem še bil, mogoče grem letos prvič) pa še prvi dobiš 6ko (ki jo lahko potem v slo prodaš za 100€+ več če jo sam ne potrebuješ..) na katero bi v slo čakal par mesecev, glede na to kakšne čakalne dobe so bile v zadnjih letih. Pa tko al tko isto čakaš celo noč pred simobil/telekom centri + ni nujno da dobiš, ker odvisno koliko komadov dobijo s prvo pošiljko. Tko da ni iPhone v slo (govorim za trgovino) v 3 tednih ampak se zavleče tudi do 3 mesecov za ga normalno kupiti, ali pa še več.. Pa še zanimiv road trip je do Nemčije in nazaj. Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #895   Objavljeno 08.09.2014 18:59:40
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest bi sel na roadtrip.. pa na kaksno pivo in malo spoznavat nove ljudi... nima me pa, da bi tam celo noc cakal v guzvi Smile ... Nimam pa nic proti tistim, ki to pocnejo ... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1819
Kraj: MS
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #896   Objavljeno 08.09.2014 19:07:57
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ste ze vse povedali, vidimo se pa itak tam, kot vsako leto Wink

_________________
 MBP13 M1, 16GB, 1TB, macOS Sonoma /27" iMac 3.4GHz i7, 16GB, 2TB SATA+256GB SSD, AMD Radeon HD 6970 2GB /Apple TV 3rd Generation /Apple Watch Series 6 GPS 44 mm Space Gray /iPod classic 160GB /iPod nano 16GB /iPad 9 64GB /iPad Air 2 64GB /iPad Air 32GB /iPad 3 32GB /iPad 2 16GB /iPad 16GB /iPhone 12 Pro 512GB /iPhone X 256GB /iPhone 7 128GB /iPhone 6S 128GB /iPhone 6 128GB /iPhone 5S 64GB /iPhone 5 64GB /iPhone 4S 64GB /iPhone 4 32GB /iPhone 3GS 32GB /iPhone 3G 8GB /iPhone
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 2240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #897   Objavljeno 08.09.2014 19:12:16
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Michael je napisal/a:
To je že povedano, vsak ima svoje prioritete. Nekdo ima rad telefon, nekdo nekaj drugega... Mene bolj zanima zakaj ljudje ne morejo počakat 3 tedne al en mesec in kupit telefon v Sloveniji? to men ni jasno, zakaj ljudje hodijo v tujino po telefon, če vejo da bo enak aparat na voljo pri nas v kratkem. Ta neučakanost, kako nekateri živijo zato, pod vsako ceno bi ga mel takoj.


ja zato ker nam je to v interes, ker nam je to zanimivo, smo svobodni ljudje in počnemo kar hočemo in mene osebno boli k. kaj si drugi mislijo o tem, mi gre pa na živce da mi nekdo pametuje kaj bom počel in kaj ne, in kdaj bom šel po telefon. Ti maš pa najbrž kake svoje fetiše, ki se meni zdijo nelogični in čudni, pa te zato ne obsojam!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10452
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #898   Objavljeno 08.09.2014 19:13:23
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kotar je napisal/a:
ajd dober, sam raje grem na morje in uživam ter imam iphona 4ko za 100 evrov in ne rabim štirijedrnega procesorja ter touch idja kot pa, da kupim najdražji telefon za nevem kolk denarja z nevem kolkimi funkcijami in sem brez dopusta

Jaz si pa rad kupim najnovejši telefon kot pa da životarim s počasnim iPhone 4, ampak to še zdaleč ne pomeni, da sem zaradi tega brez dopusta Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #899   Objavljeno 08.09.2014 19:30:04
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Matr ste napadalni:) Fantje, tukaj smo da si izmenjujemo mnenja. Ne mislim nič slabga v tem, predvsem me je zanimalo razmišljanje tistih, ki so neučakani.

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.06.2014
Prispevkov: 83
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #900   Objavljeno 08.09.2014 19:37:09
Re: iPhone 6 - ugibanja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
fokz je napisal/a:
povej mi kje dobiš iphone 5s za 200-300€ nov brez telekomovga bona?


minus 200-300 od redne cene je blo misljeno. Jaz sem 16gb za 380, potem je blo se ceneje, potem imas opcijo kupit bon po recimo pol cene pa je minus 100e. Kakorkoli, se pri vsakem nakupu telefona sem nekaj 'zmutil', vedno so neke akcije in opcije, ki ti pa narocnine ne zvisajo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani